Siquet wijst Anderlecht pijnlijk af en sneert: “Hopeloos”

door
Siquet wijst Anderlecht pijnlijk af en sneert: “Hopeloos”

Hugo Siquet heeft bij Club Brugge getekend en maakte intussen al zijn debuut op de eerste speeldag van de Jupiler Pro League. Er was veel interesse voor de rechtsback.

Siquet stond onder contract bij Freiburg, maar had in Duitsland geen toekomst meer. De verdediger speelde afgelopen seizoen op huurbasis voor Cercle Brugge, maar koos nu voor stadsgenoot Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de Rode Duivel definitief binnen.

LEES OOK: Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

Anderlecht afgewezen

Ook Anderlecht kwam weer op de proppen voor Siquet. “Het is een van de pistes die ik het minst heb verkend. Ik heb een goede relatie met monsieur Riemer, maar het blijft ingewikkeld om bij Anderlecht te tekenen. Zelfs als ik geen verleden bij Standard had, zou ik er deze zomer niet tekenen. Ik heb echt niet getwijfeld tussen Club en Anderlecht. Club Brugge was op alle vlakken een betere keuze.”

Siquet heeft wel respect voor Brian Riemer, maar stelde de Deen teleur. “Maar ik weet dat monsieur Riemer mij apprecieert en dat is wederzijds. Hij zag mij als een sleutelspeler in zijn team, maar hij begreep me wel. Hij was zeer vriendelijk in zijn berichten toen hij hoorde dat ik hier zou tekenen en wenste me het allerbeste”, citeert het Nieuwsblad de aanwinst van Club Brugge.

Pijnlijke sneer

De verdediger wees Anderlecht pijnlijk af. “Riemer probeerde me in het verleden al eens naar Brentford te halen en toen we elkaar vorig seizoen spraken na een wedstrijd was dat hartelijk. Ik heb trouwens zelfs niet over het financiële gesproken met Anderlecht. Ze hadden snel door dat ik niet chaud was om naar daar te gaan.”

Siquet gaat nooit naar Anderlecht, zo laat hij weten in een sneer richting paars-wit. “Er waren al kansen genoeg, dus het was al lang gebeurd als ik wilde. Ik denk dat ze intussen beseffen dat het hopeloos is.” De verdediger hoopt bij Club Brugge te overtuigen om de niet-selectie van de Rode Duivels voor het Europees Kampioenschap door te spoelen. Siquet wil in beeld komen bij bondscoach Domenico Tedesco.

Heeft Siquet de juiste keuze gemaakt?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

1
1
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

55
55
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

79
79
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

48
48
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

46
46
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

282
282
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

80
80
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

101
101
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

220
220
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

196
196
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

188
188
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

182
182
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

64
64
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

97
97
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

156
156
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

125
125
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

529
529
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

325
325
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

75
75
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

145
145
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

370
370
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

488
488
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

146
146
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

148
148

Meer sportnieuws