'Lommel wil opnieuw transferdeal met Club Brugge sluiten'

285 stemmen
'Lommel wil opnieuw transferdeal met Club Brugge sluiten'

Vorig seizoen kwam Lommel dicht bij promotie naar de Jupiler Pro League, want het moest in de barrages pas na verlengingen de duimen leggen voor KV Kortrijk. De Limburgers lijken dit seizoen weer mee voor de titel in de Challenger Pro League te willen strijden en roeren zich stevig op de transfermarkt.

Zo zouden ze bij PSV al een miljoenenbod neergelegd hebben voor Jason van Duiven, maar gaan ze ook gretig shoppen bij de Belgische topclubs. Ze kaapten bij Genk al de talentvolle doelman Matthias Pieklak weg, terwijl ze bij Club Brugge de 17-jarige Théo Mununga gingen ophalen.

LEES OOK: 'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Salah kan Club verruilen voor Lommel

Nu zouden de Limburgers nog eens willen gaan shoppen bij de landskampioen. Sacha Tavolieri meldt dat Lommel zijn zinnen gezet zou hebben op de komst van Mohamed Salah El Boukammiri. De 20-jarige offensieve middenvelder werd een jaar geleden door Club weggekaapt bij Union.

Vorig seizoen was Salah, een Belgisch jeugdinternational bij de U20, een vaste waarde bij Club NXT in 1B. Hij kwam in totaal 22 keer in actie voor de Brugse U23 en was daarin goed voor vier doelpunten en vijf assists. Desondanks zou Club wel bereid zijn om mee te werken aan een transfer.

Gesprekken aan de gang

Trainer Robin Veldman heeft immers meer dan voldoende opties op de flanken. Club haalde deze zomer met Shandre Campbell een groot talent uit Zuid-Afrika en er zijn ook nog altijd Lenn De Smet, Tobias Lund Jensen en de 16-jarigen Jessi Da Silva en Jesse Bisiwu, van wie ook veel verwacht wordt.

Bovendien kan Club nu nog een transfersom vangen voor Salah, die nog een jaar contract heeft. De onderhandelingen met Lommel zouden alvast volop aan de gang zijn.

Moet Club Brugge hem laten vertrekken?

Meest recent

Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

8
8
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

151
151
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

241
241
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

79
79
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

65
65
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

330
330
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

293
293
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

338
338
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

114
114
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

145
145
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

593
593
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

75
75
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

136
136
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

262
262
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

300
300
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

288
288
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

88
88
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

62
62
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

293
293
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

116
116
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

294
294
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

469
469
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

81
81
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

66
66
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

657
657

Meer sportnieuws