'Anderlecht op een zucht van topaanwinst'

802
'Anderlecht op een zucht van topaanwinst'

Anderlecht krijgt zondag al zijn eerste topper van het seizoen voorgeschoteld, want dan moet het naar de Bosuil voor een kraker tegen Antwerp. Voor Brian Riemer zal het nog steeds puzzelen worden aan zijn elftal, want hij wacht nog steeds op versterking.

Centraal achterin zal Jan-Carlo Simic wellicht wel klaar zijn om te starten, nadat hij vorige week tegen STVV nog vrede moest nemen met een invalbeurt. Maar een tweede zomeraanwinst streek er nog altijd niet neer in het Lotto Park, al lijkt dat nu stilaan echt een kwestie van uren te zijn.

LEES OOK: Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Foket doorstaat medische keuring

De voorbije dagen werd immers al duidelijk dat Thomas Foket goed op weg was naar Anderlecht. De rechtsachter had het trainingskamp van Stade Reims in Japan al verlaten om zijn transfer af te ronden. Nu is ook het laatste obstakel voor zijn komst uit de weg geruimd.

Sacha Tavolieri meldt dat Foket vrijdagmiddag immers met succes zijn medische testen afgelegd heeft. Daardoor lijkt alles nu in gereedheid te zijn om zijn handtekening te zetten onder een driejarig contract.

Transfer naar Anderlecht kan afgerond worden

De 29-jarige rechtsachter keert zo terug in België na zes jaar in Reims. Hij kwam in ons land eerder uit voor Dilbeek, KV Oostende en AA Gent. Hij was ook tien keer Rode Duivel, al dateert zijn laatste cap intussen al van juni 2022.

Bij Anderlecht zal Foket de concurrentie aan moeten gaan met Killian Sardella voor een basisplaats. Ook Louis Patris is er nog steeds, maar voor hem zal wellicht een (tijdelijke) oplossing gezocht worden. Met een dikke tien jaar vertraging strijkt Foket alsnog neer in het Lotto Park, want als tiener trok Anderlecht destijds al aan zijn mouw.

Zal Foket een meerwaarde zijn voor Anderlecht?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

14
14
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

124
124
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

28
28
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

32
32
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

53
53
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

64
64
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

100
100
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

124
124
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

47
47
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

55
55
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

291
291
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

650
650
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

82
82
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

154
154
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

81
81
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

158
158
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

188
188
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

354
354
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

668
668
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

250
250
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

201
201
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

595
595
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

104
104

Meer sportnieuws