Club Brugge heeft beet: 'opvolger Mignolet' zet kribbel

875
Club Brugge heeft beet: 'opvolger Mignolet' zet kribbel

Club Brugge zit in principe nog even gebeiteld tussen de palen, maar toch denkt Blauw-Zwart ook reeds vooruit. Zo legde het zopas een potentiële opvolger voor de 36-jarige doelman langer vast.

Via de officiële kanalen laat de landskampioen namelijk weten dat Axl De Corte zijn contract in Jan Breydel tot medio 2027 heeft verlengd. Het 18-jarig sluitstuk verhuisde zes jaar geleden van KV Mechelen naar Brugge, waar hij vorig jaar aansluit bij Club NXT.

LEES OOK: Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club gelooft in De Corte

Daar kwam hij het voorbije seizoen al vijf keer in actie. Nu zijn voornaamste concurrenten Nick Shinton en Josef Bursik allebei andere oorden opzochten zou Robin Veldman er in de komende campagne echter wel eens vol de kaart van De Corte kunnen trekken.

Nadat hij zowel in de Supercup als tegen KV Mechelen deel uitmaakte van de selectie lijkt de linkspoot, die bij de A-kern momenteel dus tevens al dienst doet als derde doelman, bij Nicky Hayen alvast hoger in de schuif te liggen dan de iets oudere Kiany Vroman.

Opvolger van Mignolet?

Club kruist dus ongetwijfeld de vingers dat De Corte op termijn de opvolger kan worden van Mignolet, wiens contract in Westkapelle binnen twee jaar afloopt. Die rol was normaal gezien voor Senne Lammens voorzien, alleen besloot hij om naar Antwerp te trekken.

Hoe dan ook denken Dévy Rigaux en co duidelijk al voorzichtig aan een toekomst zónder Mignolet tussen de palen. Vorig seizoen bleek Nordin Jackers, die een jaar langer vastligt, als back-up voor de voormalige Gouden Schoen alvast geen overbodige luxe.

Gelooft u in De Corte?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

76
76
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

208
208
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

145
145
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

164
164
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

42
42
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

231
231
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

84
84
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

30
30
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

31
31
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

30
30
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

100
100
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

93
93
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

52
52
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

36
36
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

126
126
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

50
50
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

266
266
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

214
214
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

85
85
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

81
81

Meer sportnieuws