Siquet legt keuze voor 'hardnekkig' Club Brugge haarfijn uit

door
Siquet legt keuze voor 'hardnekkig' Club Brugge haarfijn uit

Hugo Siquet (ex-Standard en Cercle Brugge) is komend seizoen te zien bij Club Brugge. De rechtsback had meerdere opties, maar koos uiteindelijk voor een avontuur bij de landskampioen. 

In een interview met Het Nieuwsblad legde Siquet zijn keuze voor Club Brugge uit. Onder meer Anderlecht en buitenlandse clubs kwamen ook aankloppen bij Siquet en Freiburg.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Hardnekkig Club Brugge

Siquet laat weten dat er ook opties in het buitenland waren, onder meer de Ligue 1 lonkte. De rechtsback wil zich in België in de kijker spelen voor de Rode Duivels. “Een vrij makkelijke beslissing. Het was deze zomer een kleine teleurstelling dat ik niet mee mocht naar het EK. Stap voor stap hoop ik om vaker Rode Duivel te worden. Ik denk dat deze transfer daarbij kan helpen, Club is een echte topclub.”

Uiteraard was het ook van belang dat Club Brugge Champions League-voetbal speelt komend seizoen. Blauw-Zwart had Siquet overigens al geruime tijd op het lijstje en toonde zich hardnekkig. “Het eerste contact dateert al van toen ik nog bij Standard speelde en vorig jaar was Club daar opnieuw. Drie weken geleden raakte alles plots in een stroomversnelling. Eenmaal ik had beslist, ging het dus inderdaad supersnel. Dat apprecieer ik, er was geen gedoe.”

Ongelukkig in Duitsland

Siquet laat ook weten dat hij ongelukkig was in Duitsland. “Ik was er nooit honderd procent gelukkig. Ik kon het met iedereen goed vinden, maar mijn vriendin woonde niet bij mij, ik speelde niet. Ik leerde er wel om mijn plan te trekken. Zonder steun van mijn naasten sleurde ik me door moeilijke momenten.”

De speelstijl van Freiburg lag ook niet in de lijn der verwachtingen van Siquet. Club Brugge wilde de verdediger ook kopen en dat was voor Siquet nog een reden om voor de landskampioen te kiezen. “Het feit dat Club mij wilde kopen en niet huren, was een pluspunt. Al heeft Freiburg mij nooit belet om te vertrekken.”

Concurrentie en Hayen

Alsof er nog geen redenen genoeg waren was er ook nog Nicky Hayen. “Ik wist door de blessure van Kyriani Sabbe en het vertrek van Denis Odoi dat een rechtsback welkom was. De coach zei dat hij mij al kent sinds mijn elfde. Het is een man met normen en waarden, dat bevalt me. Hij was heel duidelijk in dat gesprek. De beste zal spelen, zo push je elkaar naar een hoger niveau. Zo moet het.”

Denk jij dat Siquet een succes zal worden bij Club Brugge?

Meest recent

'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

28
28
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

62
62
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

102
102
'Kompany ontploft: één Bayern-topper krijgt volle lading'

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

76
76
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

322
322
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

348
348
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

31
31
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

281
281
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

142
142
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

190
190
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

157
157
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

350
350
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

483
483
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

130
130
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

106
106
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

58
58
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

67
67
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

230
230
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1657
1657
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

292
292
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

133
133
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

165
165
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

48
48
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

236
236
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

126
126

Meer sportnieuws