TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt uit, volgende toptransfer Real'

419 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt uit, volgende toptransfer Real'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Jupiler Pro League

Het zijn drukke dagen bij Anderlecht. Dat maakte donderdag de verwachte contractverlenging van Killian Sardella bekend. De 22-jarige rechtsachter blijft op die manier aan boord tot 2028. Hij krijgt er binnenkort echter wel een zware concurrent bij.

Vrijdag zou Thomas Foket immers neerstrijken om zijn medische testen af te leggen. Daarna kan de (ex-)Rode Duivel een overeenkomst voor drie jaar tekenen. Door die ontwikkelingen wordt er deze zomer wel nog een oplossing gezocht voor Louis Patris, die op zijn minst tijdelijk mag vertrekken.

Daarnaast zou ook de terugkeer van Ludwig Augustinsson snel afgerond moeten worden en strikte Anderlecht vrijdag nog een talent. De komst van de 19-jarige Deen Magnus Munck werd aangekondigd. Hij wordt gehuurd met aankoopoptie van FC Nordsjaelland en sluit aan bij RSCA Futures.

Anderlecht wordt ook nog gelinkt aan een talent uit de Premier League. Het zou interesse tonen in Jesurun Rak-Sakyi, een 21-jarige flankaanvaller van Crystal Palace. Hij mag weg op huurbasis en geniet ook nog belangstelling van Sheffield United, Leeds, Burnley, Southampton en Lyon.

Nog aan uitgaande zijde lijkt ook het verhaal van Alexis Flips voorbij. De Fransman kreeg in de voorbereiding een nieuwe kans, maar kon opnieuw geen basisplaats afdwingen. Bovendien komt er nog een creatieve middenvelder bij. Flips mag daarom alweer op zoek naar een andere club.

Club Brugge lijkt dan weer klaar met het hier en nu en maakt vooral werk van de toekomst. Zo kondigde het aan dat Axl De Corte een contractverlenging tot 2027 getekend heeft. De 18-jarige doelman lijkt dit seizoen als derde keeper te gaan fungeren en wordt wellicht straks ook de nummer één bij Club NXT.

Enkel aan uitgaande zijde lijkt er nog wat gaan te bewegen. Zo werd Antonio Nusa de voorbije dagen gelinkt aan Juventus. Er zou echter nog geen concrete aanbieding binnengelopen zijn bij Club, dat ook enkel wil meewerken als het financiële én sportieve plaatje kloppen.

Bij KRC Genk maakten ze de voorbije dagen werk van de komst van Nikolas Sattlberger en leek dicht bij een akkoord te staan. Nu blijkt echter plots AA Gent in de dans gesprongen te zijn, want de Buffalo's willen de Oostenrijker als vervanger van De Sart. Ze zouden bovendien een iets hogere transfersom bieden. De speler zou wel zelf een voorkeur hebben voor Genk.

In Gent moeten ze ook nog enkele vertrekkers vrezen. Zo staan er vraagtekens achter de namen van Hyun-seok Hong, die in zijn laatste contractjaar zit, en Matias Fernandez-Pardo, die gegeerd is in Italië. Gent wil beide spelers echter liefst aan boord houden, al zal het bij een lucratief bod wellicht toch moeten plooien.

Buitenland

Real Madrid haalde deze zomer al stevig uit met de komst van Mbappé en Endrick, maar zou ook nu al een absolute toptransfer voorbereiden voor de zomer van 2025. Ze zouden namelijk proberen om dan Trent Alexander-Arnold weg te kapen bij Liverpool. De rechtsachter is dan einde contract en zou dus gratis kunnen komen. Jude Bellingham zou zijn landgenoot alvast moeten overtuigen.

Bij FC Barcelona zetten ze dan weer alles op alles om Dani Olmo binnen te halen. Ze zouden met de Spanjaard zelf al een akkoord hebben over een contract tot 2030, alleen lopen de onderhandelingen met RB Leipzig een pak moeizamer. De Duitsers verwezen immers ook een tweede en verbeterde aanbieding naar de prullenmand.

Nog bij Leipzig wordt ook Loïs Openda weer aan een vertrek gelinkt. De Rode Duivel zou op het verlanglijstje staan van Atletico Madrid, dat na het vertrek van Morata en Depay op zoek is naar een nieuwe spits. Ook Viktor Gyökeres (Sporting CP) en Jonathan David (Lille) zouden echter concrete opties zijn.

Zou Alexander-Arnold een aanwinst zijn voor Real Madrid?

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

17
17
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

51
51
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

101
101
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

21
21
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

34
34
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

48
48
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

87
87
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

74
74
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

32
32
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

165
165
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

202
202
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

443
443
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

206
206
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

311
311
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

32
32
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

44
44
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

176
176
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

207
207
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

506
506
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

190
190
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

47
47
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

45
45
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

34
34
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

134
134

Meer sportnieuws