'AA Gent versus KRC Genk: nieuwe twist in transfersoap'

door
'AA Gent versus KRC Genk: nieuwe twist in transfersoap'

Ook deze zomer belanden de Belgische topclubs af en toe weer in mekaars vaarwater op de transfermarkt. Dit keer maakt AA Gent een toptarget van KRC Genk het hof. Wordt hij voor de neus van de Limburgers weggesnoept?

De voorbije weken lieten beide ploegen wel vaker een oogje vallen op dezelfde spelers. Zo ging KRC Genk bij STVV met Matte Smets aan de haal, die eerder nog dichtbij een overstap naar de Planet Group Arena stond. Zelf wonnen de Buffalo's dan weer het pleit in het getouwtrek om de tevens in de Cegeka Arena gegeerde Mathias Delorge.

LEES OOK: Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Strijd om Sattlberger

Nu kruisen de twee alsmaar grotere rivalen ook de degens in het dossier van Nikolas Sattlberger. Genk leek al op een zucht te staan van een overeenkomst omtrent de 20-jarige Oostenrijker, tot de Gentenaren ineens op de proppen kwamen. Door een iets hoger bod neer te leggen bij Rapid Wien hopen zij de deal op de valreep alsnog te kapen.

De bal ligt nu in het kamp van Sattlberger en zijn huidige werkgever. Volgens diverse media zou Genk, met wie hij volgens Het Belang van Limburg en Het Laatste Nieuws reeds rond is op persoonlijk gebied, nog steeds zijn voorkeur wegdragen. Zelf maken Dimitri de Condé en co zich ook sterk dat ze over de beste papieren blijven beschikken.

Genk versus Gent

Hoewel de onderhandelingen ook op clubniveau al ver waren opgeschoten worden die gesprekken door de recente ontwikkelingen nu wel weer verdergezet. Dat alles wordt ook bevestigd door Sacha Tavolieri, die eraan toevoegt dat er zelfs al sprake was van een princiepsakkoord en er voor Sattlberger een vierjarig contract klaarligt in Genk.

Volgens de transferspecialist wordt vooral de keuze van de middenvelder zelf doorslaggevend. Genk zou dan ook geen haast hebben om zijn transfer af te ronden en vertrouwen hebben in een goede afloop. Opvallend: volgens Oostenrijkse bronnen is het bod van AA Gent wél aanzienlijk hoger, met name 2,5 miljoen. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

Wie zal het pleit om Sattlberger winnen?

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

14
14
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

16
16
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

29
29
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

18
18
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

21
21
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

105
105
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

45
45
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

24
24
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

148
148
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

25
25
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

534
534
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

230
230
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

185
185
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

89
89
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

102
102
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

59
59
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

104
104
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

681
681
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

179
179
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

318
318
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

670
670
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

279
279
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

96
96
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

147
147

Meer sportnieuws