Lattanzio doet oproep: "Maar ik ga niet zitten wenen"

door
Lattanzio doet oproep:

STVV kent een heel drukke zomermercato. De Kanaries gaan zich nog roeren de komende weken. Trainer Christian Lattanzio maakt zich voorlopig nog geen zorgen. Hij wil er wel snel aanvallende versterking bij.

LEES OOK: Enorme verrassing in JPL: "Grote bos bloemen in zijn reet"

Lattanzio wil versterking bij STVV

"De club weet heel goed wat we nodig hebben. Ik vertrouw er ook op dat de juiste profielen gehaald zullen worden, dat is me beloofd. Hoe vroeger het gebeurt, hoe beter natuurlijk. Want als je een nieuwkomer haalt, heeft die ook tijd nodig om te integreren in de groep", tekende Het Belang van Limburg op. 

"Ja, ik reik namen aan of geef mijn mening als de namen komen vanuit onze scouting. Maar ik ben niet de persoon die de onderhandelingen voert, dat is aan anderen. Ikzelf moet me focussen op de match tegen Charleroi. Ik ga niet in een hoekje wenen, ook niet omdat ik mijn Japanse middenvelders nog moet missen. Hoe ik mijn jongens die er nu zijn, zo sterk mogelijk voor de dag kan brengen, dat is op dit moment mijn enige zorg", zei hij nog.

Drukke zomermercato voor de Kanaries

STVV haalde met Leo Kokubo, Zineddine Belaïd, Shogo Taniguchi, Ryoya Ogawa en Rihito Yamamoto al het nodig volk in huis. Defensief lijkt de puzzel te zijn gelegd en daar zijn de Kanaries zeker niet verzwakt ondanks het vertrek van spelers als Zion Suzuki en Matte Smets.

Aanvallend moet er wel nog wat bij, want daar verloren ze met Jarne Steuckers en Aboubakary Koïta heel veel creatief en scorend vermogen. 

Is STVV goed bezig?

Meest recent

Jackers of Mignolet: Leko hakt Club Brugge-knoop door

Ivan Leko maakt zich naar eigen zeggen weinig zorgen, maar de vele tegengoals zijn toch een thema ...

79
79
Anderlecht likt wonden: rampscenario voor Standard

Na het gelijkspel tegen Dender staan de zenuwen alweer strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar ...

61
61
Lardot tikt VAR op vingers: Union door oog van de naald

De afgelopen weken stond de Belgische arbitrage weer in het oog van de storm, maar op speeldag 22 ...

48
48
Coucke onthult masterplan: Anderlecht polst Kompany

Ondanks het crisisoverleg na de recente twee op twaalf mag Besnik Hasi voorlopig in het zadel ...

386
386
'Stankovic out: Club Brugge krijgt belangrijke update'

Met vijf goals in zijn laatste zeven optredens is Aleksandar Stankovic tegenwoordig dé man in ...

445
445
Crisis Anderlecht: tweede groot ontslag in de maak?

Daags na de wanprestatie tegen hekkensluiter FCV Dender hangt er opnieuw een crisissfeer rond RSC ...

345
345
Zulte Waregem heeft beet: derde winteraanwinst binnen

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

77
77
'Club Brugge schrikt op: cruciaal transfernieuws Onyedika'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van aanstaande ...

366
366
'Hasi in vieze papieren: verbazende opvolger staat al klaar'

Besnik Hasi blijft vooralsnog aangesteld als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maandag werd het ...

677
677
"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

125
125
'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

696
696
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

189
189
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

184
184
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

391
391
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

198
198
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

353
353
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

441
441
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

22
22
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

257
257
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

55
55
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

366
366
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

336
336
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

87
87
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

380
380
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

600
600

Meer sportnieuws