Dirk Kuyt slaat en zalft na eerste nederlaag Beerschot

door
Dirk Kuyt slaat en zalft na eerste nederlaag Beerschot

Na twee speeldagen heeft Beerschot voor het eerste kennisgemaakt met de nederlaag in de Jupiler Pro League. De Mannekes begonnen dramatisch op het veld van vice-kampioen Union, al zag coach Dirk Kuyt ook heel wat positieve punten.

LEES OOK: Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Dramatische start in Dudenpark

De Mannekes begonnen gisteren in het Dudenpark zowat met een achterstand. Na nog geen twee minuten spelen leverde Plat dramatisch de bal in en Eckert Ayensa zorgde voor de vroege 1-0.

Voor de pauze was Beerschot eigenlijk nergens en de dubbele achterstand bij de rust was gewoon terecht. Na de pauze mocht de reactie van de promovendus er echter best wezen.

Uiteindelijk werd het een nipte 2-1 nederlaag en daar kon coach Dirk Kuyt best mee leven. "We wilden uiteraard niet zo aan de wedstrijd beginnen. “Ze zetten ook wel goed druk, maar dat wisten we wel op voorhand. In de eerste tien minuten verliezen we veel te makkelijk de bal. De tegengoal is daar een gevolg van", zo klonk het bij GVA.

"Hadden er kans toe"

De Nederlandse coach zag het 'kwartje' de verkeerde kant uitvallen na een betere tweede periode. "Hoe het team zich terug heeft geknokt in de tweede helft, daar ben ik bijzonder tevreden over. We konden de aansluitingstreffer maken en hadden ook nog enkele kansen op de gelijkmaker".

Na twee speeldagen blijft Beerschot zo achter met één op zes. Volgende week zondag trekken de Mannekes opnieuw op verplaatsing, deze keer is Jan Breydel het toneel voor de confrontatie met Cercle Brugge.

Hoe hoog schat u Beerschot in dit seizoen?

Meest recent

KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

20
20
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

86
86
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

101
101
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

72
72
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

24
24
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

143
143
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

226
226
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

96
96
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

423
423
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

226
226
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

407
407
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

348
348
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

371
371
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

72
72
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

60
60
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

94
94
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

225
225
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

85
85
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

340
340
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

211
211
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

94
94
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

169
169
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

226
226
‘Union-revelatie uit ambitie: bliksemtransfer op komst'

Union SG is dit seizoen weer sterk bezig. In de Champion Play-Offs staat de Brusselse club bovenaan. ...

82
82
Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

De Europe Play-Offs liggen volledig open. Door het puntenverlies van KRC Genk maken ook Westerlo, ...

156
156

Meer sportnieuws