'Origi blijft wachten en wijst aanbieding af'

door
'Origi blijft wachten en wijst aanbieding af'

AC Milan is momenteel op tournee in de Verenigde Staten, waar het straffe resultaten aan het neerzetten is. Het klopte enkele dagen geleden al Manchester City met 2-3 en in de nacht van woensdag op donderdag werd ook Real Madrid met 1-0 verslagen. Daarbij geeft nieuwe trainer Paulo Fonseca nieuwe kansen aan een aantal spelers.

Zo mocht bijvoorbeeld Alexis Saelemaekers zich in de voorbije wedstrijden bewijzen aan de Portugees na een goed seizoen op huurbasis bij Bologna. Onze landgenoot maakte daarbij indruk en Fonseca liet al weten dat hij graag wil dat Saelemaekers straks in Milaan blijft.

LEES OOK: ‘Grote clash: Genk en AC Milan willen dezelfde speler’

Origi wil niet naar Turkije

Minder geluk heeft Divock Origi, want hij mocht niet mee op het vliegtuig naar de VS. De spits was vorig seizoen eveneens op huurbasis aan de slag bij Nottingham Forest, maar kon daar geen potten breken. Hij kreeg bij zijn terugkeer te horen dat hij niet in de plannen past en hoogstens zijn conditie mag onderhouden bij de U23.

Ondanks die opdoffer lijkt Origi echter niet gehaast om San Siro te verlaten. Er werd melding gemaakt van concrete interesse van Trabzonspor, maar nu komt La Gazzetta dello Sport met het nieuws dat Origi geen trek heeft in een transfer naar Turkije.

Wie verlost Origi uit Milaan?

Voorlopig blijft hij dus in Milaan in het vagevuur hangen en het is maar de vraag welke club hem daaruit zal kunnen verlossen. Origi lijkt geen vrede te nemen met de eerste de beste club, maar tegelijk zal de interesse wellicht vrij beperkt zijn na enkele magere jaren.

Vorig seizoen scoorde Origi amper één keer voor Nottingham Forest en het seizoen daarvoor deed hij bij Milan amper beter met twee doelpunten. Ook in zijn laatste seizoenen bij Liverpool kon hij amper potten breken. In combinatie met zijn toch nog altijd stevige salaris brengt dat hem in een lastig parket.

Zou Origi moeten instemmen met een transfer naar Turkije?

Meest recent

KV Kortrijk met cruciale partij: zekerheid op komst?

KV Kortrijk staat momenteel tweede in de Challenger Pro League. Die plaats geeft recht op een ticket ...

24
24
Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

5
5
Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

42
42
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

36
36
Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

59
59
Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

33
33
Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Op het Kiel blijven ze stiekem dromen van een miraculeuze rechtstreekse promotie. De Ratten pakten ...

38
38
De Sart over interesse JPL-clubs: "Zij informeerden"

Anno 2026 kan je als degelijke voetballer ook enorm veel geld verdienen. Zo spelen er heel wat ...

84
84
De Mil legt twee grote pijnpunten van AA Gent op tafel

Bij AA Gent is het van moeten. De Buffalo’s moeten winnen van KV Mechelen, anders lijkt de top ...

32
32
Hubert verrast bij Union SG: "Hij kan weer spelen"

Union SG heeft opvallend genoeg meer blessures nadat het programma lichter werd door de Champions ...

75
75
Zulte Waregem haalt slag thuis: contract tot 2029

Zulte Waregem is een zeer leuke ploeg om te volgen. Leuk voetbal en ook jonge talenten die er zich ...

48
48
Taravel krijgt het zwaar te verduren na gruwelijke blunder

Jérémy Taravel kreeg Anderlecht weer op de rails, maar nu dreigt het helemaal mis te ...

180
180
'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Club Brugge hoopte in januari zwaar toe te slaan op de transfermarkt, maar dat lukte niet echt. De ...

369
369
Ruben Van Gucht zorgt voor gigantische TV-bom

Als een ware magneet trok Ruben Van Gucht deze week andermaal alle aandacht naar zich. Een ruzie met ...

50
50
Vrancken geeft toe: "Ze deden een contractvoorstel"

STVV is aan een historisch seizoen bezig in de Jupiler Pro League. De Truienaars hopen dit weekend ...

211
211
Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vincent Kompany en Bayern München nemen het vanavond op tegen Borussia Mönchengladbach. De ...

40
40
Taravel: het kleine detail dat zijn job bij Anderlecht bedreigt

De topper tegen Club Brugge wordt misschien wel het eindexamen voor Jérémy Taravel, al ...

65
65
'Hayen hakt knopen door: Heynen out, Karetsas in?'

Een van de vele fraaie affiches die komend weekend op het programma staan is Union versus KRC Genk. ...

99
99
'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Om de gaten in de boekhouding te vullen rekent KAA Gent, net als het leeuwendeel van de ...

95
95
'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

617
617
'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

262
262
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

182
182
De Mil met handen in het haar: blessuregolf bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

160
160
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

334
334
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

47
47

Meer sportnieuws