Siquet wijst Anderlecht pijnlijk af en sneert: “Hopeloos”

door
Siquet wijst Anderlecht pijnlijk af en sneert: “Hopeloos”

Hugo Siquet heeft bij Club Brugge getekend en maakte intussen al zijn debuut op de eerste speeldag van de Jupiler Pro League. Er was veel interesse voor de rechtsback.

Siquet stond onder contract bij Freiburg, maar had in Duitsland geen toekomst meer. De verdediger speelde afgelopen seizoen op huurbasis voor Cercle Brugge, maar koos nu voor stadsgenoot Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de Rode Duivel definitief binnen.

LEES OOK: Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Anderlecht afgewezen

Ook Anderlecht kwam weer op de proppen voor Siquet. “Het is een van de pistes die ik het minst heb verkend. Ik heb een goede relatie met monsieur Riemer, maar het blijft ingewikkeld om bij Anderlecht te tekenen. Zelfs als ik geen verleden bij Standard had, zou ik er deze zomer niet tekenen. Ik heb echt niet getwijfeld tussen Club en Anderlecht. Club Brugge was op alle vlakken een betere keuze.”

Siquet heeft wel respect voor Brian Riemer, maar stelde de Deen teleur. “Maar ik weet dat monsieur Riemer mij apprecieert en dat is wederzijds. Hij zag mij als een sleutelspeler in zijn team, maar hij begreep me wel. Hij was zeer vriendelijk in zijn berichten toen hij hoorde dat ik hier zou tekenen en wenste me het allerbeste”, citeert het Nieuwsblad de aanwinst van Club Brugge.

Pijnlijke sneer

De verdediger wees Anderlecht pijnlijk af. “Riemer probeerde me in het verleden al eens naar Brentford te halen en toen we elkaar vorig seizoen spraken na een wedstrijd was dat hartelijk. Ik heb trouwens zelfs niet over het financiële gesproken met Anderlecht. Ze hadden snel door dat ik niet chaud was om naar daar te gaan.”

Siquet gaat nooit naar Anderlecht, zo laat hij weten in een sneer richting paars-wit. “Er waren al kansen genoeg, dus het was al lang gebeurd als ik wilde. Ik denk dat ze intussen beseffen dat het hopeloos is.” De verdediger hoopt bij Club Brugge te overtuigen om de niet-selectie van de Rode Duivels voor het Europees Kampioenschap door te spoelen. Siquet wil in beeld komen bij bondscoach Domenico Tedesco.

Heeft Siquet de juiste keuze gemaakt?

Meest recent

Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

38
38
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

15
15
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

43
43
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

22
22
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

136
136
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

16
16
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

103
103
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

175
175
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

38
38
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

103
103
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

203
203
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

83
83
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

53
53
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

139
139
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

291
291
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

285
285
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

188
188
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

498
498
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

39
39
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

231
231
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

154
154
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

175
175
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

250
250
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

364
364
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

338
338

Meer sportnieuws