Dirk Kuyt slaat en zalft na eerste nederlaag Beerschot

door
Dirk Kuyt slaat en zalft na eerste nederlaag Beerschot

Na twee speeldagen heeft Beerschot voor het eerste kennisgemaakt met de nederlaag in de Jupiler Pro League. De Mannekes begonnen dramatisch op het veld van vice-kampioen Union, al zag coach Dirk Kuyt ook heel wat positieve punten.

LEES OOK: Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Dramatische start in Dudenpark

De Mannekes begonnen gisteren in het Dudenpark zowat met een achterstand. Na nog geen twee minuten spelen leverde Plat dramatisch de bal in en Eckert Ayensa zorgde voor de vroege 1-0.

Voor de pauze was Beerschot eigenlijk nergens en de dubbele achterstand bij de rust was gewoon terecht. Na de pauze mocht de reactie van de promovendus er echter best wezen.

Uiteindelijk werd het een nipte 2-1 nederlaag en daar kon coach Dirk Kuyt best mee leven. "We wilden uiteraard niet zo aan de wedstrijd beginnen. “Ze zetten ook wel goed druk, maar dat wisten we wel op voorhand. In de eerste tien minuten verliezen we veel te makkelijk de bal. De tegengoal is daar een gevolg van", zo klonk het bij GVA.

"Hadden er kans toe"

De Nederlandse coach zag het 'kwartje' de verkeerde kant uitvallen na een betere tweede periode. "Hoe het team zich terug heeft geknokt in de tweede helft, daar ben ik bijzonder tevreden over. We konden de aansluitingstreffer maken en hadden ook nog enkele kansen op de gelijkmaker".

Na twee speeldagen blijft Beerschot zo achter met één op zes. Volgende week zondag trekken de Mannekes opnieuw op verplaatsing, deze keer is Jan Breydel het toneel voor de confrontatie met Cercle Brugge.

🚀

Hoe hoog schat u Beerschot in dit seizoen?

Meest recent

Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

7
7
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

156
156
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

237
237
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

234
234
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

10
10
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

26
26
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

43
43
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

87
87
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

77
77
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

56
56
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

325
325
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

147
147
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

281
281
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

123
123
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

443
443
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

253
253
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

204
204
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

157
157
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

234
234
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

67
67
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

703
703
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

59
59
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

79
79
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

125
125
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

452
452

Meer sportnieuws