Revelatie Antwerp onthult: “Stap naar buitenland”

door
Revelatie Antwerp onthult: “Stap naar buitenland”

Royal Antwerp FC hoopt de glorie van de dubbel te herleven, maar voor hoofdtrainer Jonas De Roeck is het de opdracht om weer op te bouwen na een minder seizoen.

De kern heeft al flinke klappen gekregen. Het tijdperk Mark van Bommel is voorbij, George Ilenikhena is weg en ook Jurgen Ekkelenkamp en Michel-Ange Balikwisha worden nadrukkelijk genoemd bij een toptransfer. Wel kan Antwerp nog rekenen op revelatie Senne Lammens.

LEES OOK: Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

Opvolger Butez

Lammens maakte de overstap van Club Brugge naar Antwerp. Bij Blauw-Zwart moest de goalie Simon Mignolet voor zich dulden en op de Bosuil was Jean Butez jarenlang de nummer één. Daar lijkt nu echter verandering in te komen. Lammens onthulde tegenover Het Laatste Nieuws dat hij zeker de stap naar het buitenland wil maken. “Daar ben ik op dit moment nog niet mee bezig. Maar het zal ooit wel het doel zijn om de volgende stap te kunnen zetten naar het buitenland.”

Vooralsnog focust Lammens zich op Antwerp en de concurrentiestrijd met Butez. De Franse doelman wordt al een tijdje in verband gebracht met een transfer en stamnummer één bracht Lammens rustig aan als nieuwe nummer één onder de lat. “Alleen wil ik nu vooral een stabiel jaar spelen. Bovendien kan ik niet op mijn lauweren rusten en moet ik hard blijven werken. Garanties dat je áltijd speelt, heb je in voetbal nooit.”

Miljoenenbedrag?

Na de verrassende miljoenentransfer van Mike Penders van KRC Genk naar Chelsea lijken doelmannen meer en meer geld op te brengen. “Dat is een beetje de voetbalwereld waarin we nu zitten. Ploegen zijn op zoek naar jonge talenten. Keepers worden duurder. Dat is niet slecht voor mij, hé. Het is ook niet onlogisch, een doelman kan de steunpilaar zijn van de ploeg”, aldus Lammens.

Is Lammens dit seizoen de nummer één bij Antwerp?

Meest recent

Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

25
25
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

27
27
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

60
60
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

300
300
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

18
18
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

60
60
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

62
62
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

419
419
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

344
344
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

125
125
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

39
39
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

97
97
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

102
102
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

348
348
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

246
246
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

350
350
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

459
459
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

50
50
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

58
58
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

275
275
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

335
335
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

49
49
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

143
143
'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union kan zowaar nog de titel van vorig seizoen overtreffen. Het werkte al een zeer knappe campagne ...

73
73
'Anderlecht zet Duitse goalgetter op verlanglijst'

Ondanks dat het nog steeds geen sportief directeur heeft, lijkt Anderlecht al volop begonnen te zijn ...

140
140

Meer sportnieuws