'Fredberg bibbert: topclubs kloppen aan bij Anderlecht'

door
'Fredberg bibbert: topclubs kloppen aan bij Anderlecht'

Op inkomend gebied bleven de fans van Anderlecht tot dusver op hun honger zitten, maar daartegenover staat wel dat er ook nog niet zoveel sterkhouders het Lotto Park verlieten. Al kan daar binnenkort wel eens verandering in komen.

De focus in Neerpede ligt momenteel op de verdere zoektocht naar versterking, maar het valt niet uit te sluiten dat Jesper Fredberg ook nog een aantal uitgaande deals afrondt. Behalve de huurlingen Federico Gattoni en Thomas Delaney verloren de Brusselaars tot hiertoe alleen Zeno Debast en Kasper Schmeichel.

LEES OOK: Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

Interesse in Dreyer

Even leek er wat te zullen bewegen rond Francis Amuzu, tot zijn blessure roet in het eten gooide. Het Nieuwsblad weet echter dat ook zijn collega-flankaanvaller Anders Dreyer, het afgelopen seizoen goed voor 21 doelpunten en negen assists in 39 optredens voor de recordkampioen, de nodige belangstelling geniet.

"Door zijn straffe statistieken is hij een profiel dat door clubs uit grotere competities in de gaten wordt gehouden", klinkt het namelijk. In het streven naar continuïteit hoopt Paars-Wit wel dat het hem en andere sleutelspelers, zoals pakweg Kasper Dolberg en Mario Stroeykens, gewoon nog langer aan boord kan houden.

Jackpot voor RSCA?

Mocht er een aantrekkelijk bod op tafel komen valt het echter niet ut te sluiten dat Anderlecht alsnog zwicht. Fredberg kan dan wel het onderste uit de kan proberen te halen voor Dreyer. De marktwaarde van de 26-jarige Deen, die nog tot medio 2027 vastligt in het Lotto Park, wordt op een slordige 15 miljoen geschat.

Zelf betaalde de CEO Sports anderhalf jaar geleden ruim vier miljoen om zijn landgenoot weg te plukken bij Midtjylland. Een eerste wapenfeit dat hij zich vast niet beklaagt, want 26 goals en 13 assists in 60 wedstrijden later kan die investering worden verveelvuldigd. Van concrete gegadigden lijkt wel nog geen sprake.

Hoeveel is Dreyer volgens u waard?

Meest recent

'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

0
0
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

33
33
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

92
92
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

238
238
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

35
35
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

52
52
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

758
758
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

220
220
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

549
549
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

156
156
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

364
364
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

40
40
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

125
125
'Transferbom: deze club werkt aan komst Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

50
50
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

52
52
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

71
71
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

337
337
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

447
447
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

221
221
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

160
160
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

624
624
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

1004
1004
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

79
79
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

320
320
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

35
35

Meer sportnieuws