Fredberg geeft fans hoop na transfer Foket: “Versterkingen”

door
Fredberg geeft fans hoop na transfer Foket: “Versterkingen”

Thomas Foket is officieel een speler van RSC Anderlecht. Jesper Fredberg heeft flink kunnen uitpakken op de transfermarkt want de rechtervleugelverdediger komt naar verluidt transfervrij over van het Franse Stade Reims.

Ondanks een contract tot 2025 in Frankijk zou Foket gratis naar Anderlecht trekken. De Rode Duivel tekende een contract tot 2027 in Brussel. De 29-jarige Foket is zelf geboren in Dilbeek en een supporter van paars-wit.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Gent zoekt nieuwe coach, oude bekende terug bij Anderlecht?'

KAA Gent

Toch maakte Foket furore bij KAA Gent waarna hij een transfer naar Stade Reims versierde. De rechtsback maakte in 2016 zijn debuut voor de Rode Duivels en kwam uiteindelijk tot tien caps. De concurrentie bij de nationale ploeg is echter groot en Foket is de afgelopen jaren uit beeld verdwenen.

Fredberg is alvast in de wolken met de komst van Foket en geeft de fans hoop op de zomermercato. Er lijken nog transfers op komst. “We zijn erg blij dat we Thomas naar RSC Anderlecht kunnen halen. We blijven constant zoeken naar de juiste versterkingen om ook de concurrentie binnen de kern aan te scherpen.”

De Deen ziet ook dat Foket een paars-wit hart heeft. “Thomas is een speler met een grote werkethiek, met veel ervaring, tactisch gedisciplineerd en hij geeft altijd alles op het veld. Tenslotte weten we ook allemaal dat Thomas erg gepassioneerd is door deze club, dus dat kan niet anders dan een heel mooie match worden.”

Kinderdroom

Foket spreekt zelf van een kinderdroom na zijn transfer naar Anderlecht. In totaal speelde hij al 132 wedstrijden in de Jupiler Pro League waarin hij twee keer het net kon vinden en elf assists gaf. In Frankrijk kwam Foket tot 176 wedstrijden bij Stade Reims met één doelpunt en zeven assists.

Is Anderlecht een goede club voor Foket?

Meest recent

'Overmars aan zet: 4 sterkhouders Antwerp gratis weg?'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

1
1
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

73
73
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

83
83
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

137
137
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

304
304
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

205
205
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

196
196
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

166
166
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

236
236
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

126
126
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

242
242
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

61
61
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

175
175
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

343
343
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

271
271
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

297
297
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

293
293
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

389
389
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

344
344
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

159
159
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

60
60
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

291
291
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

596
596
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

485
485
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

258
258

Meer sportnieuws