'Vertrek De Bruyne bij Man City dan toch niet uitgesloten'

door
'Vertrek De Bruyne bij Man City dan toch niet uitgesloten'

Het voorbije jaar werd er al heel wat gespeculeerd over de toekomst van Kevin De Bruyne. Hij is toe aan zijn laatste contractjaar bij Manchester City en zijn blessureleed van vorig seizoen deed velen eraan twijfelen of de 33-jarige nog wel een nieuwe overeenkomst zou gaan krijgen.

Die onzekerheid zorgde ervoor dat ze de voorbije maanden in Saudi-Arabië ook op vinkenslag lagen. De Saudi's willen deze zomer opnieuw enkele vedetten naar hun competitie halen en De Bruyne is op dat vlak uiteraard een zeer aanlokkelijke naam. Bovendien sloot de Rode Duivel zelf ook de deur helemaal niet voor een transfer naar de oliestaat.

LEES OOK: Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Al-Ittihad haakt af voor De Bruyne

De voorbije dagen leek de kous echter alsnog af te zijn na enkele uitspraken van Pep Guardiola. De coach van City verkondigde dat de club geen aanbiedingen gekregen had voor De Bruyne en dat hij wil dat onze landgenoot gewoon in Manchester blijft.

Maar dat heeft de Saudi's niet afgeschrikt, zo meldt Rudy Galetti. Volgens de journalist is Al-Ittihad wel afgehaakt in de race voor De Bruyne. Zij vinden de transfersom die Man City eist te gortig, zeker voor een speler met slechts één jaar contract. Bovendien haalden ze met Houssem Aouar deze zomer al een andere middenvelder.

Saudi's willen hem bij andere club stallen

Desondanks hoopt het Public Investment Fund De Bruyne deze zomer alsnog naar Saudi-Arabië te kunnen halen. Ze bereikten immers al een akkoord met de middenvelder over diens persoonlijke voorwaarden voor een transfer en hopen hem nog bij één van hun andere clubs te kunnen stallen.

Het lijkt er dus op dat de soap rond de toekomst van De Bruyne nog niet helemaal ten einde is. De kans lijkt echter wel nog altijd het grootste dat hij komend seizoen gewoon in het Etihad te bewonderen zal zijn.

Denk je dat De Bruyne nog naar Saudi-Arabië zal trekken?

Meest recent

Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

50
50
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

79
79
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

35
35
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

55
55
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

36
36
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

159
159
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

37
37
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

33
33
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

52
52
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

96
96
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

261
261
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

114
114
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

163
163
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

120
120
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

93
93
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

405
405
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

81
81
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

16
16
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

48
48
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

19
19
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

161
161
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

158
158
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

111
111
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

171
171
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

332
332

Meer sportnieuws