'Vertrek De Bruyne bij Man City dan toch niet uitgesloten'

door
'Vertrek De Bruyne bij Man City dan toch niet uitgesloten'

Het voorbije jaar werd er al heel wat gespeculeerd over de toekomst van Kevin De Bruyne. Hij is toe aan zijn laatste contractjaar bij Manchester City en zijn blessureleed van vorig seizoen deed velen eraan twijfelen of de 33-jarige nog wel een nieuwe overeenkomst zou gaan krijgen.

Die onzekerheid zorgde ervoor dat ze de voorbije maanden in Saudi-Arabië ook op vinkenslag lagen. De Saudi's willen deze zomer opnieuw enkele vedetten naar hun competitie halen en De Bruyne is op dat vlak uiteraard een zeer aanlokkelijke naam. Bovendien sloot de Rode Duivel zelf ook de deur helemaal niet voor een transfer naar de oliestaat.

LEES OOK: Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Al-Ittihad haakt af voor De Bruyne

De voorbije dagen leek de kous echter alsnog af te zijn na enkele uitspraken van Pep Guardiola. De coach van City verkondigde dat de club geen aanbiedingen gekregen had voor De Bruyne en dat hij wil dat onze landgenoot gewoon in Manchester blijft.

Maar dat heeft de Saudi's niet afgeschrikt, zo meldt Rudy Galetti. Volgens de journalist is Al-Ittihad wel afgehaakt in de race voor De Bruyne. Zij vinden de transfersom die Man City eist te gortig, zeker voor een speler met slechts één jaar contract. Bovendien haalden ze met Houssem Aouar deze zomer al een andere middenvelder.

Saudi's willen hem bij andere club stallen

Desondanks hoopt het Public Investment Fund De Bruyne deze zomer alsnog naar Saudi-Arabië te kunnen halen. Ze bereikten immers al een akkoord met de middenvelder over diens persoonlijke voorwaarden voor een transfer en hopen hem nog bij één van hun andere clubs te kunnen stallen.

Het lijkt er dus op dat de soap rond de toekomst van De Bruyne nog niet helemaal ten einde is. De kans lijkt echter wel nog altijd het grootste dat hij komend seizoen gewoon in het Etihad te bewonderen zal zijn.

Denk je dat De Bruyne nog naar Saudi-Arabië zal trekken?

Meest recent

Genk bevoordeeld? Utrecht-coach schiet uit krammen

KRC Genk heeft donderdagavond een uitstekende zaak gedaan. Het boekte een zege op het veld van FC ...

28
28
‘Club in paniek: dure stunttransfer gaat compleet fout’

Club Brugge wil uitpakken met een megadeal, maar die “stunttransfer” dreigt uit te ...

500
500
Club blijft verweesd achter: reden vertrek Furo bekend

De geruchtenmolen draait deze winter volop over het vertrek van verschillende sterkhouders bij Club ...

108
108
Genk eindelijk vertrokken? Dit denkt Hayen erover

De kop is er eindelijk af voor Nicky Hayen. De trainer begon als trainer bij KRC Genk met twee ...

42
42
Opmerkelijke opstootje: Emery geeft Tielemans forse duw

Het was donderdagavond voor verschillende Belgen een bewogen avond in de Europa League. Zo ging ...

60
60
Genk reageert na onlusten met fans en doet mooie geste

KRC Genk deed donderdag een uitstekende zaak. Het boekte eindelijk zijn eerste zege onder Nicky ...

101
101
Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Nog één speeldag te gaan en de League Phase van de Europa League zit erop. Hoog tijd ...

33
33
Genk door in Europa League na uiterst tumultueuze avond

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind november weer kunnen winnen. In de Europa League klopte het ...

96
96
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Als het van de clubleiding afhangt, houdt Club Brugge zijn sterkhouders tijdens de huidige ...

818
818
UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

In de Europa League werd donderdagavond de voorlaatste speeldag van de League Phase afgewerkt. De ...

53
53
Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

668
668
Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Zulte Waregem heeft de selectie van coach Sven Vandenbroeck verder versterkt. Zo kondigde Essevee ...

80
80
'Genk opent gesprekken voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk wil donderdagavond in Utrecht zijn eerste overwinning sinds eind november boeken. ...

161
161
Utrecht-Genk uitgesteld: peperspray ingezet, uitfans niet meer binnen

In de Europa League kruist KRC Genk donderdagavond de degens met FC Utrecht. Maar de aftrap van dat ...

833
833
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

102
102
UEL: Feyenoord bezweert crisis, Tielemans klopt Tedesco

Donderdag wordt de voorlaatste speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. Tijdens ...

35
35
Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

57
57
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

617
617
'Man United wild van JPL-chouchou: droomtransfer in zicht'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

405
405
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

1410
1410
KVM met rug tegen muur gezet: steunpilaar dropt transfereis

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

386
386
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

45
45
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

231
231
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

573
573
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

350
350

Meer sportnieuws