Revelatie Antwerp onthult: “Stap naar buitenland”

574 stemmen
Revelatie Antwerp onthult: “Stap naar buitenland”

Royal Antwerp FC hoopt de glorie van de dubbel te herleven, maar voor hoofdtrainer Jonas De Roeck is het de opdracht om weer op te bouwen na een minder seizoen.

De kern heeft al flinke klappen gekregen. Het tijdperk Mark van Bommel is voorbij, George Ilenikhena is weg en ook Jurgen Ekkelenkamp en Michel-Ange Balikwisha worden nadrukkelijk genoemd bij een toptransfer. Wel kan Antwerp nog rekenen op revelatie Senne Lammens.

LEES OOK: Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

Opvolger Butez

Lammens maakte de overstap van Club Brugge naar Antwerp. Bij Blauw-Zwart moest de goalie Simon Mignolet voor zich dulden en op de Bosuil was Jean Butez jarenlang de nummer één. Daar lijkt nu echter verandering in te komen. Lammens onthulde tegenover Het Laatste Nieuws dat hij zeker de stap naar het buitenland wil maken. “Daar ben ik op dit moment nog niet mee bezig. Maar het zal ooit wel het doel zijn om de volgende stap te kunnen zetten naar het buitenland.”

Vooralsnog focust Lammens zich op Antwerp en de concurrentiestrijd met Butez. De Franse doelman wordt al een tijdje in verband gebracht met een transfer en stamnummer één bracht Lammens rustig aan als nieuwe nummer één onder de lat. “Alleen wil ik nu vooral een stabiel jaar spelen. Bovendien kan ik niet op mijn lauweren rusten en moet ik hard blijven werken. Garanties dat je áltijd speelt, heb je in voetbal nooit.”

Miljoenenbedrag?

Na de verrassende miljoenentransfer van Mike Penders van KRC Genk naar Chelsea lijken doelmannen meer en meer geld op te brengen. “Dat is een beetje de voetbalwereld waarin we nu zitten. Ploegen zijn op zoek naar jonge talenten. Keepers worden duurder. Dat is niet slecht voor mij, hé. Het is ook niet onlogisch, een doelman kan de steunpilaar zijn van de ploeg”, aldus Lammens.

Is Lammens dit seizoen de nummer één bij Antwerp?

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

38
38
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

80
80
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

74
74
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

102
102
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

120
120
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

283
283
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

463
463
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

106
106
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

224
224
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

323
323
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

306
306
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

570
570
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

362
362
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

136
136
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

193
193
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

422
422
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

540
540
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

364
364
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

171
171
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

45
45
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

415
415
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

61
61
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

510
510
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

681
681
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

141
141

Meer sportnieuws