Brian Priske vol voor de bus gegooid: 'Pure oplichting!'

151
Brian Priske vol voor de bus gegooid: 'Pure oplichting!'

Brian Priske kende drie doortochten in België, waarbij vooral zijn laatste avontuur een licht zure nasmaak gaf. Ondertussen is de Deen actief bij Feyenoord en ook daar staat hij voor een loodzware opdracht.

LEES OOK: Boskamp zorgt voor hoog oplopende emoties: foto's raken

Minder geslaagde doortocht

Als voetballer maakte Priske nog het mooie weer bij Club Brugge en Racing Genk, heel recent was hij actief als coach van Antwerp. 

De ambitieuze Rood-Witte club dankte de Deen echter meteen af na zijn eerste seizoen, waarna Priske aan de slag ging bij Sparta Praag. Dat werd wel een voltreffer, waardoor Feyenoord in hem de geschikte man zag om de vertrokken Arne Slot op te volgen.

Uiteraard een loodzware opdracht en dat blijkt al in de voorbereiding. De Eredivisie start pas volgend weekend, dan neemt Feyenoord het op tegen het Willem II van Peter Maes.

Ferme pandoering

Komende zondag moet de Rotterdamse club echter al aan de slag voor de Johan Cruijff schaal tegen landskampioen PSV. Voorafgaand speelde Feyenoord een oefenduel tegen Benfica dat met behoorlijk dramatische 5-0 cijfers verloren ging. Het startsein voor heel wat fans om op sociale media al om het ontslag van Priske te roepen.

Vandaag zorgde de Deen opnieuw voor beroering in de oefenwedstrijd tegen topclub Monaco. Hij stelde slechts een paar basispionnen op en dat was niet naar de zin van de kritische Feyenoord-supporters, die hadden immers flink wat geld betaald voor deze oefenpot. Zo lijkt het Nederlands avontuur alvast in mineur te starten voor de Deen.

Denkt u dat hij snel ontslagen gaat worden?

Meest recent

'Antwerp heeft transfer beet: financiële details gelekt'

Antwerp FC is uitstekend aan het nieuwe seizoen begonnen en wist zijn eerste twee wedstrijden al ...

18
18
'Stroeykens op weg naar nieuwe club: opvallende transfersom'

RSC Anderlecht wil in het slot van de mercato nog enkele jongens van de hand doen. Ook Mario ...

441
441
Witte rook: Club Brugge kondigt volgende vertrekker aan

Op Joel Ordoñez na wil Club Brugge zijn sterkhouders in de resterende weken van de ...

170
170
'Over de 300 miljoen: Spurs doet duizelen met dubbelslag'

Na een dramatisch seizoen waarin het nipt aan de degradatie ontsnapte, zet Tottenham Hotspur alle ...

108
108
Eden Hazard zet ex-club in vuur en vlam met straffe stunt

Eden Hazard heeft opnieuw bewezen dat hij nog altijd een bijzondere band heeft met Chelsea. De Belg ...

66
66
De Mil stuurt Gent stevige waarschuwing voor Europese clash

Voor AA Gent wordt het in de komende week alles of niets. In tegenstelling tot Anderlecht en STVV ...

106
106
‘Anderlecht slaat grote slag met Speler van het Jaar’

Anderlecht heeft zijn oog laten vallen op een opvallend target uit Schotland. De 25-jarige ...

800
800
'Nóg een vertrekker op komst bij Union'

Het zijn alweer drukke dagen voor Union. De Brusselaars pakten woensdag uit met een nieuw contract ...

87
87
STVV aast op stunt: "Willen naar Europa League"

Donderdag wordt een belangrijke dag voor het Belgische voetbal, want dan hopen drie teams uit ons ...

97
97
Beerschot haalt nieuwe Japanner binnen

Beerschot is sinds vorig seizoen in handen van Kinpoudou Holdings en de eigenaars laten hun invloed ...

65
65
'Club moet alsnog vrezen in stadiondossier'

Club Brugge kreeg begin juli eindelijk het nieuws waar het al zowat 20 jaar op wachtte. Het kreeg ...

552
552
Toby Alderweireld verrast met straffe nieuwe job

Toby Alderweireld maakte deze zomer een beetje zijn rentree in de voetbalwereld, want hij stapte mee ...

116
116
'Lommel gaat wéér shoppen bij Ajax'

Voor Lommel is het seizoen begonnen met een één op zes. De promovendus wil echter zo ...

42
42
Union pakt uit: sterkhouder verlengt contract

Union kent alweer een zeer bewogen transferzomer. Het zag dinsdagavond met Promise David alweer een ...

67
67
'Oplossing in de maak voor overbodige pion Anderlecht'

Anderlecht vertoeft momenteel in Kazachstan, waar het donderdag een grote stap hoopt te zetten ...

641
641
'Tresoldi naar Barça: Club houdt hart vast'

Voor Club Brugge worden de laatste weken van de zomermercato nog bijzonder spannend. Zo blijven er ...

570
570
'Antwerp heeft beet: smaakmaker keert terug'

Antwerp nam een perfecte competitiestart met een zes op zes tegen SK Beveren en KV Kortrijk. Dat was ...

607
607
Flinke opsteker Lokeren, opmerkelijke vertrekker bij Dender

Vorig weekend werd ook in de Challenger Pro League het nieuwe seizoen op gang gertrapt. Bij ...

85
85
'Club fronst wenkbrauwen: Man Utd neemt Seys-standpunt in'

Bij Club Brugge zijn ze dezer dagen op zoek naar een nieuwe linksachter, want na het vertrek van ...

1138
1138
'BIsiwu krijgt meteen aanbieding van topclub'

In Spanje gaat de naam van Jesse Bisiwu de laatste dagen zeer veel over de tongen. De 18-jarige Belg ...

368
368
Bornauw heeft nieuwe club beet en is terug in Bundesliga

Sebastiaan Bornauw is intussen al een hele tijd uit beeld verdwenen bij de Rode Duivels, maar zal ...

53
53
'Tielemans slikt: Man Utd biedt 70 miljoen voor concurrent'

Youri Tielemans versierde deze zomer een droomtransfer, want hij verruilde Aston Villa voor ...

110
110
Topseizoen, dan knaltransfer bij Club? "Ik ga knallen"

Bij Club Brugge zagen ze deze zomer weer de nodige goudhaantjes vertrekken met de transfers van ...

571
571
TRANSFERUURTJE: 'Nieuw target Anderlecht, plotse knaltransfer David'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

350
350
Mark van Bommel jubelt: Openda bloeit open bij Lyon

Lois Openda miste het WK na een miserabel seizoen bij Juventus. De aanvaller zit dit seizoen bij ...

109
109

Meer sportnieuws