AA Gent mag potentiële vervanger De Sart schrappen

door
AA Gent mag potentiële vervanger De Sart schrappen

AA Gent zag de voorbije dagen zijn kassa stevig rinkelen met de verkoop van Tarik Tissoudali en Julien De Sart, maar hun vertrek betekent wel opnieuw een enorme sportieve aderlating. Het zal niet evident worden voor de Buffalo's om hun verlies op te vangen.

Vooral De Sart was op het middenveld toch een sleutelpion. Vlak voor zijn vertrek naar het Qatarese Al-Rayyan haalde Gent wel al Mathias Delorge weg bij STVV, maar desondanks lijkt extra versterking toch nog aangewezen.

LEES OOK: De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

Van den Belt komt niet naar AA Gent

Wouter Vrancken gaf in de aanloop naar de wedstrijd tegen Vikingur al aan dat Gent werk maakt van een vervanger voor De Sart. Wie dat zal moeten worden, is echter nog niet duidelijk. Eén naam mag in ieder geval wel van het lijstje geschrapt worden.

In Nederland werd Gent de voorbije dagen gelinkt aan Thomas van den Belt, die deze zomer mocht vertrekken bij Feyenoord. De 23-jarige kon er zich vorig seizoen niet doorzetten en ook deze jaargang leek hij niet in de plannen voor te gaan komen van nieuwe trainer Brian Priske.

Castellon strikt Nederlander van Feyenoord

Van den Belt komt echter niet naar Gent, want hij zet zijn carrière verder in Spanje. Daar maakte tweedeklasser CD Castellon donderdagnamiddag zijn komst bekend. Ze huren de Nederlander voor het komende seizoen.

Dat Van den Belt uiteindelijk voor Castellon kiest, hoeft niet te verbazen. Hij wordt er immers herenigd met trainer Dick Schreuder, de broer van Albert (ex-Club Brugge). De twee werkten eerder al samen bij PEC Zwolle, waar Van den Belt twee seizoenen geleden nog zestien keer scoorde in de Keuken Kampioen Divisie.

Jammer voor AA Gent?

Meest recent

‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

5
5
Boskamp snoeihard voor Anderlecht: “Beter hem terughalen”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

43
43
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

34
34
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

52
52
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

58
58
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

78
78
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

255
255
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

216
216
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

727
727
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

508
508
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

48
48
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

442
442
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

131
131
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

135
135
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

274
274
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

128
128
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

72
72
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

255
255
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

134
134
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

188
188
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

262
262
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

361
361
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

21
21
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

450
450
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

61
61

Meer sportnieuws