Lattanzio doet oproep: "Maar ik ga niet zitten wenen"

door
Lattanzio doet oproep:

STVV kent een heel drukke zomermercato. De Kanaries gaan zich nog roeren de komende weken. Trainer Christian Lattanzio maakt zich voorlopig nog geen zorgen. Hij wil er wel snel aanvallende versterking bij.

LEES OOK: Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Lattanzio wil versterking bij STVV

"De club weet heel goed wat we nodig hebben. Ik vertrouw er ook op dat de juiste profielen gehaald zullen worden, dat is me beloofd. Hoe vroeger het gebeurt, hoe beter natuurlijk. Want als je een nieuwkomer haalt, heeft die ook tijd nodig om te integreren in de groep", tekende Het Belang van Limburg op. 

"Ja, ik reik namen aan of geef mijn mening als de namen komen vanuit onze scouting. Maar ik ben niet de persoon die de onderhandelingen voert, dat is aan anderen. Ikzelf moet me focussen op de match tegen Charleroi. Ik ga niet in een hoekje wenen, ook niet omdat ik mijn Japanse middenvelders nog moet missen. Hoe ik mijn jongens die er nu zijn, zo sterk mogelijk voor de dag kan brengen, dat is op dit moment mijn enige zorg", zei hij nog.

Drukke zomermercato voor de Kanaries

STVV haalde met Leo Kokubo, Zineddine Belaïd, Shogo Taniguchi, Ryoya Ogawa en Rihito Yamamoto al het nodig volk in huis. Defensief lijkt de puzzel te zijn gelegd en daar zijn de Kanaries zeker niet verzwakt ondanks het vertrek van spelers als Zion Suzuki en Matte Smets.

Aanvallend moet er wel nog wat bij, want daar verloren ze met Jarne Steuckers en Aboubakary Koïta heel veel creatief en scorend vermogen. 

Is STVV goed bezig?

Meest recent

Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

4
4
Ruben Van Gucht verrast met grote dump: "Wees moedig!"

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

13
13
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

57
57
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

75
75
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

154
154
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

138
138
'Nieuwe Onyedika-update: Club houdt been stijf'

Bij Club Brugge was het in de laatste wedstrijden puzzelen op het middenveld. Ze moesten het immers ...

157
157
'Anderlecht baalt en krijgt koekje van eigen deeg'

Anderlecht was deze winter al actief op de transfermarkt, want met Omar Sarr haalde het nog maar ...

96
96
Volgende vertrekker bij Westerlo, Gent dreigt mis te grijpen

De wintermercato is nog een tweetal weken open en dus wordt er alsmaar meer werk gemaakt van ...

50
50
'Man City pakt zwaar uit: hele Europese top afgetroefd'

Manchester City heeft deze winter al stevig uitgepakt met de komst van Antoine Semenyo, die voor ...

58
58
'Anderlecht gaat hard: dubbel transferplan op tafel'

Bij Anderlecht lijkt de wintermercato eindelijk helemaal op gang te komen. Het heeft er alle schijn ...

495
495
TRANSFERUURTJE: 'City meldt zich bij Club, eerste eis Klopp bij Real'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

179
179
Max Dean foetert na Anderlecht: VAR afgemaakt

KAA Gent voelt zich bestolen na de bekerclash tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit trok uiteindelijk aan ...

271
271
‘Anderlecht versnelt op wintermercato: verrassing op komst'

RSC Anderlecht is aan het versnellen op de wintermercato. Paars-Wit is naarstig op zoek naar een ...

210
210
Emotioneel nieuws rond Jan Boskamp raakt veel fans diep

Jan Boskamp is al decennialang een vaste waarde in het Nederlandse en Belgische voetbalwereldje. De ...

258
258
STVV heeft nieuw Japans groeibriljant definitief binnen

Sint-Truiden VV blijft de Japanse toer opgaan. De Kanaries stelden op de officiële kanalen de ...

42
42
KRC Genk pakt ferm uit en troeft AC Milan af

KRC Genk heeft op de officiële kanalen uitgepakt met een contractverlenging dat kan tellen. De ...

248
248
Kassa Cercle: 60 miljoen euro én straffe herinvestering

Cercle Brugge kan de afgelopen jaren straffe transfercijfers voorleggen. Het Laatste Nieuws zocht ...

278
278
‘Ongeziene trainerscarrousel met Mourinho en Amorim’

De Europese topclubs beginnen te bewegen. De resultaten van de eerste seizoenshelft zijn ...

164
164
Union haalt zijn gram met opmerkelijke koers

Bij Union loopt het dit seizoen alweer zeer netjes. De Brusselaars prijken al maandenlang aan de ...

40
40
Hasi moet puzzelen achterin: onverwachte oplossing?

Anderlecht begon het nieuwe jaar uitstekend, want het plaatste zich donderdag met een zege tegen AA ...

238
238
'Lammens en Openda slikken transferdompers'

Verschillende Rode Duivels maakten vorige zomer een transfer. Voor sommigen leek dat op het moment ...

163
163
Kritiek op Verhaeghe: "Daar zal Leko niet gelukkig mee zijn"

Voor Club Brugge is 2026 begonnen met een flinke tegenvaller. Het leverde dinsdag op Mambourg immers ...

440
440
'Strijd om Keita helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

In oktober 2023 maakte Mandela Keita nog zijn debuut voor de Rode Duivels, maar voorlopig is het bij ...

79
79
'Club ziet kansen op komst toptalent stijgen'

Club Brugge heeft deze wintermercato voorlopig nog niet toegeslaan, maar achter de schermen worden ...

251
251

Meer sportnieuws