Club Brugge heeft beet: 'opvolger Mignolet' zet kribbel

875
Club Brugge heeft beet: 'opvolger Mignolet' zet kribbel

Club Brugge zit in principe nog even gebeiteld tussen de palen, maar toch denkt Blauw-Zwart ook reeds vooruit. Zo legde het zopas een potentiële opvolger voor de 36-jarige doelman langer vast.

Via de officiële kanalen laat de landskampioen namelijk weten dat Axl De Corte zijn contract in Jan Breydel tot medio 2027 heeft verlengd. Het 18-jarig sluitstuk verhuisde zes jaar geleden van KV Mechelen naar Brugge, waar hij vorig jaar aansluit bij Club NXT.

LEES OOK: Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

Club gelooft in De Corte

Daar kwam hij het voorbije seizoen al vijf keer in actie. Nu zijn voornaamste concurrenten Nick Shinton en Josef Bursik allebei andere oorden opzochten zou Robin Veldman er in de komende campagne echter wel eens vol de kaart van De Corte kunnen trekken.

Nadat hij zowel in de Supercup als tegen KV Mechelen deel uitmaakte van de selectie lijkt de linkspoot, die bij de A-kern momenteel dus tevens al dienst doet als derde doelman, bij Nicky Hayen alvast hoger in de schuif te liggen dan de iets oudere Kiany Vroman.

Opvolger van Mignolet?

Club kruist dus ongetwijfeld de vingers dat De Corte op termijn de opvolger kan worden van Mignolet, wiens contract in Westkapelle binnen twee jaar afloopt. Die rol was normaal gezien voor Senne Lammens voorzien, alleen besloot hij om naar Antwerp te trekken.

Hoe dan ook denken Dévy Rigaux en co duidelijk al voorzichtig aan een toekomst zónder Mignolet tussen de palen. Vorig seizoen bleek Nordin Jackers, die een jaar langer vastligt, als back-up voor de voormalige Gouden Schoen alvast geen overbodige luxe.

Gelooft u in De Corte?

Meest recent

De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

1
1
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

16
16
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

19
19
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

16
16
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

18
18
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

33
33
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

43
43
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

222
222
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

49
49
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

41
41
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

99
99
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

76
76
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

129
129
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

162
162
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

57
57
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

61
61
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

335
335
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

843
843
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

94
94
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

28
28
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

182
182
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

86
86
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

177
177
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

217
217
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

419
419

Meer sportnieuws