'Origi blijft wachten en wijst aanbieding af'

door
'Origi blijft wachten en wijst aanbieding af'

AC Milan is momenteel op tournee in de Verenigde Staten, waar het straffe resultaten aan het neerzetten is. Het klopte enkele dagen geleden al Manchester City met 2-3 en in de nacht van woensdag op donderdag werd ook Real Madrid met 1-0 verslagen. Daarbij geeft nieuwe trainer Paulo Fonseca nieuwe kansen aan een aantal spelers.

Zo mocht bijvoorbeeld Alexis Saelemaekers zich in de voorbije wedstrijden bewijzen aan de Portugees na een goed seizoen op huurbasis bij Bologna. Onze landgenoot maakte daarbij indruk en Fonseca liet al weten dat hij graag wil dat Saelemaekers straks in Milaan blijft.

LEES OOK: 'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

Origi wil niet naar Turkije

Minder geluk heeft Divock Origi, want hij mocht niet mee op het vliegtuig naar de VS. De spits was vorig seizoen eveneens op huurbasis aan de slag bij Nottingham Forest, maar kon daar geen potten breken. Hij kreeg bij zijn terugkeer te horen dat hij niet in de plannen past en hoogstens zijn conditie mag onderhouden bij de U23.

Ondanks die opdoffer lijkt Origi echter niet gehaast om San Siro te verlaten. Er werd melding gemaakt van concrete interesse van Trabzonspor, maar nu komt La Gazzetta dello Sport met het nieuws dat Origi geen trek heeft in een transfer naar Turkije.

Wie verlost Origi uit Milaan?

Voorlopig blijft hij dus in Milaan in het vagevuur hangen en het is maar de vraag welke club hem daaruit zal kunnen verlossen. Origi lijkt geen vrede te nemen met de eerste de beste club, maar tegelijk zal de interesse wellicht vrij beperkt zijn na enkele magere jaren.

Vorig seizoen scoorde Origi amper één keer voor Nottingham Forest en het seizoen daarvoor deed hij bij Milan amper beter met twee doelpunten. Ook in zijn laatste seizoenen bij Liverpool kon hij amper potten breken. In combinatie met zijn toch nog altijd stevige salaris brengt dat hem in een lastig parket.

Zou Origi moeten instemmen met een transfer naar Turkije?

Meest recent

Beresterke Hazard doet stevige oproep aan Bornauw en Borguet

Onze redactie geeft RSC Anderlecht al maanden de tip om Thorgan Hazard zijn contract open te breken. ...

22
22
Club Brugge in dubio: ‘nieuwe Mechele’ of klaar voor exit?

Bij Club Brugge hebben ze een ruime kern nodig, want ze spelen er jaarlijks mee in drie competities. ...

91
91
AA Gent onder zware druk: is ‘nieuwe beleid’ een succes?

Bij AA Gent stuurden ze vorig jaar Wouter Vrancken de laan uit en moest ook Arnar Vidarsson zijn ...

24
24
Anderlecht leert zijn les: nieuwe aanpak dringt zich op

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren heel veel spelers. Vanuit RSCA Futures zagen ze een ...

134
134
Mazzu haalt keihard uit na afstraffing

OH Leuven had ongetwijeld gehoopt om te kunnen stunten op Anderlecht en zo op zijn minst voorlopig ...

109
109
Kranten zien nieuwe ontdekking bij Anderlecht

Anderlecht lijkt zaterdagavond zijn plaats in de top zes verzekerd te hebben. Het breidde de kloof ...

296
296
RWDM sluit nog opmerkelijke transferdeal met topclub

De wintermercato is in België intussen al bijna een maand gesloten, maar toch valt er nog ...

32
32
Oosting draagt zege op aan 2 spelers en looft matchwinnaar

Antwerp heeft na enkele moeilijke weken zaterdag nog eens de drie punten weten te pakken. Het boekte ...

95
95
Na OHL-knal slaat Anderlecht genadeloos terug in Lotto Park

Na een dreun van jewelste in de openingsfase had het er even alle schijn van dat het opnieuw een ...

141
141
Conte spreekt grote hoop uit voor Lukaku én De Bruyne

Romelu Lukaku zal hopen dat hij zaterdagavond zijn comeback eindelijk helemaal ingezet heeft. De ...

44
44
Antwerp droomt weer van PO1: "Als we drie keer winnen..."

Antwerp was sinds de winterstop weer op de sukkel en moest na een drie op achttien weer angstvallig ...

111
111
Futures halen Club NXT door gehaktmolen, Lierse recht rug

In de Challenger Pro League hebben de Futures van Anderlecht de mini-topper eenvoudig naar hun hand ...

142
142
Vrancken ziet pijnpunt STVV: "Eerste keer dat ik dat zie"

STVV was de voorbije weken amper af te stoppen, maar zaterdag zijn de Kanaries toch nog eens ...

101
101
'Club Brugge laat oog vallen op Senegalese parel'

Club Brugge bleef tijdens de wintermercato verrassend stil, maar komende zomer mogen we weer de ...

161
161
Lukaku kan tranen niet bedwingen: "Ik was dood"

Romelu Lukaku is zaterdag eindelijk nog eens beslissend kunnen zijn voor Napoli. De titelverdediger ...

95
95
Bayern wint bewogen kraker, zuinige zege Man City

Vincent Kompany lijkt met Bayern München stilaan helemaal af te stevenen op een tweede titel op ...

40
40
Antwerp maakt einde aan zegereeks van STVV

De straffe zegereeks van STVV is zaterdagavond geëindigd. De Kanaries hadden de koppositie ...

94
94
Hij is terug! Lukaku schenkt Napoli op valreep de zege

Na zijn maandenlange afwezigheid had Romelu Lukaku het de laatste weken lastig om weer zijn stempel ...

56
56
‘Nieuwe TD schokt Anderlecht: meteen grote opschudding’

Anderlecht zoekt een nieuwe sportieve baas, maar de piste die nu op tafel ligt, zorgt meteen voor ...

201
201
Opstellingen Anderlecht-OHL, hoog bezoek in Lotto Park

RSC Anderlecht werkt zaterdagavond een belangrijke thuiswedstrijd tegen OH Leuven af. Voor de ...

35
35
'Miljoenentransfer Sabbe: Club Brugge hakt knoop door'

Met de goede campagne in de Champions League wisten verschillende spelers van Club Brugge zich in de ...

558
558
Beveren draaft door: parel Brüls brengt titel stap dichter

Het promotieticket mag dan al binnen zijn, de honger bij SK Beveren is nog lang niet gestild. De ...

72
72
Titelstatement Barça na hattrick Yamal, Liverpool haalt uit

In de Spaanse titelstrijd heeft FC Barcelona zaterdag een statement gemaakt. De La Liga-koploper won ...

44
44
Euvrard eerlijk: Standard uitgeteld voor Play-Off I?

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

134
134
Achter de Kazerne ontploft! Raman grote held in 95ste minuut

In de strijd om de tickets voor de Champions' Play-Offs heeft KV Mechelen zaterdagnamiddag een ...

157
157

Meer sportnieuws