'Origi blijft wachten en wijst aanbieding af'

door
'Origi blijft wachten en wijst aanbieding af'

AC Milan is momenteel op tournee in de Verenigde Staten, waar het straffe resultaten aan het neerzetten is. Het klopte enkele dagen geleden al Manchester City met 2-3 en in de nacht van woensdag op donderdag werd ook Real Madrid met 1-0 verslagen. Daarbij geeft nieuwe trainer Paulo Fonseca nieuwe kansen aan een aantal spelers.

Zo mocht bijvoorbeeld Alexis Saelemaekers zich in de voorbije wedstrijden bewijzen aan de Portugees na een goed seizoen op huurbasis bij Bologna. Onze landgenoot maakte daarbij indruk en Fonseca liet al weten dat hij graag wil dat Saelemaekers straks in Milaan blijft.

LEES OOK: 'De Winter plots genoemd in bijzonder gek transfergerucht'

Origi wil niet naar Turkije

Minder geluk heeft Divock Origi, want hij mocht niet mee op het vliegtuig naar de VS. De spits was vorig seizoen eveneens op huurbasis aan de slag bij Nottingham Forest, maar kon daar geen potten breken. Hij kreeg bij zijn terugkeer te horen dat hij niet in de plannen past en hoogstens zijn conditie mag onderhouden bij de U23.

Ondanks die opdoffer lijkt Origi echter niet gehaast om San Siro te verlaten. Er werd melding gemaakt van concrete interesse van Trabzonspor, maar nu komt La Gazzetta dello Sport met het nieuws dat Origi geen trek heeft in een transfer naar Turkije.

Wie verlost Origi uit Milaan?

Voorlopig blijft hij dus in Milaan in het vagevuur hangen en het is maar de vraag welke club hem daaruit zal kunnen verlossen. Origi lijkt geen vrede te nemen met de eerste de beste club, maar tegelijk zal de interesse wellicht vrij beperkt zijn na enkele magere jaren.

Vorig seizoen scoorde Origi amper één keer voor Nottingham Forest en het seizoen daarvoor deed hij bij Milan amper beter met twee doelpunten. Ook in zijn laatste seizoenen bij Liverpool kon hij amper potten breken. In combinatie met zijn toch nog altijd stevige salaris brengt dat hem in een lastig parket.

Zou Origi moeten instemmen met een transfer naar Turkije?

Meest recent

'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

43
43
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

112
112
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

25
25
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

253
253
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

664
664
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

451
451
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

389
389
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club Brugge krijgt vorm'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

841
841
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

94
94
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

194
194
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

127
127
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

14
14
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

220
220
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

574
574
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

406
406
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

38
38
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

795
795
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

1239
1239
'Chelsea zoekt trainer: topkandidaat al gekend'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

68
68
Waanzin op Africa Cup: volledige nationale ploeg opgeschort

Op de Africa Cup vallen er altijd wel straffe verhalen te rapen. Voor het toernooi was er ...

199
199
Hein los over Duivels: "Als je met hem naar het WK moet..."

Voor de Rode Duivels wordt 2026 een zeer belangrijk jaar, want volgende zomer moeten ze op het WK ...

299
299
'STVV ziet smaakmaker naar LaLiga vertrekken'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

520
520
Straf: jeugdwerking Club krijgt navolging in buitenland

Bij Club Brugge hebben ze de voorbije jaren al stevig gecasht. Dat gebeurt ook alsmaar meer op eigen ...

255
255
'Vlot scorende IJslandse international naar JPL'

De Belgische eersteklassers zetten hun zoektocht naar versterking voor deze winter volop in. Een ...

274
274
'Nieuwjaarsdag brengt trainersbom bij Chelsea'

Een winterbreak nemen ze in de Premier League niet. Op Nieuwjaarsdag staan er meteen enkele ...

67
67

Meer sportnieuws