AA Gent mag potentiële vervanger De Sart schrappen

door
AA Gent mag potentiële vervanger De Sart schrappen

AA Gent zag de voorbije dagen zijn kassa stevig rinkelen met de verkoop van Tarik Tissoudali en Julien De Sart, maar hun vertrek betekent wel opnieuw een enorme sportieve aderlating. Het zal niet evident worden voor de Buffalo's om hun verlies op te vangen.

Vooral De Sart was op het middenveld toch een sleutelpion. Vlak voor zijn vertrek naar het Qatarese Al-Rayyan haalde Gent wel al Mathias Delorge weg bij STVV, maar desondanks lijkt extra versterking toch nog aangewezen.

LEES OOK: Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

Van den Belt komt niet naar AA Gent

Wouter Vrancken gaf in de aanloop naar de wedstrijd tegen Vikingur al aan dat Gent werk maakt van een vervanger voor De Sart. Wie dat zal moeten worden, is echter nog niet duidelijk. Eén naam mag in ieder geval wel van het lijstje geschrapt worden.

In Nederland werd Gent de voorbije dagen gelinkt aan Thomas van den Belt, die deze zomer mocht vertrekken bij Feyenoord. De 23-jarige kon er zich vorig seizoen niet doorzetten en ook deze jaargang leek hij niet in de plannen voor te gaan komen van nieuwe trainer Brian Priske.

Castellon strikt Nederlander van Feyenoord

Van den Belt komt echter niet naar Gent, want hij zet zijn carrière verder in Spanje. Daar maakte tweedeklasser CD Castellon donderdagnamiddag zijn komst bekend. Ze huren de Nederlander voor het komende seizoen.

Dat Van den Belt uiteindelijk voor Castellon kiest, hoeft niet te verbazen. Hij wordt er immers herenigd met trainer Dick Schreuder, de broer van Albert (ex-Club Brugge). De twee werkten eerder al samen bij PEC Zwolle, waar Van den Belt twee seizoenen geleden nog zestien keer scoorde in de Keuken Kampioen Divisie.

Jammer voor AA Gent?

Meest recent

Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

6
6
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

6
6
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

64
64
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

162
162
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

164
164
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

30
30
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

25
25
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

181
181
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

212
212
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

191
191
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

258
258
'Real Madrid verrast: Kompany is de echte miljoenenstunt'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

204
204
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

83
83
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

326
326
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

516
516
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

44
44
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

67
67
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

374
374
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

487
487
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

158
158
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

132
132
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

111
111
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

329
329
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

97
97
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

429
429

Meer sportnieuws