'Vertrek De Bruyne bij Man City dan toch niet uitgesloten'

194 stemmen
'Vertrek De Bruyne bij Man City dan toch niet uitgesloten'

Het voorbije jaar werd er al heel wat gespeculeerd over de toekomst van Kevin De Bruyne. Hij is toe aan zijn laatste contractjaar bij Manchester City en zijn blessureleed van vorig seizoen deed velen eraan twijfelen of de 33-jarige nog wel een nieuwe overeenkomst zou gaan krijgen.

Die onzekerheid zorgde ervoor dat ze de voorbije maanden in Saudi-Arabië ook op vinkenslag lagen. De Saudi's willen deze zomer opnieuw enkele vedetten naar hun competitie halen en De Bruyne is op dat vlak uiteraard een zeer aanlokkelijke naam. Bovendien sloot de Rode Duivel zelf ook de deur helemaal niet voor een transfer naar de oliestaat.

LEES OOK: Kevin De Bruyne blijft ook nu weer iedereen verbazen

Al-Ittihad haakt af voor De Bruyne

De voorbije dagen leek de kous echter alsnog af te zijn na enkele uitspraken van Pep Guardiola. De coach van City verkondigde dat de club geen aanbiedingen gekregen had voor De Bruyne en dat hij wil dat onze landgenoot gewoon in Manchester blijft.

Maar dat heeft de Saudi's niet afgeschrikt, zo meldt Rudy Galetti. Volgens de journalist is Al-Ittihad wel afgehaakt in de race voor De Bruyne. Zij vinden de transfersom die Man City eist te gortig, zeker voor een speler met slechts één jaar contract. Bovendien haalden ze met Houssem Aouar deze zomer al een andere middenvelder.

Saudi's willen hem bij andere club stallen

Desondanks hoopt het Public Investment Fund De Bruyne deze zomer alsnog naar Saudi-Arabië te kunnen halen. Ze bereikten immers al een akkoord met de middenvelder over diens persoonlijke voorwaarden voor een transfer en hopen hem nog bij één van hun andere clubs te kunnen stallen.

Het lijkt er dus op dat de soap rond de toekomst van De Bruyne nog niet helemaal ten einde is. De kans lijkt echter wel nog altijd het grootste dat hij komend seizoen gewoon in het Etihad te bewonderen zal zijn.

🚀

Denk je dat De Bruyne nog naar Saudi-Arabië zal trekken?

Meest recent

'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

6
6
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

14
14
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

39
39
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

53
53
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

32
32
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

242
242
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

249
249
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

73
73
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

239
239
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

234
234
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

216
216
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

427
427
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

170
170
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

90
90
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

227
227
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

73
73
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

149
149
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

67
67
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

151
151
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

265
265
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

650
650
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

261
261
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

1066
1066
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

72
72

Meer sportnieuws