'Vermeeren stuurt duidelijk signaal richting Simeone'

1041 stemmen
'Vermeeren stuurt duidelijk signaal richting Simeone'

Arthur Vermeeren maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Atlético Madrid, maar onder Diego Simeone kreeg de Rode Duivel vooralsnog bitter weinig speelkansen.

Toch werd Vermeeren geselecteerd voor het Europees Kampioenschap in Duitsland, maar ook daar moest hij genoegen nemen met een reserverol. Komt daar komend seizoen verandering in?

LEES OOK: 'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Vermeeren stuurt duidelijk signaal 

Vermeeren lijkt alvast vol voor zijn plek te gaan in de Spaanse hoofdstad. Marca laat weten dat de middenvelder een week vroeger dan verwacht is teruggekeerd uit vakantie. De EK en Copa América-gangers bij Atlético kregen drie weken vakantie, maar Vermeeren wilde na twee weken al trainen.

Mogelijk volgt dit seizoen het seizoen van de doorbraak, maar er is nog steeds veel concurrentie bij Atlético Madrid. Ook heeft Simeone middenvelder Conor Gallagher van Chelsea hoog op het verlanglijstje staan. De Engelsman moet veertig miljoen euro kosten en zijn komst zou slecht nieuws betekenen voor Vermeeren.

Rode Duivels

Als Vermeeren zijn plek bij de Rode Duivels niet kwijt wil geraken zal hij toch meer moeten spelen. Met Romeo Lavia is een grote concurrent op weg naar een comeback en er staan nog talenten klaar. Ook Sambi Lokonga hoopt weer boven water te komen.

Mogelijk kan een uitleenbeurt redding brengen, maar voorlopig ziet het er naar uit dat Simeone op Vermeeren rekent. De wil om te slagen is alvast groot bij de Belg. En dat is ook niet onopgemerkt gebleven bij de Argentijn.

Denk jij dat Vermeeren zal doorbreken bij Atlético?

Meest recent

Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

19
19
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

19
19
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

74
74
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

253
253
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

408
408
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

398
398
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

67
67
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

375
375
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

489
489
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

234
234
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

53
53
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

218
218
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

443
443
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

262
262
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

700
700
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

212
212
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

241
241
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

552
552
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

383
383
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

722
722
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

611
611
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

222
222
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

721
721
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

179
179
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

242
242

Meer sportnieuws