Ex-pion KV Mechelen, Standard en Antwerp terug in België?

221 stemmen
Ex-pion KV Mechelen, Standard en Antwerp terug in België?

De transferperiode loopt nog een maand en bij de meeste eersteklassers ligt er nog heel wat werk op de plank. De eerste prioriteit is vooral om de spelerskern te versterken, maar bij sommige clubs kijken ze misschien ook al verder naar de toekomst.

Om die toekomst te helpen vorm geven, kunnen sommigen eersteklassers misschien eens polsen bij een oude bekende. Olivier Renard is tegenwoordig weer vrij nadat hij begin mei na zowat vijf jaar de deur bij CF Montréal achter zich dicht trok.

Renard vertrok bij Montréal

Renard vertrok bij de Canadese MLS-club omwille van een verschil in visie met het clubbestuur. "Er was geen directe lijn meer eigenaar Joey Saputo, zoals voorheen wel het geval was. Een sportief directeur moet geen carte blanche hebben, maar nu voelde ik dat de deur systematisch gesloten bleef. Dan is het beter om te vertrekken", legt hij uit bij Sudpresse.

De 45-jarige was in het verleden al werkzaam als technisch directeur bij KV Mechelen en Standard, terwijl hij vlak voor zijn vertrek naar Montréal ook enkele maanden lang adviseur was bij Antwerp. Als doelman was Renard actief bij Charleroi, Udinese, Modena, Napoli, Standard en KV Mechelen. Hij werd opgeroepen voor de Rode Duivels, maar pakte nooit een cap.

Contacten met Belgische clubs

Na vijf jaar in het buitenland ziet Renard een terugkeer naar België wel zitten. "Er zijn zelfs al contacten geweest met clubs", geeft hij aan.

De meeste Belgische clubs lijken in deze fase van het seizoen hun sportieve leiding wel al ingevuld te hebben. Het wordt dus uitkijken wie er Renard benaderd heeft.

Zou hij een goede sportieve baas zijn voor een eersteklasser?

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

28
28
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

71
71
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

68
68
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

98
98
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

115
115
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

280
280
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

452
452
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

106
106
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

222
222
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

321
321
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

303
303
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

568
568
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

361
361
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

136
136
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

193
193
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

418
418
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

535
535
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

364
364
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

170
170
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

45
45
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

414
414
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

61
61
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

509
509
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

681
681
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

141
141

Meer sportnieuws