'Anderlecht heeft nieuwe assistent eindelijk gevonden'

door
'Anderlecht heeft nieuwe assistent eindelijk gevonden'

Anderlecht begon vorig weekend aan zijn seizoen met een nipte zege tegen STVV. Dat was gezien de omstandigheden geen slecht resultaat, want er bleek nog heel wat werk aan de winkel te zijn voor Paars-Wit. Stilaan raken wel alsmaar meer vacatures ingevuld.

Vorig weekend kon Brian Riemer enkel nog rekenen op Jan-Carlo Simic als aanwinst, maar met de nakende komst van Thomas Foket en Ludwig Augustinsson worden ook de backs snel ingevuld. Daarna moeten nog een doelman, centrale verdediger, creatieve middenvelder en flankaanvaller komen.

LEES OOK: Hasi: "Hij komt in januari niet naar Anderlecht"

Anderlecht vindt eindelijk assistent

Maar Anderlecht bleek de voorbije weken ook nog op zoek naar versterking naast het veld. Er werd immers geoordeeld dat Brian Riemer nog wel een extra assistent kon gebruiken, want momenteel heeft hij enkel Roel Clement als rechterhand. De zoektocht verliep echter moeizaam.

Anderlecht greep onder meer naast Oliver Reiß, die een job als trainer van de U18 van Manchester City verkoos. Maar nu lijkt Paars-Wit toch zijn assistent gevonden te hebben. Het hoeft niet te verbazen dat het daarvoor in Denemarken belandde.

Michaelsen komt van Deense voetbalbond

Tipsbladet meldt dat Jan Michaelsen aan de slag gaat bij Anderlecht. De 53-jarige was de voorbije twee jaar aan de slag bij de Deense voetbalbond. Daar had hij de nationale U20 en de damesploeg U23 onder zijn hoede. Hij was in het verleden ook onder meer jeugdtrainer bij FC Kopenhagen en bondscoach van de Deense U17.

Michaelsen wordt bij Anderlecht al de vierde Deen in de omkadering, na Riemer, CEO Sports Jesper Fredberg en Academy Director Mikkel Hemmersam. Hij zal zich als assistent van Riemer wellicht vooral moeten bezighouden met het aanvalsspel, want op dat vlak kan Anderlecht nog progressie maken.

Goede keuze van Anderlecht?

Meest recent

Furieuze Casper Nielsen maakt ploegmakker compleet af

Standard Luik ging pijnlijk onderuit tegen Sint-Truiden VV. Vooral de rode kaart van Timothé ...

11
11
'Bloedmooie Sydney Sweeney slaat topvoetballer aan de haak'

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

34
34
‘Verschaeren weg in januari: Anderlecht-vraagprijs bekend’

De wintertransferperiode komt eraan en de Belgische clubs zijn volop in de weer. Ook bij RSC ...

59
59
Hayen komt met duidelijk antwoord op Club Brugge-fans

Nicky Hayen kende grote successen bij Club Brugge, maar na een mindere periode werd hij genadeloos ...

182
182
Burgess haalt stevig uit na rode kaart: “En dan nog zeggen…”

Union SG speelde 1-1 gelijk op het veld van Cercle Brugge. In de wedstrijden trok Lothar ...

164
164
Woedende Vandenbroeck verwoest DAZN-journaliste

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen Royal Antwerp FC. Essevee kon al sinds oktober niet meer ...

156
156
Hasi: "Hij komt in januari niet naar Anderlecht"

Olivier Renard zal in januari de fouten van afgelopen zomer moeten rechtzetten. Daardoor is er ...

220
220
‘Duitsland verstomt: Anderlecht plant brutale winterdeal’

Bij Anderlecht durven ze opnieuw groot dromen, en dat merk je in de winterdossiers. De Brusselaars ...

174
174
Zorgen bij Standard: "Zo wordt het nog moeilijker"

Standard verloor vanavond met 1-2 van STVV. De Rouches blijven zeer wisselvallig voor de dag komen. ...

93
93
Chelsea in de markt voor STVV-ster? "Ik ga niet!"

Chelsea is een ploeg die van spelershandel een hobby heeft gemaakt. Sportief zit er geen groot plan ...

120
120
Hommeles bij Union: marktante beelden duiken plots op

Voor Union SG komt de winterstop geen moment te vroeg. De leider/titelverdediger liet vrijdag ook ...

223
223
'Kerstfiasco brengt Anderlecht-exit in stroomversnelling'

Bij RSC Anderlecht is de laatste wedstrijd van 2025 uitgedraaid op een heuse sisser. Paars-Wit viel ...

332
332
‘Man Utd shockeert Club: transferbom boven Jan Breydel’

Bij Club Brugge houdt niemand van Engelse shortlists— zeker niet als het over een vaste ...

597
597
"De ploeg verraden" - wat er écht gebeurde in Standard-STVV

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

287
287
Zware kater Anderlecht: zondebok krijgt 3.5 op 10

RSC Anderlecht heeft de winterstop moeten inzetten met een heuse kater. De Brusselaars verloren ...

415
415
Kerstcadeau voor Club Brugge? Ex-ref fileert penaltyfase

Club Brugge is één van de grote winnaars van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro ...

989
989
Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

406
406
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

412
412
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

180
180
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

82
82
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

240
240
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

485
485
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

371
371
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

199
199
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

60
60

Meer sportnieuws