'Club Brugge en Lommel strijden om nieuwe Afrikaanse parel'

stemmen
'Club Brugge en Lommel strijden om nieuwe Afrikaanse parel'

Bij Club Brugge lijken ze al grotendeels klaar te zijn met hun transferhuiswerk. De landskampioen versterkte zich al vrij vroeg met Ardon Jashari, Zaid Romero, Christos Tzolis, Gustaf Nilsson en Hugo Siquet, waarmee alle posities nu al ruimschoots ingevuld zijn. Maar in Brugge zitten ze nooit verlegen om een opportuniteit.

Club speurt immers ook gretig de markt af naar buitenlandse talenten en daarvoor gaan ze graag in Scandinavië kijken. Daar wist Blauw-Zwart de voorbije jaren al verschillende Afrikaanse parels te ontdekken. Denk maar aan spelers als Krépin Diatta, Odilon Kossounou en Raphael Onyedika.

LEES OOK: 'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Club ontdekt nieuw talent in Denemarken

Nu zou Club weer zo'n profiel op het oog hebben. Sacha Tavolieri schrijft namelijk dat ze hun oog laten vallen hebben op Odilon Kouassi. Dat is een 18-jarige Ivoriaanse middenvelder die sinds januari aan de slag is bij het Deense AC Horsens.

Daar kwam de jeugdinternational tot dusver zes keer in actie voor het eerste elftal en dat was al voldoende om de aandacht van meerdere teams te trekken. Ook Torino maakte al zijn interesse kenbaar en in eigen land is er concurrentie van Lommel.

Aanbieding van Lommel in de koelkast

De Limburgers brachten zelfs al een bod uit en leken dicht bij een transfer te staan, maar door een koerswijziging binnen de City Football Group belandde het dossier op zijn minst in de koelkast.

Club maakt dus nog kans op de komst van Kouassi, die ondanks een contract tot 2028 deze zomer Horsens lijkt te gaan verlaten. Als ze hem binnenhalen, dan zal de tiener in eerste instantie aansluiten bij Club NXT. Daar kan hij in de Challenger Pro League ervaring opdoen.

Moet Club Brugge hem binnenhalen?

Meest recent

KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

4
4
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

149
149
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

17
17
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

230
230
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

161
161
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

196
196
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

96
96
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1063
1063
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

81
81
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

41
41
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

270
270
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

182
182
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

222
222
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

172
172
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

199
199
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

457
457
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

819
819
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

43
43
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

669
669
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

241
241
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

143
143
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

227
227
WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Het WK staat voor de deur. Ondertussen zijn bijna alle WK-selecties meegedeeld. VoetbalNieuws somde ...

170
170
'Frankrijk bibbert: sterkhouder dreigt WK te missen'

Tien dagen voor de start van het WK zijn alle selecties stilaan bekend, al vallen enkele last ...

66
66
'Westerlo wil Stassin aan nieuwe transfer helpen'

Een aantal Rode Duivels bleven ontgoocheld achter bij de bekendmaking van de WK-selectie. Lucas ...

104
104

Meer sportnieuws