'Vermeeren stuurt duidelijk signaal richting Simeone'

1041 stemmen
'Vermeeren stuurt duidelijk signaal richting Simeone'

Arthur Vermeeren maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Atlético Madrid, maar onder Diego Simeone kreeg de Rode Duivel vooralsnog bitter weinig speelkansen.

Toch werd Vermeeren geselecteerd voor het Europees Kampioenschap in Duitsland, maar ook daar moest hij genoegen nemen met een reserverol. Komt daar komend seizoen verandering in?

LEES OOK: ‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Vermeeren stuurt duidelijk signaal 

Vermeeren lijkt alvast vol voor zijn plek te gaan in de Spaanse hoofdstad. Marca laat weten dat de middenvelder een week vroeger dan verwacht is teruggekeerd uit vakantie. De EK en Copa América-gangers bij Atlético kregen drie weken vakantie, maar Vermeeren wilde na twee weken al trainen.

Mogelijk volgt dit seizoen het seizoen van de doorbraak, maar er is nog steeds veel concurrentie bij Atlético Madrid. Ook heeft Simeone middenvelder Conor Gallagher van Chelsea hoog op het verlanglijstje staan. De Engelsman moet veertig miljoen euro kosten en zijn komst zou slecht nieuws betekenen voor Vermeeren.

Rode Duivels

Als Vermeeren zijn plek bij de Rode Duivels niet kwijt wil geraken zal hij toch meer moeten spelen. Met Romeo Lavia is een grote concurrent op weg naar een comeback en er staan nog talenten klaar. Ook Sambi Lokonga hoopt weer boven water te komen.

Mogelijk kan een uitleenbeurt redding brengen, maar voorlopig ziet het er naar uit dat Simeone op Vermeeren rekent. De wil om te slagen is alvast groot bij de Belg. En dat is ook niet onopgemerkt gebleven bij de Argentijn.

Denk jij dat Vermeeren zal doorbreken bij Atlético?

Meest recent

Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

30
30
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

28
28
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

153
153
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

122
122
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

35
35
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

331
331
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

139
139
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

419
419
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

54
54
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

106
106
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

43
43
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

319
319
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

672
672
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

504
504
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

146
146
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1081
1081
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

175
175
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

77
77
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

656
656
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

246
246
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

507
507
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

250
250
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

276
276
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1252
1252
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

635
635

Meer sportnieuws