'Lommel wil opnieuw transferdeal met Club Brugge sluiten'

door
'Lommel wil opnieuw transferdeal met Club Brugge sluiten'

Vorig seizoen kwam Lommel dicht bij promotie naar de Jupiler Pro League, want het moest in de barrages pas na verlengingen de duimen leggen voor KV Kortrijk. De Limburgers lijken dit seizoen weer mee voor de titel in de Challenger Pro League te willen strijden en roeren zich stevig op de transfermarkt.

Zo zouden ze bij PSV al een miljoenenbod neergelegd hebben voor Jason van Duiven, maar gaan ze ook gretig shoppen bij de Belgische topclubs. Ze kaapten bij Genk al de talentvolle doelman Matthias Pieklak weg, terwijl ze bij Club Brugge de 17-jarige Théo Mununga gingen ophalen.

LEES OOK: PO's CPL: Patro incasseert late tik, Lommel droomt van JPL

Salah kan Club verruilen voor Lommel

Nu zouden de Limburgers nog eens willen gaan shoppen bij de landskampioen. Sacha Tavolieri meldt dat Lommel zijn zinnen gezet zou hebben op de komst van Mohamed Salah El Boukammiri. De 20-jarige offensieve middenvelder werd een jaar geleden door Club weggekaapt bij Union.

Vorig seizoen was Salah, een Belgisch jeugdinternational bij de U20, een vaste waarde bij Club NXT in 1B. Hij kwam in totaal 22 keer in actie voor de Brugse U23 en was daarin goed voor vier doelpunten en vijf assists. Desondanks zou Club wel bereid zijn om mee te werken aan een transfer.

Gesprekken aan de gang

Trainer Robin Veldman heeft immers meer dan voldoende opties op de flanken. Club haalde deze zomer met Shandre Campbell een groot talent uit Zuid-Afrika en er zijn ook nog altijd Lenn De Smet, Tobias Lund Jensen en de 16-jarigen Jessi Da Silva en Jesse Bisiwu, van wie ook veel verwacht wordt.

Bovendien kan Club nu nog een transfersom vangen voor Salah, die nog een jaar contract heeft. De onderhandelingen met Lommel zouden alvast volop aan de gang zijn.

Moet Club Brugge hem laten vertrekken?

Meest recent

Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

0
0
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

7
7
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

89
89
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

25
25
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

22
22
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

526
526
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

346
346
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

117
117
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

58
58
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

130
130
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

254
254
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

80
80
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

266
266
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

131
131
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

239
239
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

266
266
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

202
202
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

116
116
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

58
58
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

102
102
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

364
364
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

210
210
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

296
296
Goto respectloos? Anderlecht-spelers zwaar op plaats gezet

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

525
525

Meer sportnieuws