'Lommel wil opnieuw transferdeal met Club Brugge sluiten'

door
'Lommel wil opnieuw transferdeal met Club Brugge sluiten'

Vorig seizoen kwam Lommel dicht bij promotie naar de Jupiler Pro League, want het moest in de barrages pas na verlengingen de duimen leggen voor KV Kortrijk. De Limburgers lijken dit seizoen weer mee voor de titel in de Challenger Pro League te willen strijden en roeren zich stevig op de transfermarkt.

Zo zouden ze bij PSV al een miljoenenbod neergelegd hebben voor Jason van Duiven, maar gaan ze ook gretig shoppen bij de Belgische topclubs. Ze kaapten bij Genk al de talentvolle doelman Matthias Pieklak weg, terwijl ze bij Club Brugge de 17-jarige Théo Mununga gingen ophalen.

LEES OOK: Kalender Play-Offs: groot voordeel Club in volle titelstrijd

Salah kan Club verruilen voor Lommel

Nu zouden de Limburgers nog eens willen gaan shoppen bij de landskampioen. Sacha Tavolieri meldt dat Lommel zijn zinnen gezet zou hebben op de komst van Mohamed Salah El Boukammiri. De 20-jarige offensieve middenvelder werd een jaar geleden door Club weggekaapt bij Union.

Vorig seizoen was Salah, een Belgisch jeugdinternational bij de U20, een vaste waarde bij Club NXT in 1B. Hij kwam in totaal 22 keer in actie voor de Brugse U23 en was daarin goed voor vier doelpunten en vijf assists. Desondanks zou Club wel bereid zijn om mee te werken aan een transfer.

Gesprekken aan de gang

Trainer Robin Veldman heeft immers meer dan voldoende opties op de flanken. Club haalde deze zomer met Shandre Campbell een groot talent uit Zuid-Afrika en er zijn ook nog altijd Lenn De Smet, Tobias Lund Jensen en de 16-jarigen Jessi Da Silva en Jesse Bisiwu, van wie ook veel verwacht wordt.

Bovendien kan Club nu nog een transfersom vangen voor Salah, die nog een jaar contract heeft. De onderhandelingen met Lommel zouden alvast volop aan de gang zijn.

Moet Club Brugge hem laten vertrekken?

Meest recent

'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

10
10
Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

De kaarten zijn geschud in de Jupiler Pro League, de plekjes in de verschillende Play-Offs zijn ...

75
75
Overzicht Europa: record Kompany, eindelijk prijs Arsenal?

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen, de clubs kunnen even tot rust komen in ...

60
60
Mokerslag Anderlecht: zo reageert Coucke op Cercle-fiasco

RSC Anderlecht heeft de reguliere competitie in de Jupiler Pro League afgesloten met een pijnlijke ...

300
300
"Ongelooflijk" - Garcia wild van 'genie' bij Rode Duivels

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

123
123
'Eerste zomeraanwinst: Standard op zucht van JPL-uitblinker'

Standard zal in de komende weken via de Europe Play-Offs alsnog trachten om een Europees ticket af ...

160
160
Drama rond Lukaku ontploft: Conte grijpt genadeloos in

Het signaal van Conte kon bijna niet harder zijn voor Romelu Lukaku. Terwijl Napoli blijft winnen, ...

127
127
'Hayen zet orde op zaken: eerste slachtoffer in vizier'

KRC Genk heeft een absolute rotweek achter de rug. Daags na de Europese uitschakeling in Freiburg, ...

265
265
Hommeles bij Duivels: ophef rond één naam in selectie

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

291
291
Nieuwe TD op komst: Anderlecht dropt belangrijke hint

Nu het seizoen even onderbroken wordt door de nationale ploegen, hebben de clubs tijd om zich te ...

296
296
Kalender Play-Offs: groot voordeel Club in volle titelstrijd

In de komende dagen zijn de nationale ploegen aan zet, vervolgens barst de titelstrijd in de ...

753
753
Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

272
272
'1B-revelatie dropt hint: RSCA, Union, Gent of Club?'

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

358
358
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

437
437
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

547
547
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

51
51
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

111
111
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

361
361
'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

79
79
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

338
338
Gezichtsverlies bij Anderlecht: "Ronduit onvergeeflijk"

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

262
262
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

645
645
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

418
418
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

177
177
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

228
228

Meer sportnieuws