Dirk Kuyt slaat en zalft na eerste nederlaag Beerschot

door
Dirk Kuyt slaat en zalft na eerste nederlaag Beerschot

Na twee speeldagen heeft Beerschot voor het eerste kennisgemaakt met de nederlaag in de Jupiler Pro League. De Mannekes begonnen dramatisch op het veld van vice-kampioen Union, al zag coach Dirk Kuyt ook heel wat positieve punten.

LEES OOK: Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

Dramatische start in Dudenpark

De Mannekes begonnen gisteren in het Dudenpark zowat met een achterstand. Na nog geen twee minuten spelen leverde Plat dramatisch de bal in en Eckert Ayensa zorgde voor de vroege 1-0.

Voor de pauze was Beerschot eigenlijk nergens en de dubbele achterstand bij de rust was gewoon terecht. Na de pauze mocht de reactie van de promovendus er echter best wezen.

Uiteindelijk werd het een nipte 2-1 nederlaag en daar kon coach Dirk Kuyt best mee leven. "We wilden uiteraard niet zo aan de wedstrijd beginnen. “Ze zetten ook wel goed druk, maar dat wisten we wel op voorhand. In de eerste tien minuten verliezen we veel te makkelijk de bal. De tegengoal is daar een gevolg van", zo klonk het bij GVA.

"Hadden er kans toe"

De Nederlandse coach zag het 'kwartje' de verkeerde kant uitvallen na een betere tweede periode. "Hoe het team zich terug heeft geknokt in de tweede helft, daar ben ik bijzonder tevreden over. We konden de aansluitingstreffer maken en hadden ook nog enkele kansen op de gelijkmaker".

Na twee speeldagen blijft Beerschot zo achter met één op zes. Volgende week zondag trekken de Mannekes opnieuw op verplaatsing, deze keer is Jan Breydel het toneel voor de confrontatie met Cercle Brugge.

Hoe hoog schat u Beerschot in dit seizoen?

Meest recent

‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

197
197
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

47
47
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

117
117
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

142
142
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

279
279
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

61
61
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

143
143
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

30
30
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

108
108
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

211
211
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

188
188
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

77
77
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

150
150
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

66
66
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

53
53
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

112
112
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

315
315
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

266
266
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

37
37
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

148
148
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

534
534
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

423
423
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1409
1409
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

736
736
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

260
260

Meer sportnieuws