'Club Brugge en Lommel strijden om nieuwe Afrikaanse parel'

door
'Club Brugge en Lommel strijden om nieuwe Afrikaanse parel'

Bij Club Brugge lijken ze al grotendeels klaar te zijn met hun transferhuiswerk. De landskampioen versterkte zich al vrij vroeg met Ardon Jashari, Zaid Romero, Christos Tzolis, Gustaf Nilsson en Hugo Siquet, waarmee alle posities nu al ruimschoots ingevuld zijn. Maar in Brugge zitten ze nooit verlegen om een opportuniteit.

Club speurt immers ook gretig de markt af naar buitenlandse talenten en daarvoor gaan ze graag in Scandinavië kijken. Daar wist Blauw-Zwart de voorbije jaren al verschillende Afrikaanse parels te ontdekken. Denk maar aan spelers als Krépin Diatta, Odilon Kossounou en Raphael Onyedika.

LEES OOK: Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

Club ontdekt nieuw talent in Denemarken

Nu zou Club weer zo'n profiel op het oog hebben. Sacha Tavolieri schrijft namelijk dat ze hun oog laten vallen hebben op Odilon Kouassi. Dat is een 18-jarige Ivoriaanse middenvelder die sinds januari aan de slag is bij het Deense AC Horsens.

Daar kwam de jeugdinternational tot dusver zes keer in actie voor het eerste elftal en dat was al voldoende om de aandacht van meerdere teams te trekken. Ook Torino maakte al zijn interesse kenbaar en in eigen land is er concurrentie van Lommel.

Aanbieding van Lommel in de koelkast

De Limburgers brachten zelfs al een bod uit en leken dicht bij een transfer te staan, maar door een koerswijziging binnen de City Football Group belandde het dossier op zijn minst in de koelkast.

Club maakt dus nog kans op de komst van Kouassi, die ondanks een contract tot 2028 deze zomer Horsens lijkt te gaan verlaten. Als ze hem binnenhalen, dan zal de tiener in eerste instantie aansluiten bij Club NXT. Daar kan hij in de Challenger Pro League ervaring opdoen.

Moet Club Brugge hem binnenhalen?

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

50
50
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

97
97
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

92
92
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

82
82
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

179
179
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

222
222
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

148
148
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

66
66
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

38
38
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

501
501
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

356
356
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

593
593
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

353
353
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

109
109
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

119
119
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

435
435
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

163
163
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

261
261
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

113
113
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

276
276
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

477
477
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

203
203
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

73
73
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

586
586

Meer sportnieuws