TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt uit, volgende toptransfer Real'

419
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt uit, volgende toptransfer Real'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

Jupiler Pro League

Het zijn drukke dagen bij Anderlecht. Dat maakte donderdag de verwachte contractverlenging van Killian Sardella bekend. De 22-jarige rechtsachter blijft op die manier aan boord tot 2028. Hij krijgt er binnenkort echter wel een zware concurrent bij.

Vrijdag zou Thomas Foket immers neerstrijken om zijn medische testen af te leggen. Daarna kan de (ex-)Rode Duivel een overeenkomst voor drie jaar tekenen. Door die ontwikkelingen wordt er deze zomer wel nog een oplossing gezocht voor Louis Patris, die op zijn minst tijdelijk mag vertrekken.

Daarnaast zou ook de terugkeer van Ludwig Augustinsson snel afgerond moeten worden en strikte Anderlecht vrijdag nog een talent. De komst van de 19-jarige Deen Magnus Munck werd aangekondigd. Hij wordt gehuurd met aankoopoptie van FC Nordsjaelland en sluit aan bij RSCA Futures.

Anderlecht wordt ook nog gelinkt aan een talent uit de Premier League. Het zou interesse tonen in Jesurun Rak-Sakyi, een 21-jarige flankaanvaller van Crystal Palace. Hij mag weg op huurbasis en geniet ook nog belangstelling van Sheffield United, Leeds, Burnley, Southampton en Lyon.

Nog aan uitgaande zijde lijkt ook het verhaal van Alexis Flips voorbij. De Fransman kreeg in de voorbereiding een nieuwe kans, maar kon opnieuw geen basisplaats afdwingen. Bovendien komt er nog een creatieve middenvelder bij. Flips mag daarom alweer op zoek naar een andere club.

Club Brugge lijkt dan weer klaar met het hier en nu en maakt vooral werk van de toekomst. Zo kondigde het aan dat Axl De Corte een contractverlenging tot 2027 getekend heeft. De 18-jarige doelman lijkt dit seizoen als derde keeper te gaan fungeren en wordt wellicht straks ook de nummer één bij Club NXT.

Enkel aan uitgaande zijde lijkt er nog wat gaan te bewegen. Zo werd Antonio Nusa de voorbije dagen gelinkt aan Juventus. Er zou echter nog geen concrete aanbieding binnengelopen zijn bij Club, dat ook enkel wil meewerken als het financiële én sportieve plaatje kloppen.

Bij KRC Genk maakten ze de voorbije dagen werk van de komst van Nikolas Sattlberger en leek dicht bij een akkoord te staan. Nu blijkt echter plots AA Gent in de dans gesprongen te zijn, want de Buffalo's willen de Oostenrijker als vervanger van De Sart. Ze zouden bovendien een iets hogere transfersom bieden. De speler zou wel zelf een voorkeur hebben voor Genk.

In Gent moeten ze ook nog enkele vertrekkers vrezen. Zo staan er vraagtekens achter de namen van Hyun-seok Hong, die in zijn laatste contractjaar zit, en Matias Fernandez-Pardo, die gegeerd is in Italië. Gent wil beide spelers echter liefst aan boord houden, al zal het bij een lucratief bod wellicht toch moeten plooien.

Buitenland

Real Madrid haalde deze zomer al stevig uit met de komst van Mbappé en Endrick, maar zou ook nu al een absolute toptransfer voorbereiden voor de zomer van 2025. Ze zouden namelijk proberen om dan Trent Alexander-Arnold weg te kapen bij Liverpool. De rechtsachter is dan einde contract en zou dus gratis kunnen komen. Jude Bellingham zou zijn landgenoot alvast moeten overtuigen.

Bij FC Barcelona zetten ze dan weer alles op alles om Dani Olmo binnen te halen. Ze zouden met de Spanjaard zelf al een akkoord hebben over een contract tot 2030, alleen lopen de onderhandelingen met RB Leipzig een pak moeizamer. De Duitsers verwezen immers ook een tweede en verbeterde aanbieding naar de prullenmand.

Nog bij Leipzig wordt ook Loïs Openda weer aan een vertrek gelinkt. De Rode Duivel zou op het verlanglijstje staan van Atletico Madrid, dat na het vertrek van Morata en Depay op zoek is naar een nieuwe spits. Ook Viktor Gyökeres (Sporting CP) en Jonathan David (Lille) zouden echter concrete opties zijn.

Zou Alexander-Arnold een aanwinst zijn voor Real Madrid?

Meest recent

Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

79
79
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

30
30
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

55
55
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

37
37
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

93
93
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

9
9
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

10
10
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

69
69
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

175
175
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

89
89
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

80
80
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

731
731
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

71
71
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

137
137
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

89
89
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

36
36
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

370
370
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

400
400
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

204
204
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

386
386
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

380
380
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

85
85
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

352
352
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

119
119
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

132
132

Meer sportnieuws