AC Milan pakt uit met ex-speler van Cercle Brugge

door
AC Milan pakt uit met ex-speler van Cercle Brugge

De titelstrijd in de Serie A was vorig seizoen niet bijster spannend, want Internazionale torende met kop en schouders boven de concurrentie uit. Tot grote onvrede van stadsrivaal AC Milan, dat op ruime afstand vice-kampioen wer. Komend seizoen willen ze de kloof absoluut dichten.

Daarvoor schieten de Rossoneri stilaan ook in actie op de transfermarkt. Met Alvaro Morata haalden ze vlak na het einde van het EK al een eerste grote aanwinst binnen. Daarnaast lijkt het er ook alsmaar meer op dat Alexis Saelemaekers een nieuwe kans zal krijgen. Hij maakt indruk in de voorbereiding en trainer Paulo Fonseca liet zich al positief uit over de Rode Duivel.

LEES OOK: Saelemaekers belangrijk in straffe comeback, Lammens juicht

AC Milan haalt Pavlovic binnen

Nu heeft Milan ook zijn tweede zomeraankoop beet en het is een oude bekende van de Jupiler Pro League. De Rossoneri laten immers weten dat ze Strahinja Pavlovic binnenhalen. De 23-jarige verdediger was in 2021 nog enkele maanden aan de slag bij Cercle Brugge.

Daar maakte de Servische international toen indruk, maar doorbreken bij moederclub AS Monaco lukte hem niet. Na nog een uitleenbeurt aan FC Basel verkaste hij in 2022 definitief naar Red Bull Salzburg, waar Pavlovic wel helemaal ontbolsterde.

Oude bekende van Cercle was grof wild

Daardoor was hij deze zomer grof wild op de transfermarkt. In de Premier League trokken onder meer Aston Villa, Brentford en Chelsea aan zijn mouw, maar Pavlovic zwicht dus voor Milan. Hij tekende een contract tot 2028 met optie op een extra jaar.

Milan zou naar verluidt een slordige 18 miljoen euro neertellen voor de transfer. Pavlovic zal bij de Rossoneri achterin de concurrentie aan moeten gaan met Thiaw, Tomori, Kalulu en Gabbia voor een basisplaats.

Had je tijdens zijn periode bij Cercle gedacht dat hij zo ver zou raken?

Meest recent

Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

25
25
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

44
44
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

47
47
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

88
88
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

69
69
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

171
171
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

215
215
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

575
575
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

33
33
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

210
210
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

64
64
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

830
830
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

330
330
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

123
123
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

155
155
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

373
373
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

52
52
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

135
135
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

1832
1832
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

579
579
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

630
630
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

21
21
Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

225
225
Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Rik De Mil is sinds woensdag de nieuwe coach van AA Gent. Het wordt onder meer uitkijken naar welke ...

490
490
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

358
358

Meer sportnieuws