Revelatie Antwerp onthult: “Stap naar buitenland”

door
Revelatie Antwerp onthult: “Stap naar buitenland”

Royal Antwerp FC hoopt de glorie van de dubbel te herleven, maar voor hoofdtrainer Jonas De Roeck is het de opdracht om weer op te bouwen na een minder seizoen.

De kern heeft al flinke klappen gekregen. Het tijdperk Mark van Bommel is voorbij, George Ilenikhena is weg en ook Jurgen Ekkelenkamp en Michel-Ange Balikwisha worden nadrukkelijk genoemd bij een toptransfer. Wel kan Antwerp nog rekenen op revelatie Senne Lammens.

LEES OOK: 'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Opvolger Butez

Lammens maakte de overstap van Club Brugge naar Antwerp. Bij Blauw-Zwart moest de goalie Simon Mignolet voor zich dulden en op de Bosuil was Jean Butez jarenlang de nummer één. Daar lijkt nu echter verandering in te komen. Lammens onthulde tegenover Het Laatste Nieuws dat hij zeker de stap naar het buitenland wil maken. “Daar ben ik op dit moment nog niet mee bezig. Maar het zal ooit wel het doel zijn om de volgende stap te kunnen zetten naar het buitenland.”

Vooralsnog focust Lammens zich op Antwerp en de concurrentiestrijd met Butez. De Franse doelman wordt al een tijdje in verband gebracht met een transfer en stamnummer één bracht Lammens rustig aan als nieuwe nummer één onder de lat. “Alleen wil ik nu vooral een stabiel jaar spelen. Bovendien kan ik niet op mijn lauweren rusten en moet ik hard blijven werken. Garanties dat je áltijd speelt, heb je in voetbal nooit.”

Miljoenenbedrag?

Na de verrassende miljoenentransfer van Mike Penders van KRC Genk naar Chelsea lijken doelmannen meer en meer geld op te brengen. “Dat is een beetje de voetbalwereld waarin we nu zitten. Ploegen zijn op zoek naar jonge talenten. Keepers worden duurder. Dat is niet slecht voor mij, hé. Het is ook niet onlogisch, een doelman kan de steunpilaar zijn van de ploeg”, aldus Lammens.

Is Lammens dit seizoen de nummer één bij Antwerp?

Meest recent

'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

43
43
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

45
45
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

61
61
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

98
98
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

136
136
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

48
48
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

168
168
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

63
63
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

76
76
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

412
412
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

371
371
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

813
813
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

278
278
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

41
41
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

442
442
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

257
257
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1011
1011
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

337
337
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

392
392
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

219
219
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

108
108
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

663
663
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

273
273
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

127
127
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

583
583

Meer sportnieuws