'Fredberg bibbert: topclubs kloppen aan bij Anderlecht'

1066 stemmen
'Fredberg bibbert: topclubs kloppen aan bij Anderlecht'

Op inkomend gebied bleven de fans van Anderlecht tot dusver op hun honger zitten, maar daartegenover staat wel dat er ook nog niet zoveel sterkhouders het Lotto Park verlieten. Al kan daar binnenkort wel eens verandering in komen.

De focus in Neerpede ligt momenteel op de verdere zoektocht naar versterking, maar het valt niet uit te sluiten dat Jesper Fredberg ook nog een aantal uitgaande deals afrondt. Behalve de huurlingen Federico Gattoni en Thomas Delaney verloren de Brusselaars tot hiertoe alleen Zeno Debast en Kasper Schmeichel.

LEES OOK: Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

Interesse in Dreyer

Even leek er wat te zullen bewegen rond Francis Amuzu, tot zijn blessure roet in het eten gooide. Het Nieuwsblad weet echter dat ook zijn collega-flankaanvaller Anders Dreyer, het afgelopen seizoen goed voor 21 doelpunten en negen assists in 39 optredens voor de recordkampioen, de nodige belangstelling geniet.

"Door zijn straffe statistieken is hij een profiel dat door clubs uit grotere competities in de gaten wordt gehouden", klinkt het namelijk. In het streven naar continuïteit hoopt Paars-Wit wel dat het hem en andere sleutelspelers, zoals pakweg Kasper Dolberg en Mario Stroeykens, gewoon nog langer aan boord kan houden.

Jackpot voor RSCA?

Mocht er een aantrekkelijk bod op tafel komen valt het echter niet ut te sluiten dat Anderlecht alsnog zwicht. Fredberg kan dan wel het onderste uit de kan proberen te halen voor Dreyer. De marktwaarde van de 26-jarige Deen, die nog tot medio 2027 vastligt in het Lotto Park, wordt op een slordige 15 miljoen geschat.

Zelf betaalde de CEO Sports anderhalf jaar geleden ruim vier miljoen om zijn landgenoot weg te plukken bij Midtjylland. Een eerste wapenfeit dat hij zich vast niet beklaagt, want 26 goals en 13 assists in 60 wedstrijden later kan die investering worden verveelvuldigd. Van concrete gegadigden lijkt wel nog geen sprake.

Hoeveel is Dreyer volgens u waard?

Meest recent

Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

2
2
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

9
9
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

262
262
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

50
50
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

73
73
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

89
89
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

97
97
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

43
43
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

347
347
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

102
102
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

134
134
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

142
142
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

167
167
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

495
495
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

144
144
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

139
139
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

382
382
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

305
305
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

88
88
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

698
698
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

242
242
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

177
177
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

526
526
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

241
241
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

404
404

Meer sportnieuws