AA Gent mag potentiële vervanger De Sart schrappen

213 stemmen
AA Gent mag potentiële vervanger De Sart schrappen

AA Gent zag de voorbije dagen zijn kassa stevig rinkelen met de verkoop van Tarik Tissoudali en Julien De Sart, maar hun vertrek betekent wel opnieuw een enorme sportieve aderlating. Het zal niet evident worden voor de Buffalo's om hun verlies op te vangen.

Vooral De Sart was op het middenveld toch een sleutelpion. Vlak voor zijn vertrek naar het Qatarese Al-Rayyan haalde Gent wel al Mathias Delorge weg bij STVV, maar desondanks lijkt extra versterking toch nog aangewezen.

LEES OOK: AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

Van den Belt komt niet naar AA Gent

Wouter Vrancken gaf in de aanloop naar de wedstrijd tegen Vikingur al aan dat Gent werk maakt van een vervanger voor De Sart. Wie dat zal moeten worden, is echter nog niet duidelijk. Eén naam mag in ieder geval wel van het lijstje geschrapt worden.

In Nederland werd Gent de voorbije dagen gelinkt aan Thomas van den Belt, die deze zomer mocht vertrekken bij Feyenoord. De 23-jarige kon er zich vorig seizoen niet doorzetten en ook deze jaargang leek hij niet in de plannen voor te gaan komen van nieuwe trainer Brian Priske.

Castellon strikt Nederlander van Feyenoord

Van den Belt komt echter niet naar Gent, want hij zet zijn carrière verder in Spanje. Daar maakte tweedeklasser CD Castellon donderdagnamiddag zijn komst bekend. Ze huren de Nederlander voor het komende seizoen.

Dat Van den Belt uiteindelijk voor Castellon kiest, hoeft niet te verbazen. Hij wordt er immers herenigd met trainer Dick Schreuder, de broer van Albert (ex-Club Brugge). De twee werkten eerder al samen bij PEC Zwolle, waar Van den Belt twee seizoenen geleden nog zestien keer scoorde in de Keuken Kampioen Divisie.

Jammer voor AA Gent?

Meest recent

‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

56
56
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

80
80
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

52
52
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

136
136
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

78
78
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

397
397
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

52
52
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

83
83
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

117
117
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

441
441
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

70
70
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

437
437
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

245
245
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

103
103
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

197
197
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

582
582
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

161
161
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

79
79
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

237
237
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

193
193
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

505
505
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

241
241
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

109
109
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

90
90
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

100
100

Meer sportnieuws