AA Gent mag potentiële vervanger De Sart schrappen

door
AA Gent mag potentiële vervanger De Sart schrappen

AA Gent zag de voorbije dagen zijn kassa stevig rinkelen met de verkoop van Tarik Tissoudali en Julien De Sart, maar hun vertrek betekent wel opnieuw een enorme sportieve aderlating. Het zal niet evident worden voor de Buffalo's om hun verlies op te vangen.

Vooral De Sart was op het middenveld toch een sleutelpion. Vlak voor zijn vertrek naar het Qatarese Al-Rayyan haalde Gent wel al Mathias Delorge weg bij STVV, maar desondanks lijkt extra versterking toch nog aangewezen.

LEES OOK: AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Van den Belt komt niet naar AA Gent

Wouter Vrancken gaf in de aanloop naar de wedstrijd tegen Vikingur al aan dat Gent werk maakt van een vervanger voor De Sart. Wie dat zal moeten worden, is echter nog niet duidelijk. Eén naam mag in ieder geval wel van het lijstje geschrapt worden.

In Nederland werd Gent de voorbije dagen gelinkt aan Thomas van den Belt, die deze zomer mocht vertrekken bij Feyenoord. De 23-jarige kon er zich vorig seizoen niet doorzetten en ook deze jaargang leek hij niet in de plannen voor te gaan komen van nieuwe trainer Brian Priske.

Castellon strikt Nederlander van Feyenoord

Van den Belt komt echter niet naar Gent, want hij zet zijn carrière verder in Spanje. Daar maakte tweedeklasser CD Castellon donderdagnamiddag zijn komst bekend. Ze huren de Nederlander voor het komende seizoen.

Dat Van den Belt uiteindelijk voor Castellon kiest, hoeft niet te verbazen. Hij wordt er immers herenigd met trainer Dick Schreuder, de broer van Albert (ex-Club Brugge). De twee werkten eerder al samen bij PEC Zwolle, waar Van den Belt twee seizoenen geleden nog zestien keer scoorde in de Keuken Kampioen Divisie.

Jammer voor AA Gent?

Meest recent

KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

16
16
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

21
21
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

32
32
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

64
64
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

153
153
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

42
42
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

58
58
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

416
416
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

146
146
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

221
221
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

281
281
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

38
38
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

122
122
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

50
50
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

540
540
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

155
155
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

258
258
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

352
352
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

264
264
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

188
188
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

101
101
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

74
74
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

114
114
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

486
486

Meer sportnieuws