'Fredberg bibbert: topclubs kloppen aan bij Anderlecht'

1066 stemmen
'Fredberg bibbert: topclubs kloppen aan bij Anderlecht'

Op inkomend gebied bleven de fans van Anderlecht tot dusver op hun honger zitten, maar daartegenover staat wel dat er ook nog niet zoveel sterkhouders het Lotto Park verlieten. Al kan daar binnenkort wel eens verandering in komen.

De focus in Neerpede ligt momenteel op de verdere zoektocht naar versterking, maar het valt niet uit te sluiten dat Jesper Fredberg ook nog een aantal uitgaande deals afrondt. Behalve de huurlingen Federico Gattoni en Thomas Delaney verloren de Brusselaars tot hiertoe alleen Zeno Debast en Kasper Schmeichel.

LEES OOK: 'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Interesse in Dreyer

Even leek er wat te zullen bewegen rond Francis Amuzu, tot zijn blessure roet in het eten gooide. Het Nieuwsblad weet echter dat ook zijn collega-flankaanvaller Anders Dreyer, het afgelopen seizoen goed voor 21 doelpunten en negen assists in 39 optredens voor de recordkampioen, de nodige belangstelling geniet.

"Door zijn straffe statistieken is hij een profiel dat door clubs uit grotere competities in de gaten wordt gehouden", klinkt het namelijk. In het streven naar continuïteit hoopt Paars-Wit wel dat het hem en andere sleutelspelers, zoals pakweg Kasper Dolberg en Mario Stroeykens, gewoon nog langer aan boord kan houden.

Jackpot voor RSCA?

Mocht er een aantrekkelijk bod op tafel komen valt het echter niet ut te sluiten dat Anderlecht alsnog zwicht. Fredberg kan dan wel het onderste uit de kan proberen te halen voor Dreyer. De marktwaarde van de 26-jarige Deen, die nog tot medio 2027 vastligt in het Lotto Park, wordt op een slordige 15 miljoen geschat.

Zelf betaalde de CEO Sports anderhalf jaar geleden ruim vier miljoen om zijn landgenoot weg te plukken bij Midtjylland. Een eerste wapenfeit dat hij zich vast niet beklaagt, want 26 goals en 13 assists in 60 wedstrijden later kan die investering worden verveelvuldigd. Van concrete gegadigden lijkt wel nog geen sprake.

Hoeveel is Dreyer volgens u waard?

Meest recent

Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

36
36
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

54
54
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

18
18
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

62
62
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

236
236
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

75
75
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

40
40
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

46
46
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

113
113
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

114
114
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

52
52
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

136
136
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

351
351
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

230
230
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

510
510
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

133
133
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

124
124
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

108
108
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

409
409
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

756
756
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

104
104
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

280
280
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

451
451
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

333
333
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

193
193

Meer sportnieuws