'AA Gent versus KRC Genk: nieuwe twist in transfersoap'

466 stemmen
'AA Gent versus KRC Genk: nieuwe twist in transfersoap'

Ook deze zomer belanden de Belgische topclubs af en toe weer in mekaars vaarwater op de transfermarkt. Dit keer maakt AA Gent een toptarget van KRC Genk het hof. Wordt hij voor de neus van de Limburgers weggesnoept?

De voorbije weken lieten beide ploegen wel vaker een oogje vallen op dezelfde spelers. Zo ging KRC Genk bij STVV met Matte Smets aan de haal, die eerder nog dichtbij een overstap naar de Planet Group Arena stond. Zelf wonnen de Buffalo's dan weer het pleit in het getouwtrek om de tevens in de Cegeka Arena gegeerde Mathias Delorge.

LEES OOK: KAA Gent stelt plots nieuwe versterking voor

Strijd om Sattlberger

Nu kruisen de twee alsmaar grotere rivalen ook de degens in het dossier van Nikolas Sattlberger. Genk leek al op een zucht te staan van een overeenkomst omtrent de 20-jarige Oostenrijker, tot de Gentenaren ineens op de proppen kwamen. Door een iets hoger bod neer te leggen bij Rapid Wien hopen zij de deal op de valreep alsnog te kapen.

De bal ligt nu in het kamp van Sattlberger en zijn huidige werkgever. Volgens diverse media zou Genk, met wie hij volgens Het Belang van Limburg en Het Laatste Nieuws reeds rond is op persoonlijk gebied, nog steeds zijn voorkeur wegdragen. Zelf maken Dimitri de Condé en co zich ook sterk dat ze over de beste papieren blijven beschikken.

Genk versus Gent

Hoewel de onderhandelingen ook op clubniveau al ver waren opgeschoten worden die gesprekken door de recente ontwikkelingen nu wel weer verdergezet. Dat alles wordt ook bevestigd door Sacha Tavolieri, die eraan toevoegt dat er zelfs al sprake was van een princiepsakkoord en er voor Sattlberger een vierjarig contract klaarligt in Genk.

Volgens de transferspecialist wordt vooral de keuze van de middenvelder zelf doorslaggevend. Genk zou dan ook geen haast hebben om zijn transfer af te ronden en vertrouwen hebben in een goede afloop. Opvallend: volgens Oostenrijkse bronnen is het bod van AA Gent wél aanzienlijk hoger, met name 2,5 miljoen. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

Wie zal het pleit om Sattlberger winnen?

Meest recent

'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

23
23
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

39
39
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

91
91
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

77
77
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

35
35
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

109
109
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

492
492
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

103
103
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

338
338
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

454
454
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

314
314
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

225
225
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

196
196
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

59
59
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

73
73
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

252
252
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

59
59
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

271
271
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

101
101
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

427
427
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

422
422
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

183
183
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

243
243
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

428
428
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

59
59

Meer sportnieuws