'Zeldzaamheid: Standard stelt veto tegen transfer'

door
'Zeldzaamheid: Standard stelt veto tegen transfer'

Standard begon zijn seizoen zondag met een 0-0 op het veld van KRC Genk en dat was voor de Rouches eigenlijk een zeer knap resultaat. Het was immers met een halve noodploeg dat ze in de Cegeka Arena verschenen, nadat deze zomer een buslading spelers vertrok.

Alle spelers die gehuurd of einde contract waren, mochten deze zomer beschikken. Daarnaast moest Standard ook vrijwel elke speler die nog iets kon opbrengen deze zomer verkopen, want centen zijn er nog steeds amper in Luik.

LEES OOK: Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Standard wil Price niet laten vertrekken

Daardoor nam Standard deze zomer al afscheid van Cihan Canak, Denis Dragus, Noah Ohio, Gilles Dewaele, William Balikwisha en Moussa Djenepo. Bovendien is het de bedoeling dat in de komende dagen en weken ook nog onder meer Hayao Kawabe en Arnaud Bodart volgen.

Maar opvallend genoeg stelt het clubbestuur tegen één transfer wel zijn veto. Het Laatste Nieuws weet dat Isaac Price te horen kreeg dat hij deze zomer niet mag vertrekken. Nochtans gingen er geruchten dat de 20-jarige middenvelder ongelukkig zou zijn over de aanhoudende onzekerheid over de toekomst van de club en was er ook interesse. West Brom wou de jonge Noord-Ier graag naar de Championship halen.

Geen zwaar contract en waarde kan stijgen

Standard wil Price echter niet kwijt. Dat zal wellicht te maken hebben met het feit dat hij geen al te zwaar contract heeft en dat ze in Luik geloven dat zijn waarde nog verder opgedreven kan worden. Price is wellicht potentieel één van de meest waardevolle spelers in de kern.

Standard nam hem immers een jaar geleden over van Everton en moest daarvoor enkel een kleine opleidingsvergoeding betalen. Zijn waarde bedraagt momenteel 2 miljoen euro, maar gezien zijn jonge leeftijd en status als international kan die snel stijgen bij goede prestaties. Bovendien heeft Price nog een contract tot 2027 en staat Standard dus sterk.

Moet Standard hem toch laten vertrekken bij een goed bod?

Meest recent

Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

12
12
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

22
22
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

142
142
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

179
179
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

573
573
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

149
149
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

32
32
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

304
304
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

185
185
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

752
752
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

259
259
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

344
344
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

194
194
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

99
99
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

598
598
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

252
252
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

123
123
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

551
551
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

469
469
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

698
698
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

256
256
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

540
540
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

362
362
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

97
97
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

569
569

Meer sportnieuws