'Zeldzaamheid: Standard stelt veto tegen transfer'

518
'Zeldzaamheid: Standard stelt veto tegen transfer'

Standard begon zijn seizoen zondag met een 0-0 op het veld van KRC Genk en dat was voor de Rouches eigenlijk een zeer knap resultaat. Het was immers met een halve noodploeg dat ze in de Cegeka Arena verschenen, nadat deze zomer een buslading spelers vertrok.

Alle spelers die gehuurd of einde contract waren, mochten deze zomer beschikken. Daarnaast moest Standard ook vrijwel elke speler die nog iets kon opbrengen deze zomer verkopen, want centen zijn er nog steeds amper in Luik.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Standard wil Price niet laten vertrekken

Daardoor nam Standard deze zomer al afscheid van Cihan Canak, Denis Dragus, Noah Ohio, Gilles Dewaele, William Balikwisha en Moussa Djenepo. Bovendien is het de bedoeling dat in de komende dagen en weken ook nog onder meer Hayao Kawabe en Arnaud Bodart volgen.

Maar opvallend genoeg stelt het clubbestuur tegen één transfer wel zijn veto. Het Laatste Nieuws weet dat Isaac Price te horen kreeg dat hij deze zomer niet mag vertrekken. Nochtans gingen er geruchten dat de 20-jarige middenvelder ongelukkig zou zijn over de aanhoudende onzekerheid over de toekomst van de club en was er ook interesse. West Brom wou de jonge Noord-Ier graag naar de Championship halen.

Geen zwaar contract en waarde kan stijgen

Standard wil Price echter niet kwijt. Dat zal wellicht te maken hebben met het feit dat hij geen al te zwaar contract heeft en dat ze in Luik geloven dat zijn waarde nog verder opgedreven kan worden. Price is wellicht potentieel één van de meest waardevolle spelers in de kern.

Standard nam hem immers een jaar geleden over van Everton en moest daarvoor enkel een kleine opleidingsvergoeding betalen. Zijn waarde bedraagt momenteel 2 miljoen euro, maar gezien zijn jonge leeftijd en status als international kan die snel stijgen bij goede prestaties. Bovendien heeft Price nog een contract tot 2027 en staat Standard dus sterk.

Moet Standard hem toch laten vertrekken bij een goed bod?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

80
80
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

219
219
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

147
147
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

169
169
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

43
43
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

236
236
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

84
84
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

32
32
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

32
32
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

31
31
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

102
102
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

94
94
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

53
53
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

36
36
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

126
126
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

50
50
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

267
267
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

214
214
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

85
85
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

81
81

Meer sportnieuws