'Club Brugge en Lommel strijden om nieuwe Afrikaanse parel'

door
'Club Brugge en Lommel strijden om nieuwe Afrikaanse parel'

Bij Club Brugge lijken ze al grotendeels klaar te zijn met hun transferhuiswerk. De landskampioen versterkte zich al vrij vroeg met Ardon Jashari, Zaid Romero, Christos Tzolis, Gustaf Nilsson en Hugo Siquet, waarmee alle posities nu al ruimschoots ingevuld zijn. Maar in Brugge zitten ze nooit verlegen om een opportuniteit.

Club speurt immers ook gretig de markt af naar buitenlandse talenten en daarvoor gaan ze graag in Scandinavië kijken. Daar wist Blauw-Zwart de voorbije jaren al verschillende Afrikaanse parels te ontdekken. Denk maar aan spelers als Krépin Diatta, Odilon Kossounou en Raphael Onyedika.

LEES OOK: Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

Club ontdekt nieuw talent in Denemarken

Nu zou Club weer zo'n profiel op het oog hebben. Sacha Tavolieri schrijft namelijk dat ze hun oog laten vallen hebben op Odilon Kouassi. Dat is een 18-jarige Ivoriaanse middenvelder die sinds januari aan de slag is bij het Deense AC Horsens.

Daar kwam de jeugdinternational tot dusver zes keer in actie voor het eerste elftal en dat was al voldoende om de aandacht van meerdere teams te trekken. Ook Torino maakte al zijn interesse kenbaar en in eigen land is er concurrentie van Lommel.

Aanbieding van Lommel in de koelkast

De Limburgers brachten zelfs al een bod uit en leken dicht bij een transfer te staan, maar door een koerswijziging binnen de City Football Group belandde het dossier op zijn minst in de koelkast.

Club maakt dus nog kans op de komst van Kouassi, die ondanks een contract tot 2028 deze zomer Horsens lijkt te gaan verlaten. Als ze hem binnenhalen, dan zal de tiener in eerste instantie aansluiten bij Club NXT. Daar kan hij in de Challenger Pro League ervaring opdoen.

Moet Club Brugge hem binnenhalen?

Meest recent

Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

16
16
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

103
103
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

70
70
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

95
95
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

237
237
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

23
23
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

281
281
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

251
251
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

72
72
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

171
171
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

368
368
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

128
128
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

93
93
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

62
62
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

205
205
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

143
143
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

126
126
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

17
17
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

364
364
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

290
290
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

129
129
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

609
609
KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

84
84
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

93
93
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

230
230

Meer sportnieuws