'Lommel wil opnieuw transferdeal met Club Brugge sluiten'

door
'Lommel wil opnieuw transferdeal met Club Brugge sluiten'

Vorig seizoen kwam Lommel dicht bij promotie naar de Jupiler Pro League, want het moest in de barrages pas na verlengingen de duimen leggen voor KV Kortrijk. De Limburgers lijken dit seizoen weer mee voor de titel in de Challenger Pro League te willen strijden en roeren zich stevig op de transfermarkt.

Zo zouden ze bij PSV al een miljoenenbod neergelegd hebben voor Jason van Duiven, maar gaan ze ook gretig shoppen bij de Belgische topclubs. Ze kaapten bij Genk al de talentvolle doelman Matthias Pieklak weg, terwijl ze bij Club Brugge de 17-jarige Théo Mununga gingen ophalen.

LEES OOK: Magistrale Campbell in CPL, Beveren vloert Yves Vanderhaeghe

Salah kan Club verruilen voor Lommel

Nu zouden de Limburgers nog eens willen gaan shoppen bij de landskampioen. Sacha Tavolieri meldt dat Lommel zijn zinnen gezet zou hebben op de komst van Mohamed Salah El Boukammiri. De 20-jarige offensieve middenvelder werd een jaar geleden door Club weggekaapt bij Union.

Vorig seizoen was Salah, een Belgisch jeugdinternational bij de U20, een vaste waarde bij Club NXT in 1B. Hij kwam in totaal 22 keer in actie voor de Brugse U23 en was daarin goed voor vier doelpunten en vijf assists. Desondanks zou Club wel bereid zijn om mee te werken aan een transfer.

Gesprekken aan de gang

Trainer Robin Veldman heeft immers meer dan voldoende opties op de flanken. Club haalde deze zomer met Shandre Campbell een groot talent uit Zuid-Afrika en er zijn ook nog altijd Lenn De Smet, Tobias Lund Jensen en de 16-jarigen Jessi Da Silva en Jesse Bisiwu, van wie ook veel verwacht wordt.

Bovendien kan Club nu nog een transfersom vangen voor Salah, die nog een jaar contract heeft. De onderhandelingen met Lommel zouden alvast volop aan de gang zijn.

Moet Club Brugge hem laten vertrekken?

Meest recent

Magistrale Campbell in CPL, Beveren vloert Yves Vanderhaeghe

In de Challenger Pro League is het Club NXT eindelijk gelukt! Op speeldag 15 (!) pakten de jonge ...

1
1
Fans Club keren zich helemaal tegen duo: "Bol het af!"

Club Brugge gaat door moeilijke weken. Het verloor maar liefst drie van zijn vijf laatste ...

24
24
Arteta bevestigt blessuredomper voor Trossard

Arsenal beleefde zaterdag een baalavond. De Gunners gingen met 2-1 onderuit op het veld van Aston ...

9
9
'AA Gent briest: ref geeft fout toe bij gelijkmaker Union'

Union liet zaterdagavond voor de tweede keer op rij punten liggen in de competitie. Na de nederlaag ...

110
110
Ajax recht de rug met nieuwe zege, maar slikt ook domper

Het heeft de voorbije weken serieus gestormd bij Ajax, maar stilaan lijken de Amsterdammers de rug ...

20
20
Dochter woest na ongeval: Waes doet Antwerp-fans huiveren

Antwerp-fan en tv-icoon Tom Waes blikt ruim een jaar na zijn zware auto-ongeluk terug op ...

48
48
Barça en Liverpool brengen spektakel, pandoering voor Theate

Er stonden zaterdag in de vooravond in het buitenland nog enkele interessante affiches ...

19
19
'FIFA geeft groen licht: uitvalsbasis Duivels op WK bekend'

De Rode Duivels weten nu helemaal waar ze aan toe zijn voor het WK van komende zomer. Vrijdag werd ...

43
43
Argentijnse peper bezorgt Union late opluchting tegen AA Gent

Het zijn moeizame weken voor de landskampioen. Na de nederlaag bij rivaal Anderlecht en de moeizame ...

42
42
STVV - Club Brugge: Hayen geeft 'banneling' basisplaats

Club Brugge moet na de nederlaag tegen Royal Antwerp FC vanavond de rug rechten op het veld van ...

160
160
Crisis bij Cercle, Standard veert recht: "Is frustrerend"

Standard heeft een zeer belangrijke zege geboekt op het veld van Cercle Brugge. De Rouches wonnen ...

79
79
Alderweireld over WK van België: "Daar ben ik niet bang voor"

De Rode Duivels spelen op het WK tegen Iran, Nieuw-Zeeland en Egypte. Een héél goede ...

40
40
Rode Duivels kennen WK-schema: dit zijn de data en uren

De Rode Duivels weten sinds vrijdag dat ze op het WK 2026 aan de bak moeten tegen Iran, Egypte en ...

184
184
PSV blijft met volgende zege doorrazen in Eredivisie

Wie stopt PSV in de Eredivisie? De Eindhovenaren zijn bezig aan een straf seizoen, zowel in ...

22
22
Lierse blijft imponeren en zet indrukwekkende remonte voort

Lierse SK heeft zaterdag een derde opeenvolgende overwinning geboekt. In eigen huis klopten de ...

22
22
Standard knalt PO1 binnen ondanks late Brugse stormprik

Standard heeft op het veld van Cercle Brugge een knappe en bijzonder efficiënte zege geboekt. ...

67
67
Manchester City gooit titelstrijd weer helemaal open

In de Premier League hoopte Manchester City om 16u te profiteren van de nederlaag van Arsenal. Ze ...

28
28
Weergaloze Kane laat Kompany alwéér juichen

In de Bundesliga stond er om 15u30 de topper tussen VfB Stuttgart en Bayern München op het ...

61
61
Mag Union wéér dromen van jackpot: “Een geweldige speler"

Union SG kent voorlopig inzake resultaten een zeer goed seizoen. Toch verwacht men nog meer van een ...

43
43
Fink recht de rug: "Hoe pijnlijk het ook is"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers werden in de Beker van ...

138
138
Tony Bloom reageert op zeer verontrustend nieuws

Tony Boom is aandeelhouder van Union SG en eigenaar van Brighton & Hove Albion. The Times heeft ...

60
60
Droomaffiche voor België: "Hen treffen in kwartfinales"

België kende een zeer goede WK-loting met Iran, Egypte en Nieuw-Zeeland. De volgende ronde ...

206
206
Boeckx twijfelt aan JPL-topclub: "Nog geen titelkandidaat"

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League is dit jaar teleurstellend. RSC Anderlecht begon ...

211
211
Trossard scoort en valt uit: Arsenal incasseert mokerslag

In de Premier League stond om 13u30 het heel interessante duel tussen Aston Villa en Arsenal op het ...

79
79
Schade voor Club Brugge? "Kunnen iedereen aan"

STVV neemt het vanavond op tegen Club Brugge. Heel Sint-Truiden hoopt op een stunt tegen de ...

117
117

Meer sportnieuws