'Zeldzaamheid: Standard stelt veto tegen transfer'

door
'Zeldzaamheid: Standard stelt veto tegen transfer'

Standard begon zijn seizoen zondag met een 0-0 op het veld van KRC Genk en dat was voor de Rouches eigenlijk een zeer knap resultaat. Het was immers met een halve noodploeg dat ze in de Cegeka Arena verschenen, nadat deze zomer een buslading spelers vertrok.

Alle spelers die gehuurd of einde contract waren, mochten deze zomer beschikken. Daarnaast moest Standard ook vrijwel elke speler die nog iets kon opbrengen deze zomer verkopen, want centen zijn er nog steeds amper in Luik.

LEES OOK: Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard wil Price niet laten vertrekken

Daardoor nam Standard deze zomer al afscheid van Cihan Canak, Denis Dragus, Noah Ohio, Gilles Dewaele, William Balikwisha en Moussa Djenepo. Bovendien is het de bedoeling dat in de komende dagen en weken ook nog onder meer Hayao Kawabe en Arnaud Bodart volgen.

Maar opvallend genoeg stelt het clubbestuur tegen één transfer wel zijn veto. Het Laatste Nieuws weet dat Isaac Price te horen kreeg dat hij deze zomer niet mag vertrekken. Nochtans gingen er geruchten dat de 20-jarige middenvelder ongelukkig zou zijn over de aanhoudende onzekerheid over de toekomst van de club en was er ook interesse. West Brom wou de jonge Noord-Ier graag naar de Championship halen.

Geen zwaar contract en waarde kan stijgen

Standard wil Price echter niet kwijt. Dat zal wellicht te maken hebben met het feit dat hij geen al te zwaar contract heeft en dat ze in Luik geloven dat zijn waarde nog verder opgedreven kan worden. Price is wellicht potentieel één van de meest waardevolle spelers in de kern.

Standard nam hem immers een jaar geleden over van Everton en moest daarvoor enkel een kleine opleidingsvergoeding betalen. Zijn waarde bedraagt momenteel 2 miljoen euro, maar gezien zijn jonge leeftijd en status als international kan die snel stijgen bij goede prestaties. Bovendien heeft Price nog een contract tot 2027 en staat Standard dus sterk.

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard
161

Moet Standard hem toch laten vertrekken bij een goed bod?

Meest recent

Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

12
12
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

21
21
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

71
71
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

213
213
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

75
75
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

234
234
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

233
233
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

303
303
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

192
192
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

530
530
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

545
545
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

234
234
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

24
24
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

83
83
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

85
85
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

125
125
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

368
368
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

60
60
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

488
488
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

278
278
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

406
406
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

39
39
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

38
38
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

88
88
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93

Meer sportnieuws