'Origi blijft wachten en wijst aanbieding af'

door
'Origi blijft wachten en wijst aanbieding af'

AC Milan is momenteel op tournee in de Verenigde Staten, waar het straffe resultaten aan het neerzetten is. Het klopte enkele dagen geleden al Manchester City met 2-3 en in de nacht van woensdag op donderdag werd ook Real Madrid met 1-0 verslagen. Daarbij geeft nieuwe trainer Paulo Fonseca nieuwe kansen aan een aantal spelers.

Zo mocht bijvoorbeeld Alexis Saelemaekers zich in de voorbije wedstrijden bewijzen aan de Portugees na een goed seizoen op huurbasis bij Bologna. Onze landgenoot maakte daarbij indruk en Fonseca liet al weten dat hij graag wil dat Saelemaekers straks in Milaan blijft.

LEES OOK: Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Origi wil niet naar Turkije

Minder geluk heeft Divock Origi, want hij mocht niet mee op het vliegtuig naar de VS. De spits was vorig seizoen eveneens op huurbasis aan de slag bij Nottingham Forest, maar kon daar geen potten breken. Hij kreeg bij zijn terugkeer te horen dat hij niet in de plannen past en hoogstens zijn conditie mag onderhouden bij de U23.

Ondanks die opdoffer lijkt Origi echter niet gehaast om San Siro te verlaten. Er werd melding gemaakt van concrete interesse van Trabzonspor, maar nu komt La Gazzetta dello Sport met het nieuws dat Origi geen trek heeft in een transfer naar Turkije.

Wie verlost Origi uit Milaan?

Voorlopig blijft hij dus in Milaan in het vagevuur hangen en het is maar de vraag welke club hem daaruit zal kunnen verlossen. Origi lijkt geen vrede te nemen met de eerste de beste club, maar tegelijk zal de interesse wellicht vrij beperkt zijn na enkele magere jaren.

Vorig seizoen scoorde Origi amper één keer voor Nottingham Forest en het seizoen daarvoor deed hij bij Milan amper beter met twee doelpunten. Ook in zijn laatste seizoenen bij Liverpool kon hij amper potten breken. In combinatie met zijn toch nog altijd stevige salaris brengt dat hem in een lastig parket.

Zou Origi moeten instemmen met een transfer naar Turkije?

Meest recent

Nieuw Italiaans drama zorgt voor waanzinnige statistieken

Het valt bijna niet te geloven, maar Italië is dinsdagavond wéér tegen een ...

39
39
WK: Nieuw trauma voor Italië, ook drama voor Riemer

De Europese barragematchen van dinsdagavond hebben nog voor heel wat spanning gezorgd. In twee van ...

115
115
Engeland onderuit, Oranje en Spanje stellen ook teleur

Naast de WK-barrages stonden er dinsdagavond ook nog de nodige oefeninterlands op het programma. ...

65
65
Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

60
60
'Garcia hakt knopen door: WK-basiself bekend'

De Rode Duivels kunnen voorlopig een goed gevoel overhouden aan hun stage na de klinkende 2-5-zege ...

103
103
'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

152
152
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

76
76
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

75
75
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

78
78
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

536
536
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

28
28
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

63
63
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

180
180
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

198
198
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

63
63
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

77
77
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

252
252
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

208
208
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

72
72
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

307
307
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

497
497
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

210
210
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

176
176
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

601
601
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

119
119

Meer sportnieuws