'Anderlecht wil oude bekende alsnog naar Brussel halen'

door
'Anderlecht wil oude bekende alsnog naar Brussel halen'

We haalden al meermaals aan dat RSC Anderlecht deze zomer 5-6 spelers wil aantrekken. Daarmee bedoelen we nieuwe jongens en rekenen we iemand als Ludwig Augustinsson niet mee. Paars-Wit denkt aan een oude bekende.

LEES OOK: Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Aast Anderlecht op Luna?

Anderlecht is op zoek naar aanvallende versterking. In die optiek zouden ze volgens buitenlandse bronnen zijn uitgekomen bij Diego Luna. De 20-jarige Amerikaan was eind 2021 al eens op proef bij de Brusselaars en sindsdien is hij ongetwijfeld op de radar blijven staan.

Luna is ondertussen uitgegroeid tot een absolute smaakmaker bij Real Salt Lake City in de Major League Soccer, waar hij in 24 matchen goed was voor 6 goals en 8 assists. De linkerflankaanvaller wil graag de stap naar Europa zetten. Spaanse, Italiaanse en Belgische ploegen informeerden naar hem, eerder was dat ook al het geval voor Chivas en América.

Anderlecht heeft nood aan zo een type

Luna, die ook al zijn debuut maakte voor de Verenigde Staten, zal echter geen goedkope speler zijn. Hij ligt nog tot december 2026 onder contract en heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 5 miljoen euro.

Luna is het type speler dat RSCA zoekt: snel, creatief, technisch vaardig en iemand die links en rechts op de flanken uit de voeten kan. Jesper Fredberg wil zo een type dolgraag naar het Lotto Park halen. De speler wil alvast. Eind 2023 verklaarde hij het volgende. "Een ploeg als Anderlecht is een team waar ik interesse in zou hebben, net als bepaalde clubs in Spanje en Italië."

Moet RSCA doorduwen voor hem?

Meest recent

'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

11
11
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

33
33
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

76
76
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

126
126
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

219
219
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

206
206
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

199
199
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

232
232
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

70
70
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

162
162
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

255
255
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

59
59
Wereldtopper voor Duivels: "Hij wordt één van de besten"

De Rode Duivels sloten dinsdagnacht hun stage in de Verenigde Staten af met een gelijkspel tegen ...

120
120
Nieuw probleem voor competitieformat duikt op

De voorbije dagen barstte de discussie omtrent het competitieformat van de Jupiler Pro League en ...

179
179
'Beerschot bibbert: sterkhouder vertrekt alsnog'

Na een moeilijke periode lijkt de toekomst Beerschot weer toe te lachen. Na de overname door een ...

167
167
De Bruyne spreekt voor het eerst over Lukaku-rel

De Rode Duivels speelden in de nacht van dinsdag op woensdag 1-1 gelijk tegen Mexico en zetten ...

66
66
TRANSFERUURTJE: 'Union grijpt naast droom, Hazard out bij Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

260
260
Racismeschandaal in Spanje ontploft: Yamal in shock

Spanje nam het in een oefenwedstrijd op tegen Egypte in een oefenwedstrijd. Op het veld bleef het ...

122
122
Hubert en Pocognoli plots op bezoek bij… Kompany

Het is interlandperiode dus dan is er ook voor de coaches tijd om zaken op orde te stellen. Zo zijn ...

40
40
Duivelse zorgen voor WK: “Wisten daar geen raad mee”

De Rode Duivels hebben de oefenstage in de Verenigde Staten afgesloten met een 1-1 gelijkspel tegen ...

77
77
Emoties Messi gaan wereld rond, Thiago scoort bij Brazilië

Titelverdediger Argentinië heeft richting het WK een nieuw statement gemaakt met een erg ruime ...

77
77
Thorgan Hazard tast markt af: schoktransfer in JPL?

Hoewel hij ook dit seizoen van groot belang is, blijft een groot vraagteken staan achter de toekomst ...

291
291
Ruben Van Gucht zorgt voor ophef met nieuwe show

Ruben Van Gucht liet zijn volgers even geloven dat hij binnenkort de Vlaamse theaters zou veroveren. ...

33
33
Openbaring bij Belgen: afwezige Duivel plots in nesten

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

172
172
Nieuw goudklompje voor Club: Stankovic laaiend enthousiast

De U19 van Club Brugge maakte dit seizoen heel wat indruk in de Youth League, de jongeren-versie van ...

611
611

Meer sportnieuws