'Rennes laat zijn oog vallen op volgende Belgische aanwinst'

door
'Rennes laat zijn oog vallen op volgende Belgische aanwinst'

Stade Rennes groeide de voorbije jaren uit tot een subtopper in Frankrijk, met dank aan een uitstekende jeugdopleiding en een gewiekst transferbeleid. Dat transferbeleid deed hen de voorbije jaren ook regelmatig uitkomen bij Belgische spelers.

Jérémy Doku is natuurlijk de bekendste landsgenoot die bij de Bretoenen passeerde, maar op dit moment zijn ook Rode Duivel Arthur Theate en Ibrahim Salah (ex-AA Gent) er nog steeds aan de slag. Zij krijgen straks mogelijk gezelschap van nog een speler uit ons land.

Rennes denkt aan Tchatchoua

L'Equipe weet immers dat Rennes nu ook zijn oog laten vallen heeft op Jackson Tchatchoua. De 22-jarige maakte nochtans pas deze zomer definitief de overstap van Charleroi naar Hellas Verona, dat hem vorig seizoen wel al huurde. Hij kwam er 26 keer in actie, waarbij hij twee assists uitdeelde.

Die prestaties leverden hem in juni al zijn debuut op bij de Kameroense nationale ploeg en nu dus mogelijk een tweede transfer op enkele weken tijd. Bij Rennes is hij in beeld als nieuwe rechtsachter na het vertrek van Guéla Doué. Het jeugdproduct staat op het punt om te verkassen naar Strasbourg, de zusterclub van Chelsea.

Tweede transfer op enkele weken tijd

Aanvankelijk leek Rennes zijn zinnen te zetten op Rick Karsdorp, die mag vertrekken bij AS Roma. De onderhandelingen met de Nederlander zitten echter in het slop en dus verkent Rennes andere pistes. Tchatchoua is daar één van.

Hellas legde deze zomer nog 3 miljoen euro op tafel voor de komst van Tchatchoua, dus Rennes zal sowieso meer dan dat bedrag moeten neertellen als het hem wil binnenhalen. Het is niet duidelijk welke prijs er precies op de Kameroense Belg plakt.

Zou Rennes een goede stap voor hem zijn?

Meest recent

Thorsten Fink onthult waarom hij Anderlecht afwimpelde

RSC Anderlecht is na het ontslag van Besnik Hasi nog op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer, maar ...

14
14
Cercle Brugge rondt deal af: “Belangrijk onderdeel”

Cercle Brugge heeft op de officiële kanalen een contractverlenging bekendgemaakt. Terwijl ...

17
17
‘Textor zet verkoop RWDM in gang: zwarte lijst bekend’

RWDM Brussels zit weer in de hoek waar de klappen vallen. De Belgische traditieclub ging in het ...

27
27
Mourinho weer in rel verzeild geraakt: “Een verrader!”

Afgelopen speeldag werd de Portugese topper tussen FC Porto en Benfica afgewerkt. Voor José ...

19
19
Knaltransfer Degreef? Anderlecht-revelatie is duidelijk

Tristan Degreef begint zijn draai te vinden onder Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. Ook in de ...

230
230
’Schokkend: exact loon Lionel Messi onthuld’

Lionel Messi is op 38-jarige leeftijd nog steeds een wereldster. Ook in de Verenigde Staten ...

50
50
Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

129
129
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

385
385
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

304
304
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

81
81
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

212
212
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

146
146
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

237
237
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

301
301
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

285
285
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

314
314
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

187
187
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

129
129
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

205
205
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

684
684
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

308
308
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

128
128
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

109
109
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

307
307
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

278
278

Meer sportnieuws