'Fredberg bibbert: topclubs kloppen aan bij Anderlecht'

1066 stemmen
'Fredberg bibbert: topclubs kloppen aan bij Anderlecht'

Op inkomend gebied bleven de fans van Anderlecht tot dusver op hun honger zitten, maar daartegenover staat wel dat er ook nog niet zoveel sterkhouders het Lotto Park verlieten. Al kan daar binnenkort wel eens verandering in komen.

De focus in Neerpede ligt momenteel op de verdere zoektocht naar versterking, maar het valt niet uit te sluiten dat Jesper Fredberg ook nog een aantal uitgaande deals afrondt. Behalve de huurlingen Federico Gattoni en Thomas Delaney verloren de Brusselaars tot hiertoe alleen Zeno Debast en Kasper Schmeichel.

LEES OOK: 'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Interesse in Dreyer

Even leek er wat te zullen bewegen rond Francis Amuzu, tot zijn blessure roet in het eten gooide. Het Nieuwsblad weet echter dat ook zijn collega-flankaanvaller Anders Dreyer, het afgelopen seizoen goed voor 21 doelpunten en negen assists in 39 optredens voor de recordkampioen, de nodige belangstelling geniet.

"Door zijn straffe statistieken is hij een profiel dat door clubs uit grotere competities in de gaten wordt gehouden", klinkt het namelijk. In het streven naar continuïteit hoopt Paars-Wit wel dat het hem en andere sleutelspelers, zoals pakweg Kasper Dolberg en Mario Stroeykens, gewoon nog langer aan boord kan houden.

Jackpot voor RSCA?

Mocht er een aantrekkelijk bod op tafel komen valt het echter niet ut te sluiten dat Anderlecht alsnog zwicht. Fredberg kan dan wel het onderste uit de kan proberen te halen voor Dreyer. De marktwaarde van de 26-jarige Deen, die nog tot medio 2027 vastligt in het Lotto Park, wordt op een slordige 15 miljoen geschat.

Zelf betaalde de CEO Sports anderhalf jaar geleden ruim vier miljoen om zijn landgenoot weg te plukken bij Midtjylland. Een eerste wapenfeit dat hij zich vast niet beklaagt, want 26 goals en 13 assists in 60 wedstrijden later kan die investering worden verveelvuldigd. Van concrete gegadigden lijkt wel nog geen sprake.

Hoeveel is Dreyer volgens u waard?

Meest recent

Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

14
14
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

18
18
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

111
111
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

52
52
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

392
392
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

42
42
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

70
70
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

92
92
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

381
381
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

66
66
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

404
404
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

220
220
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

94
94
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

189
189
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

535
535
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

149
149
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

75
75
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

230
230
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

184
184
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

495
495
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

234
234
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

106
106
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

87
87
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

98
98
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

276
276

Meer sportnieuws