Brian Priske vol voor de bus gegooid: 'Pure oplichting!'

door
Brian Priske vol voor de bus gegooid: 'Pure oplichting!'

Brian Priske kende drie doortochten in België, waarbij vooral zijn laatste avontuur een licht zure nasmaak gaf. Ondertussen is de Deen actief bij Feyenoord en ook daar staat hij voor een loodzware opdracht.

LEES OOK: Birger Maertens verrast vriend en vijand met nieuw leven

Minder geslaagde doortocht

Als voetballer maakte Priske nog het mooie weer bij Club Brugge en Racing Genk, heel recent was hij actief als coach van Antwerp. 

De ambitieuze Rood-Witte club dankte de Deen echter meteen af na zijn eerste seizoen, waarna Priske aan de slag ging bij Sparta Praag. Dat werd wel een voltreffer, waardoor Feyenoord in hem de geschikte man zag om de vertrokken Arne Slot op te volgen.

Uiteraard een loodzware opdracht en dat blijkt al in de voorbereiding. De Eredivisie start pas volgend weekend, dan neemt Feyenoord het op tegen het Willem II van Peter Maes.

Ferme pandoering

Komende zondag moet de Rotterdamse club echter al aan de slag voor de Johan Cruijff schaal tegen landskampioen PSV. Voorafgaand speelde Feyenoord een oefenduel tegen Benfica dat met behoorlijk dramatische 5-0 cijfers verloren ging. Het startsein voor heel wat fans om op sociale media al om het ontslag van Priske te roepen.

Vandaag zorgde de Deen opnieuw voor beroering in de oefenwedstrijd tegen topclub Monaco. Hij stelde slechts een paar basispionnen op en dat was niet naar de zin van de kritische Feyenoord-supporters, die hadden immers flink wat geld betaald voor deze oefenpot. Zo lijkt het Nederlands avontuur alvast in mineur te starten voor de Deen.

Denkt u dat hij snel ontslagen gaat worden?

Meest recent

Ongezien: Garcia haalt verwoestend uit naar Club Brugge

Het zijn bij Club Brugge zeer woelige weken geweest en dat liet haast niemand onberoerd. De recente ...

136
136
Mercatobom in de maak bij Anderlecht?

Anderlecht staat alweer voor een drukke mercato. Ondanks dat er in de zomer al veel beweging was, ...

71
71
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor megadeal, topkandidaat bij Genk'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

94
94
'Bliksemtransfer dreigt voor Marcus Rashford'

De wintermercato staat voor de deur en dan is het tijd om de geruchtenmolen te laten draaien. Naar ...

32
32
Birger Maertens verrast vriend en vijand met nieuw leven

Birger Maertens was jarenlang een herkenbaar gezicht bij Club Brugge. Als betrouwbare verdediger ...

83
83
Garcia slaat groot alarm bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia is al volop bezig met het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

56
56
'Bliksemtransfer Marcus Rashford naar andere grootmacht'

Marcus Rashford staat nog onder contract bij Manchester United, maar dit seizoen speelt de Engelsman ...

45
45
Crisis bij Union: "Gelukkig pakken ze 6 op 15, anders..."

Alles blijft dit seizoen zeer dicht bij elkaar in de Jupiler Pro League. Aanvankelijk leken Union en ...

100
100
Ruben Van Gucht krijgt verdict dat nog lang zal nazinderen

Ruben Van Gucht kwam de voorbije maanden meermaals negatief in het nieuws door ernstige ...

68
68
'Neymar maakt gratis knaltransfer'

Begin 2025 keerde Neymar terug waar het voor hem allemaal begon. De intussen 33-jarige steraanvaller ...

72
72
Conte spreekt duidelijke taal over rentree Lukaku

Vier maanden lang stond Romelu Lukaku aan de kant, nadat hij in augustus tijdens een oefenwedstrijd ...

25
25
Bounida ondanks glansrol aangepakt: "Dat moet eruit"

Rayane Bounida moest in de laatste matchen van Ajax vrede nemen met een rol als invaller nadat hij ...

60
60
'Laatste twee sparringpartners Rode Duivels voor WK bekend'

De Rode Duivels weten sinds enkele weken waar ze volgende zomer aan toe zullen zijn op het WK. Ze ...

180
180
'AA Gent vs Club: soap eindigt met een sisser'

De laatste weken zit het er bovenarms op tussen AA Gent en Club Brugge. In de Arteveldestad zijn ze ...

371
371
'Renard heeft masterplan voor wintermercato'

Olivier Renard staat voor een zeer groot examen in januari. De sportieve baas zal moeten bewijzen ...

205
205
Union SG en Bormans verklaren: "Kost ons 100 miljoen euro"

Union SG lijkt ook dit seizoen weer een gooi te doen naar de landstitel in België. De ...

197
197
Anderlecht haalde slag niet thuis: “Ik had geen goed gevoel"

RSC Anderlecht onderging dit seizoen weer héél wat wijzigingen in het organigram. De ...

175
175
'FCV Dender droomt plots van miljoenendeal'

De Belgische clubs gaan in januari wellicht spelers moeten verkopen door de DAZN-saga. De bevroren ...

64
64
‘Genk vindt topcoach: Belgische klasbak stelt harde eisen’

KRC Genk zoekt rust na het ontslag van Thorsten Fink, maar de naam die nu de ronde doet belooft net ...

1510
1510
Leya Iseka (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Aaron Leya Iseka was ooit het grote spitsentalent van RSC Anderlecht, maar de grote doorbraak volgde ...

52
52
Parys euforisch: "Mijlpaal voor Belgisch voetbal"

OH Leuven heeft voetbalgeschiedenis geschreven. In een uitverkocht stadion verloor de vrouwenploeg ...

51
51
'Verschaeren neemt beslissing over RSCA-toekomst'

Yari Verschaeren staat voor cruciale weken en maanden. Wat brengt de toekomst voor de 24-jarige ...

359
359
‘Buitenkans voor JPL-topclubs? Neerpede-product op de markt’

De Belgische clubs gaan in januari op zoek naar versterking. Ze moeten daar toch vooral zoeken naar ...

146
146
Kindermans kiest deze 5 als zijn beste Neerpede-talenten

Jean Kindermans is nu aan de slag bij Royal Antwerp FC, maar hij werkte vele jaren voor RSC ...

212
212
Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

258
258

Meer sportnieuws