AC Milan pakt uit met ex-speler van Cercle Brugge

52 stemmen
AC Milan pakt uit met ex-speler van Cercle Brugge

De titelstrijd in de Serie A was vorig seizoen niet bijster spannend, want Internazionale torende met kop en schouders boven de concurrentie uit. Tot grote onvrede van stadsrivaal AC Milan, dat op ruime afstand vice-kampioen wer. Komend seizoen willen ze de kloof absoluut dichten.

Daarvoor schieten de Rossoneri stilaan ook in actie op de transfermarkt. Met Alvaro Morata haalden ze vlak na het einde van het EK al een eerste grote aanwinst binnen. Daarnaast lijkt het er ook alsmaar meer op dat Alexis Saelemaekers een nieuwe kans zal krijgen. Hij maakt indruk in de voorbereiding en trainer Paulo Fonseca liet zich al positief uit over de Rode Duivel.

LEES OOK: ‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

AC Milan haalt Pavlovic binnen

Nu heeft Milan ook zijn tweede zomeraankoop beet en het is een oude bekende van de Jupiler Pro League. De Rossoneri laten immers weten dat ze Strahinja Pavlovic binnenhalen. De 23-jarige verdediger was in 2021 nog enkele maanden aan de slag bij Cercle Brugge.

Daar maakte de Servische international toen indruk, maar doorbreken bij moederclub AS Monaco lukte hem niet. Na nog een uitleenbeurt aan FC Basel verkaste hij in 2022 definitief naar Red Bull Salzburg, waar Pavlovic wel helemaal ontbolsterde.

Oude bekende van Cercle was grof wild

Daardoor was hij deze zomer grof wild op de transfermarkt. In de Premier League trokken onder meer Aston Villa, Brentford en Chelsea aan zijn mouw, maar Pavlovic zwicht dus voor Milan. Hij tekende een contract tot 2028 met optie op een extra jaar.

Milan zou naar verluidt een slordige 18 miljoen euro neertellen voor de transfer. Pavlovic zal bij de Rossoneri achterin de concurrentie aan moeten gaan met Thiaw, Tomori, Kalulu en Gabbia voor een basisplaats.

Had je tijdens zijn periode bij Cercle gedacht dat hij zo ver zou raken?

Meest recent

"Puur voetbal" - Alderweireld prijst één Duivel in buitenland

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

12
12
Miljoenen keren bekeken: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

19
19
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

36
36
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

345
345
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

418
418
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

102
102
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

298
298
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

156
156
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

251
251
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

184
184
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1060
1060
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

80
80
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

431
431
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

261
261
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

661
661
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

763
763
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

83
83
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

169
169
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

806
806
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

96
96
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

73
73
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

70
70
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

43
43
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

173
173
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

125
125

Meer sportnieuws