'Zeldzaamheid: Standard stelt veto tegen transfer'

door
'Zeldzaamheid: Standard stelt veto tegen transfer'

Standard begon zijn seizoen zondag met een 0-0 op het veld van KRC Genk en dat was voor de Rouches eigenlijk een zeer knap resultaat. Het was immers met een halve noodploeg dat ze in de Cegeka Arena verschenen, nadat deze zomer een buslading spelers vertrok.

Alle spelers die gehuurd of einde contract waren, mochten deze zomer beschikken. Daarnaast moest Standard ook vrijwel elke speler die nog iets kon opbrengen deze zomer verkopen, want centen zijn er nog steeds amper in Luik.

LEES OOK: Witsel duidelijk over speelkansen onder Garcia

Standard wil Price niet laten vertrekken

Daardoor nam Standard deze zomer al afscheid van Cihan Canak, Denis Dragus, Noah Ohio, Gilles Dewaele, William Balikwisha en Moussa Djenepo. Bovendien is het de bedoeling dat in de komende dagen en weken ook nog onder meer Hayao Kawabe en Arnaud Bodart volgen.

Maar opvallend genoeg stelt het clubbestuur tegen één transfer wel zijn veto. Het Laatste Nieuws weet dat Isaac Price te horen kreeg dat hij deze zomer niet mag vertrekken. Nochtans gingen er geruchten dat de 20-jarige middenvelder ongelukkig zou zijn over de aanhoudende onzekerheid over de toekomst van de club en was er ook interesse. West Brom wou de jonge Noord-Ier graag naar de Championship halen.

Geen zwaar contract en waarde kan stijgen

Standard wil Price echter niet kwijt. Dat zal wellicht te maken hebben met het feit dat hij geen al te zwaar contract heeft en dat ze in Luik geloven dat zijn waarde nog verder opgedreven kan worden. Price is wellicht potentieel één van de meest waardevolle spelers in de kern.

Standard nam hem immers een jaar geleden over van Everton en moest daarvoor enkel een kleine opleidingsvergoeding betalen. Zijn waarde bedraagt momenteel 2 miljoen euro, maar gezien zijn jonge leeftijd en status als international kan die snel stijgen bij goede prestaties. Bovendien heeft Price nog een contract tot 2027 en staat Standard dus sterk.

🚀

Moet Standard hem toch laten vertrekken bij een goed bod?

Meest recent

Shirtjes-catastrofe USA-België: pijnlijke details lekken uit

De oefenwedstrijd tussen België en de Verenigde Staten heeft voor een lawine aan kritiek ...

38
38
Bayern-legende doet openbaring: dít zei Guardiola over Kompany

Vincent Kompany heeft in zijn tweede seizoen aan het roer bij Bayern München heel wat harten ...

102
102
'Antwerp staat paf: Oosting genoemd bij andere club'

Antwerp FC hoopt zich zich via de Europe Play-Offs alsnog van een Europees ticket te verzekeren. ...

131
131
'Salah weg bij Liverpool: verrassende nieuwe club wenkt'

Liverpool FC kondigde dinsdagavond het einde van een tijdperk aan. Via de officiële kanalen ...

85
85
Mexico-België om 3u 's nachts: VTM komt met mooie geste

Nadat de Verenigde Staten zaterdag over de knie werden gelegd, kruisen de Rode Duivels eerstdaags de ...

493
493
'Transferbom Club in stroomversnelling: gesprekken onderweg'

De sportieve leiding van Club Brugge kan zijn agenda komende zomer best niet te vol plannen. Zo ...

309
309
'Schoktransfer Lewandowksi: Rode Duivel grote pineut'

Robert Lewandowski lijkt bezig aan zijn laatste maanden bij FC Barcelona. Maar de Poolse goalgetter ...

97
97
Titelclash Union en Club: "Zij zijn de te kloppen ploeg"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

282
282
Anderlecht krijgt waarschuwing bekerfinale: "Dan zijn ze gek"

RSC Anderlecht krijgt op 14 mei een uitgelezen kans om zijn eerste prijs sinds 2017 te veroveren. In ...

210
210
Alderweireld keihard voor Duivel: "Ik zet hem níét in basis"

De Rode Duivels hebben hun eerste oefenwedstrijd richting het WK al overtuigend gewonnen. Zo werden ...

733
733
'Bayern onverbiddelijk: Kompany speelt routinier kwijt'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Karetsas, knaltransfer Keita'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

160
160
Duivel maakt statement in VS: "Rol als blikopener"

De eerste test op de oefenstage werd succesvol afgerond. De Rode Duivels slachtten de Vernenigde ...

78
78
Brusselmans in financiële problemen? Fans geschrokken

Herman Brusselmans blijft één van de meest herkenbare stemmen uit de Lage Landen, met ...

142
142
'Deze Duivel voelt bui al hangen: nieuwe pikorde na VS'

In het Mercedes-Benz Stadium in Atalanta stond er na 90 minuten 2-5 op het scorebord. De Rode ...

170
170
‘Anderlecht schrikt: oude bekende trekt aan mouw Lukaku'

Het spookt de afgelopen dagen rond Romelu Lukaku. De aanvaller zei af bij de Rode Duivels en ging ...

488
488
Garcia hemelt één Duivel op: “Hij is ‘le détonnateur’”

De Rode Duivels wonnen overtuigend van de Verenigde Staten met 2-5. Verschillende spelers grepen hun ...

241
241
Vandenbempt slaat alarm: groot probleem Duivels

De Rode Duivels wonnen overtuigend van gastland VS in Atalanta. Het werd 2-5 na een moeilijk begin. ...

96
96
Titelheld in beeld: Club Brugge ontketent transferstorm

Bij Club Brugge ligt een opvallend Belgisch dossier op tafel. De kampioen wil een titelheld naar Jan ...

356
356
Beslissing Lukaku zet alles op scherp bij Anderlecht

Lukaku is al van Anderlecht in zijn hoofd en in zijn omgeving, maar net dat maakt de spanning in ...

314
314
Garcia grijpt in: één naam duikt plots op bij Duivels

Ook zonder Romelu Lukaku lieten de Rode Duivels zaterdag tegen de Verenigde Staten vijf keer de ...

186
186
De Cat schrijft geschiedenis: Kompany bijt in het stof

Het oefenkamp in de Verenigde Staten ging van start met een ruime 2-5 zege tegen het gastland. Niks ...

500
500
Voetbalbond doorbreekt stilte na shirts-rel Duivels

Consternatie alom zaterdagavond in de Belgische huiskamer. Niet per se omdat de Rode Duivels op ...

273
273
Rode Duivel valt zwaar door de mand: "Als een miniem"

Senne Lammens en Jérémy Doku eisten allebei een hoofdrol op in de 2-5 zege van de Rode ...

611
611
Geen euforie bij Duivels: "Rustig en bescheiden blijven"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een knappe zege geboekt. De Verenigde Staten kregen een 2-5 om ...

69
69

Meer sportnieuws