'Origi blijft wachten en wijst aanbieding af'

door
'Origi blijft wachten en wijst aanbieding af'

AC Milan is momenteel op tournee in de Verenigde Staten, waar het straffe resultaten aan het neerzetten is. Het klopte enkele dagen geleden al Manchester City met 2-3 en in de nacht van woensdag op donderdag werd ook Real Madrid met 1-0 verslagen. Daarbij geeft nieuwe trainer Paulo Fonseca nieuwe kansen aan een aantal spelers.

Zo mocht bijvoorbeeld Alexis Saelemaekers zich in de voorbije wedstrijden bewijzen aan de Portugees na een goed seizoen op huurbasis bij Bologna. Onze landgenoot maakte daarbij indruk en Fonseca liet al weten dat hij graag wil dat Saelemaekers straks in Milaan blijft.

LEES OOK: Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Origi wil niet naar Turkije

Minder geluk heeft Divock Origi, want hij mocht niet mee op het vliegtuig naar de VS. De spits was vorig seizoen eveneens op huurbasis aan de slag bij Nottingham Forest, maar kon daar geen potten breken. Hij kreeg bij zijn terugkeer te horen dat hij niet in de plannen past en hoogstens zijn conditie mag onderhouden bij de U23.

Ondanks die opdoffer lijkt Origi echter niet gehaast om San Siro te verlaten. Er werd melding gemaakt van concrete interesse van Trabzonspor, maar nu komt La Gazzetta dello Sport met het nieuws dat Origi geen trek heeft in een transfer naar Turkije.

Wie verlost Origi uit Milaan?

Voorlopig blijft hij dus in Milaan in het vagevuur hangen en het is maar de vraag welke club hem daaruit zal kunnen verlossen. Origi lijkt geen vrede te nemen met de eerste de beste club, maar tegelijk zal de interesse wellicht vrij beperkt zijn na enkele magere jaren.

Vorig seizoen scoorde Origi amper één keer voor Nottingham Forest en het seizoen daarvoor deed hij bij Milan amper beter met twee doelpunten. Ook in zijn laatste seizoenen bij Liverpool kon hij amper potten breken. In combinatie met zijn toch nog altijd stevige salaris brengt dat hem in een lastig parket.

Zou Origi moeten instemmen met een transfer naar Turkije?

Meest recent

Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

0
0
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

9
9
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

51
51
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

64
64
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

78
78
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

59
59
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

62
62
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

61
61
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

340
340
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

82
82
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

46
46
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

169
169
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

212
212
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

278
278
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

145
145
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

194
194
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

422
422
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

103
103
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

607
607
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

340
340
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

146
146
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

164
164
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

83
83
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0

Meer sportnieuws