'Anderlecht op een zucht van topaanwinst'

802 stemmen
'Anderlecht op een zucht van topaanwinst'

Anderlecht krijgt zondag al zijn eerste topper van het seizoen voorgeschoteld, want dan moet het naar de Bosuil voor een kraker tegen Antwerp. Voor Brian Riemer zal het nog steeds puzzelen worden aan zijn elftal, want hij wacht nog steeds op versterking.

Centraal achterin zal Jan-Carlo Simic wellicht wel klaar zijn om te starten, nadat hij vorige week tegen STVV nog vrede moest nemen met een invalbeurt. Maar een tweede zomeraanwinst streek er nog altijd niet neer in het Lotto Park, al lijkt dat nu stilaan echt een kwestie van uren te zijn.

LEES OOK: Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

Foket doorstaat medische keuring

De voorbije dagen werd immers al duidelijk dat Thomas Foket goed op weg was naar Anderlecht. De rechtsachter had het trainingskamp van Stade Reims in Japan al verlaten om zijn transfer af te ronden. Nu is ook het laatste obstakel voor zijn komst uit de weg geruimd.

Sacha Tavolieri meldt dat Foket vrijdagmiddag immers met succes zijn medische testen afgelegd heeft. Daardoor lijkt alles nu in gereedheid te zijn om zijn handtekening te zetten onder een driejarig contract.

Transfer naar Anderlecht kan afgerond worden

De 29-jarige rechtsachter keert zo terug in België na zes jaar in Reims. Hij kwam in ons land eerder uit voor Dilbeek, KV Oostende en AA Gent. Hij was ook tien keer Rode Duivel, al dateert zijn laatste cap intussen al van juni 2022.

Bij Anderlecht zal Foket de concurrentie aan moeten gaan met Killian Sardella voor een basisplaats. Ook Louis Patris is er nog steeds, maar voor hem zal wellicht een (tijdelijke) oplossing gezocht worden. Met een dikke tien jaar vertraging strijkt Foket alsnog neer in het Lotto Park, want als tiener trok Anderlecht destijds al aan zijn mouw.

Zal Foket een meerwaarde zijn voor Anderlecht?

Meest recent

AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

0
0
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

48
48
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

36
36
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

43
43
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

34
34
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

204
204
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

155
155
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

194
194
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

102
102
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

138
138
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

313
313
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

277
277
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

223
223
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

186
186
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

283
283
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

223
223
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

90
90
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

55
55
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

531
531
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

236
236
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

395
395
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

185
185
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

143
143
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

254
254
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

124
124

Meer sportnieuws