'Club Brugge en Lommel strijden om nieuwe Afrikaanse parel'

door
'Club Brugge en Lommel strijden om nieuwe Afrikaanse parel'

Bij Club Brugge lijken ze al grotendeels klaar te zijn met hun transferhuiswerk. De landskampioen versterkte zich al vrij vroeg met Ardon Jashari, Zaid Romero, Christos Tzolis, Gustaf Nilsson en Hugo Siquet, waarmee alle posities nu al ruimschoots ingevuld zijn. Maar in Brugge zitten ze nooit verlegen om een opportuniteit.

Club speurt immers ook gretig de markt af naar buitenlandse talenten en daarvoor gaan ze graag in Scandinavië kijken. Daar wist Blauw-Zwart de voorbije jaren al verschillende Afrikaanse parels te ontdekken. Denk maar aan spelers als Krépin Diatta, Odilon Kossounou en Raphael Onyedika.

LEES OOK: Tegen de dood aan: Belgische aanwinst maakt je muisstil

Club ontdekt nieuw talent in Denemarken

Nu zou Club weer zo'n profiel op het oog hebben. Sacha Tavolieri schrijft namelijk dat ze hun oog laten vallen hebben op Odilon Kouassi. Dat is een 18-jarige Ivoriaanse middenvelder die sinds januari aan de slag is bij het Deense AC Horsens.

Daar kwam de jeugdinternational tot dusver zes keer in actie voor het eerste elftal en dat was al voldoende om de aandacht van meerdere teams te trekken. Ook Torino maakte al zijn interesse kenbaar en in eigen land is er concurrentie van Lommel.

Aanbieding van Lommel in de koelkast

De Limburgers brachten zelfs al een bod uit en leken dicht bij een transfer te staan, maar door een koerswijziging binnen de City Football Group belandde het dossier op zijn minst in de koelkast.

Club maakt dus nog kans op de komst van Kouassi, die ondanks een contract tot 2028 deze zomer Horsens lijkt te gaan verlaten. Als ze hem binnenhalen, dan zal de tiener in eerste instantie aansluiten bij Club NXT. Daar kan hij in de Challenger Pro League ervaring opdoen.

🔥 Populair bij onze lezers

Ine Beyen duikt op met bekende oud-voetballer
Ine Beyen duikt op met bekende oud-voetballer

Moet Club Brugge hem binnenhalen?

Meest recent

Romano meldt volgende transfer voor Jonge Duivel

De transfermolen begint in de grote competities alsmaar meer op gang te komen en dat betekent dat er ...

4
4
'Union jubelt: oplossing voor uitzichtloze situatie'

Binnen minder dan een week gaat het seizoen van landskampioen Union al officieel van start, maar er ...

28
28
'Club Brugge verrast compleet met vergeten international'

Club Brugge lijkt dicht bij zijn derde aanwinst van de zomer te staan. Het had nog dringend nood aan ...

440
440
'Ronaldo flirt met shocktransfer naar Italië’

Cristiano Ronaldo blijft ook op zijn 40ste van onschatbare waarde voor zowel Al-Nassr als de ...

207
207
'Rode Duivel maakt Bundesliga gek met toptransfer'

De voorbije jaren drukten alsmaar meer Belgen hun stempel in de Bundesliga. Vincent Kompany loodste ...

99
99
'Transfer Meijer klapt: Feyenoord pikt andere Belg op'

Feyenoord moest vorig seizoen vrede nemen met een derde plaats in de Eredivisie, waardoor het nog ...

90
90
'Na Forbs volgt nóg een topaanwinst bij Club Brugge'

In aanloop naar de supercup van komende zondag, blijft Club Brugge zich roeren op de ...

839
839
Dolberg én Simic weg? Anderlecht maakt statement

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een vruchtbare transferperiode aan inkomende zijde. Maar het ...

441
441
'Emi Martinez laat bommetje vallen in Premier League'

De zomermercato van 2025 leverde al enkele spectaculaire toptransfers op, maar de meeste doelmannen ...

107
107
‘Vandenhaute woest: Club 'steelt' droomtransfer’

Wouter Vandenhaute had grootse plannen en gooide vorig seizoen stevig geld tegen de transfer van een ...

1335
1335
Poolse wals bij Dender: derde zomeraanwinst binnen

Binnen minder dan twee weken trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer van start. ...

135
135
'Renard doet schokkende onthulling bij Anderlecht'

Olivier Renard is bezig aan zijn eerste tussenseizoen als sportief directeur bij RSC Anderlecht en ...

439
439
'Kompany zet Bayern in lichterlaaie: 100 miljoen klaar'

De spelers van Bayern München genieten momenteel van een welverdiende vakantie na een lang en ...

156
156
'Club Brugge keert kar: nieuwe twist in Jashari-soap'

Dé soap van de transferzomer is in ons land ongetwijfeld de flirt van Ardon Jashari met AC ...

1235
1235
'Witte rook: AA Gent heeft tweede zomeraanwinst te pakken'

Ivan Leko en de fans moesten even op hun honger blijven zitten, maar nu lijkt AA Gent eindelijk weer ...

327
327
Ine Beyen duikt op met bekende oud-voetballer

Het leven van onze BV's staat hier vaak in de schijnwerpers, in Nederland is dat nog een tikkeltje ...

838
838
'Anderlecht vindt oplossing voor overbodige miscast'

Vooral centraal achterin kan Besnik Hasi gerust nog wat vers bloed gebruiken, maar RSC Anderlecht ...

321
321
'Overmars droomt van hereniging met oude Ajax-ster'

De voorbije weken viel er weinig transfernieuws te rapen op de Bosuil, maar dat blijkt louter stilte ...

298
298
'AA Gent richt pijlen op oude bekende: Cercle op de loer'

AA Gent haalde met Wilfred Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar nu ...

425
425
'Done deal: Club Brugge heeft nieuwe flankaanvaller beet'

In de onderhandelingen met Inter omtrent Aleksander Stankovic zit er momenteel weinig schot in de ...

1052
1052
'Renard vangt bot: toptarget stuurt Anderlecht wandelen'

Om de brede kern uit te dunnen, en liefst nog wat centen in het laatje te brengen, maakt RSC ...

523
523
'Kink in de kabel: Club Brugge loopt blauwtje in Milaan'

Tot nader order blijft Ardon Jashari gewoon op post bij Club Brugge, waar de Speler van het Jaar ...

1075
1075
‘Toptransfer gaat aan neus van RSCA & Club voorbij’

RSC Anderlecht en Club Brugge zijn grote rivalen van elkaar, maar soms kijken ze elkaar ook in de ...

178
178
Cercle Brugge wankelt nú al na nieuwe uppercut

Cercle Brugge was afgelopen seizoen plots degradatiekandidaat na het schitterende seizoen daarvoor. ...

233
233
‘Plots kapingen Bakayoko: exacte transfersom onthuld’

Johan Bakayoko is op weg naar uitgang bij PSV. Ondanks een minder seizoen in Nederland staat de ...

85
85

Meer sportnieuws