'Vertrek De Bruyne bij Man City dan toch niet uitgesloten'

door
'Vertrek De Bruyne bij Man City dan toch niet uitgesloten'

Het voorbije jaar werd er al heel wat gespeculeerd over de toekomst van Kevin De Bruyne. Hij is toe aan zijn laatste contractjaar bij Manchester City en zijn blessureleed van vorig seizoen deed velen eraan twijfelen of de 33-jarige nog wel een nieuwe overeenkomst zou gaan krijgen.

Die onzekerheid zorgde ervoor dat ze de voorbije maanden in Saudi-Arabië ook op vinkenslag lagen. De Saudi's willen deze zomer opnieuw enkele vedetten naar hun competitie halen en De Bruyne is op dat vlak uiteraard een zeer aanlokkelijke naam. Bovendien sloot de Rode Duivel zelf ook de deur helemaal niet voor een transfer naar de oliestaat.

LEES OOK: Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

Al-Ittihad haakt af voor De Bruyne

De voorbije dagen leek de kous echter alsnog af te zijn na enkele uitspraken van Pep Guardiola. De coach van City verkondigde dat de club geen aanbiedingen gekregen had voor De Bruyne en dat hij wil dat onze landgenoot gewoon in Manchester blijft.

Maar dat heeft de Saudi's niet afgeschrikt, zo meldt Rudy Galetti. Volgens de journalist is Al-Ittihad wel afgehaakt in de race voor De Bruyne. Zij vinden de transfersom die Man City eist te gortig, zeker voor een speler met slechts één jaar contract. Bovendien haalden ze met Houssem Aouar deze zomer al een andere middenvelder.

Saudi's willen hem bij andere club stallen

Desondanks hoopt het Public Investment Fund De Bruyne deze zomer alsnog naar Saudi-Arabië te kunnen halen. Ze bereikten immers al een akkoord met de middenvelder over diens persoonlijke voorwaarden voor een transfer en hopen hem nog bij één van hun andere clubs te kunnen stallen.

Het lijkt er dus op dat de soap rond de toekomst van De Bruyne nog niet helemaal ten einde is. De kans lijkt echter wel nog altijd het grootste dat hij komend seizoen gewoon in het Etihad te bewonderen zal zijn.

Denk je dat De Bruyne nog naar Saudi-Arabië zal trekken?

Meest recent

Bayat over RSCA-gerucht: "Renard was ook compleet verrast"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking, maar moet eerst de kern afslanken. Er doken al heel wat ...

31
31
‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Anderlecht kijkt al vooruit, ook in het doel. Colin Coosemans doet het uitstekend, maar paars-wit ...

192
192
Volgende vertrekker bij AA Gent: "Er met hoofd niet meer bij"

Bij AA Gent moet er zoals bij de meeste clubs, zeker door de DAZN-saga, eerst verkocht worden ...

96
96
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Royal Antwerp FC mikken al een hele tijd meer en meer op de eigen jeugd. De Great Old heeft een ...

37
37
'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

126
126
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

84
84
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

82
82
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

136
136
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

384
384
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

572
572
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

318
318
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

174
174
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

136
136
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

496
496
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

472
472
‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Yannick Carrasco was jarenlang actief op het allerhoogste niveau in Europa bij clubs zoals ...

130
130
Saintfiet haalt stevig uit naar Belgische clubs

Tom Saintfiet is momenteel actief als bondscoach van Mali op de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer ...

140
140
‘Standard draait kar volledig in transferdossier’

Standard Luik wil de selectie voor de tweede seizoenshelft versterken. De Rouches zijn ambitieus, ...

134
134
‘KV Mechelen wil wéér shoppen in eigen land’

De Belgische clubs zijn volop de wintermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Ook KV ...

128
128
Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

De Belgische clubs zijn op winterstage ter voorbereiding van de tweede seizoenshelft na de break. ...

219
219
'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Bij Club Brugge maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze zich tijdens deze ...

533
533
KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

267
267
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

423
423
'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Voor de Rode Duivels is het al aftellen naar juni, wanneer ze hun beste beentje kunnen voorzetten op ...

226
226
Defour geeft grote hint over terugkeer als trainer

Verschillende ex-Rode Duivels stapten de voorbije jaren al in het trainersvak, al bleven ze daar ...

141
141

Meer sportnieuws