'Vertrek De Bruyne bij Man City dan toch niet uitgesloten'

door
'Vertrek De Bruyne bij Man City dan toch niet uitgesloten'

Het voorbije jaar werd er al heel wat gespeculeerd over de toekomst van Kevin De Bruyne. Hij is toe aan zijn laatste contractjaar bij Manchester City en zijn blessureleed van vorig seizoen deed velen eraan twijfelen of de 33-jarige nog wel een nieuwe overeenkomst zou gaan krijgen.

Die onzekerheid zorgde ervoor dat ze de voorbije maanden in Saudi-Arabië ook op vinkenslag lagen. De Saudi's willen deze zomer opnieuw enkele vedetten naar hun competitie halen en De Bruyne is op dat vlak uiteraard een zeer aanlokkelijke naam. Bovendien sloot de Rode Duivel zelf ook de deur helemaal niet voor een transfer naar de oliestaat.

LEES OOK: ‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Al-Ittihad haakt af voor De Bruyne

De voorbije dagen leek de kous echter alsnog af te zijn na enkele uitspraken van Pep Guardiola. De coach van City verkondigde dat de club geen aanbiedingen gekregen had voor De Bruyne en dat hij wil dat onze landgenoot gewoon in Manchester blijft.

Maar dat heeft de Saudi's niet afgeschrikt, zo meldt Rudy Galetti. Volgens de journalist is Al-Ittihad wel afgehaakt in de race voor De Bruyne. Zij vinden de transfersom die Man City eist te gortig, zeker voor een speler met slechts één jaar contract. Bovendien haalden ze met Houssem Aouar deze zomer al een andere middenvelder.

Saudi's willen hem bij andere club stallen

Desondanks hoopt het Public Investment Fund De Bruyne deze zomer alsnog naar Saudi-Arabië te kunnen halen. Ze bereikten immers al een akkoord met de middenvelder over diens persoonlijke voorwaarden voor een transfer en hopen hem nog bij één van hun andere clubs te kunnen stallen.

Het lijkt er dus op dat de soap rond de toekomst van De Bruyne nog niet helemaal ten einde is. De kans lijkt echter wel nog altijd het grootste dat hij komend seizoen gewoon in het Etihad te bewonderen zal zijn.

Denk je dat De Bruyne nog naar Saudi-Arabië zal trekken?

Meest recent

'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

56
56
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

19
19
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

64
64
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

265
265
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

85
85
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

218
218
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

353
353
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

149
149
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

75
75
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

139
139
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

109
109
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

309
309
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

57
57
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

159
159
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

599
599
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

586
586
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

348
348
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

579
579
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

186
186
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

383
383
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

606
606
Trossard kijkt recht in ogen van bizarre Arsenal-vloek

Arsenal hoopt eindelijk op de titel in de Premier League en de club van Leandro Trossard staat er ...

52
52
‘Transfer Stroeykens: Anderlecht legt eisen op tafel’

Mario Stroeykens werd gezien als een groot talent bij RSC Anderlecht, maar onder Besnik Hasi speelt ...

382
382
AC Milan pakt uit: Saelemaekers krijgt straffe partner

AC Milan is, net zoals alle Europese grootmachten, de wintermercato aan het afspeuren voor ...

43
43
‘Oyen definitief weg: Genk sluit verrassende deal'

Luca Oyen leek een mooie toekomst tegemoet te gaan bij KRC Genk, maar blessureleed gooide roet in ...

587
587

Meer sportnieuws