'Club Brugge en Lommel strijden om nieuwe Afrikaanse parel'

259 stemmen
'Club Brugge en Lommel strijden om nieuwe Afrikaanse parel'

Bij Club Brugge lijken ze al grotendeels klaar te zijn met hun transferhuiswerk. De landskampioen versterkte zich al vrij vroeg met Ardon Jashari, Zaid Romero, Christos Tzolis, Gustaf Nilsson en Hugo Siquet, waarmee alle posities nu al ruimschoots ingevuld zijn. Maar in Brugge zitten ze nooit verlegen om een opportuniteit.

Club speurt immers ook gretig de markt af naar buitenlandse talenten en daarvoor gaan ze graag in Scandinavië kijken. Daar wist Blauw-Zwart de voorbije jaren al verschillende Afrikaanse parels te ontdekken. Denk maar aan spelers als Krépin Diatta, Odilon Kossounou en Raphael Onyedika.

LEES OOK: 'Patro wacht af: JPL-club deed (nog) geen bod'

Club ontdekt nieuw talent in Denemarken

Nu zou Club weer zo'n profiel op het oog hebben. Sacha Tavolieri schrijft namelijk dat ze hun oog laten vallen hebben op Odilon Kouassi. Dat is een 18-jarige Ivoriaanse middenvelder die sinds januari aan de slag is bij het Deense AC Horsens.

Daar kwam de jeugdinternational tot dusver zes keer in actie voor het eerste elftal en dat was al voldoende om de aandacht van meerdere teams te trekken. Ook Torino maakte al zijn interesse kenbaar en in eigen land is er concurrentie van Lommel.

Aanbieding van Lommel in de koelkast

De Limburgers brachten zelfs al een bod uit en leken dicht bij een transfer te staan, maar door een koerswijziging binnen de City Football Group belandde het dossier op zijn minst in de koelkast.

Club maakt dus nog kans op de komst van Kouassi, die ondanks een contract tot 2028 deze zomer Horsens lijkt te gaan verlaten. Als ze hem binnenhalen, dan zal de tiener in eerste instantie aansluiten bij Club NXT. Daar kan hij in de Challenger Pro League ervaring opdoen.

Moet Club Brugge hem binnenhalen?

Meest recent

Essevee weet gegeerde jeugdinternational te strikken

Zulte Waregem heeft deze zomer al goed geboerd op de transfermarkt. Het wist al 5,5 miljoen euro te ...

1
1
Thorup niet tevreden na pandoering: tijd voor actie

Racing Genk verloor kansloos met 4-0 van AZ. Dat moet toch beter en dat weer de nieuwe coach Jess ...

129
129
Bruno maakt keuze: dure vogel kind van de rekening

RSC Anderlecht geeft om 19u Hammarby partij. Het wordt interessant om te zien wie Vitor Bruno aan de ...

133
133
De Mil geeft transferplannen van AA Gent prijs

AA Gent moet Europees aan de bak, maar trainer Rik De Mil weet ook dat zijn team nog niet klaar is. ...

75
75
Aster Nzeyimana en Lize Feryn delen enorm heuglijk nieuws

Na een lange periode vol hoop, verdriet en opnieuw hoop is het geluk eindelijk compleet. Lize Feryn ...

18
18
'Anderlecht wil ervaren WK-ganger naar Lotto Park halen'

Anderlecht heeft nog nood aan heel wat versterking. Ook achteraan moet er nog een kwaliteitsinjectie ...

291
291
Club Brugge gaat voor straffe stunt: zelfs 12M volstaat niet

Club Brugge heeft een opvallende transfer in het vizier. Eerder lag er al 12 miljoen euro op tafel ...

655
655
‘Leegloop Union SG: miljoenenbod op David’

Union SG gaat deze mercato weer een resem spelers verliezen. Christian Burgess is al naar AA Gent, ...

63
63
Anderlecht deelt gigantisch goed nieuws mee

RSC Anderlecht is een gigantisch grote club in België, maar de laatste jaren draait het ...

406
406
JPL-club mikt hoog: "Grote club worden in België"

Union SG kwam de afgelopen jaren er als extra topclub bij, al moesten AA Gent en Royal Antwerp FC ...

252
252
Plots weelde voor Bruno: wie wint het pleit?

RSC Anderlecht neemt het om 19u op tegen Hammarby. De Brusselaars staan onder stevige druk, want ...

239
239
'Plan B voor Van Bommel: shortlist Rode Duivels lekt uit'

De officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat Mark van Bommel ...

321
321
'Klopjacht op Karetsas: De Condé rolt spierballen'

KRC Genk staat niet alleen op het punt om zijn inkomend record te verpulveren, ook op uitgaand vlak ...

211
211
'Bruno schudt elftal door mekaar: frisse wind bij RSCA'

Donderdag staat Vitor Bruno voor zijn vuurdoop als coach van RSC Anderlecht. In de tweede voorronde ...

353
353
'Makelaar bevestigt: Club op zucht van knaltransfer'

Club Brugge vertrok woensdag op zomerstage naar Rennes. Voorlopig stapten er met Yann Sommer, ...

562
562
Peter Vandenbempt laat tranen rollen: "Het laatste woord..."

Na een maand vol voetbal, duizenden kilometers en 104 wedstrijden is ook voor Peter Vandenbempt het ...

408
408
De Mil onthult één dilemma: "Moeten creatief zijn"

AA Gent moet meteen vol aan de bak in zijn eerste officiële opdracht van het nieuwe seizoen. ...

64
64
Eerst pak slaag, dan transferdeal voor Genk?

KRC Genk is dezer dagen zeer druk in de weer. Niet alleen met de voorbereiding op het nieuwe ...

817
817
Vitor Bruno zet Anderlecht op scherp voor debuut

Donderdagavond begint het seizoen van Anderlecht officieel. In de tweede voorronde van de Europa ...

382
382
Westerlo pakt uit met eenmalige Rode Duivel

Bij Westerlo zagen ze deze zomer al een pak sterkhouders vertrekken. 't Kuipje liep vrijwel helemaal ...

60
60
'Straffe transfer op komst voor De Keersmaecker'

In eigen land kon Brian De Keersmaecker niet doorbreken, maar in het buitenland is de middenvelder ...

56
56
Unieke kans voor Antwerp: oude bekende plots vrij

Voor Antwerp blijft het een zeer moeizame transferzomer. De club werd wekenlang gegijzeld door de ...

594
594
Napoli draait volledig: De Bruyne krijgt pijnlijke klap

Napoli leek Kevin De Bruyne nog te willen behouden. Vier dagen later wordt zijn naam plots op de ...

543
543
Van Bommel de juiste keuze? Dit vindt Van der Elst

Met een kwartfinale deden de Rode Duivels op het WK wat er van hen verwacht werd. Desondanks ...

329
329
De Mil keihard: kwartet én aanwinst niet op Europese lijst

Voor twee Belgische clubs begint het nieuwe seizoen deze week al. Naast Anderlecht moet ook AA Gent ...

172
172

Meer sportnieuws