Dirk Kuyt slaat en zalft na eerste nederlaag Beerschot

155
Dirk Kuyt slaat en zalft na eerste nederlaag Beerschot

Na twee speeldagen heeft Beerschot voor het eerste kennisgemaakt met de nederlaag in de Jupiler Pro League. De Mannekes begonnen dramatisch op het veld van vice-kampioen Union, al zag coach Dirk Kuyt ook heel wat positieve punten.

LEES OOK: ‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Dramatische start in Dudenpark

De Mannekes begonnen gisteren in het Dudenpark zowat met een achterstand. Na nog geen twee minuten spelen leverde Plat dramatisch de bal in en Eckert Ayensa zorgde voor de vroege 1-0.

Voor de pauze was Beerschot eigenlijk nergens en de dubbele achterstand bij de rust was gewoon terecht. Na de pauze mocht de reactie van de promovendus er echter best wezen.

Uiteindelijk werd het een nipte 2-1 nederlaag en daar kon coach Dirk Kuyt best mee leven. "We wilden uiteraard niet zo aan de wedstrijd beginnen. “Ze zetten ook wel goed druk, maar dat wisten we wel op voorhand. In de eerste tien minuten verliezen we veel te makkelijk de bal. De tegengoal is daar een gevolg van", zo klonk het bij GVA.

"Hadden er kans toe"

De Nederlandse coach zag het 'kwartje' de verkeerde kant uitvallen na een betere tweede periode. "Hoe het team zich terug heeft geknokt in de tweede helft, daar ben ik bijzonder tevreden over. We konden de aansluitingstreffer maken en hadden ook nog enkele kansen op de gelijkmaker".

Na twee speeldagen blijft Beerschot zo achter met één op zes. Volgende week zondag trekken de Mannekes opnieuw op verplaatsing, deze keer is Jan Breydel het toneel voor de confrontatie met Cercle Brugge.

Hoe hoog schat u Beerschot in dit seizoen?

Meest recent

Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

0
0
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

51
51
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

17
17
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

5
5
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

40
40
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

39
39
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

75
75
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

100
100
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

221
221
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

426
426
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

193
193
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

155
155
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

391
391
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

66
66
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

376
376
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

46
46
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

67
67
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

119
119
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

274
274
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

29
29
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

81
81
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

151
151
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

22
22
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

64
64
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

383
383

Meer sportnieuws