'Nieuws over Omgba, Hoefkens wil jonge Belg'

589 stemmen
'Nieuws over Omgba, Hoefkens wil jonge Belg'

AA Gent zag dinsdagavond zoals verwacht Julien De Sart naar Qatar vertrekken en ziet daarmee zijn middenveld stevig aan kwaliteit inboeten. Het anticipeerde wel al een beetje door Mathias Delorge bij STVV weg te kapen, maar nog wat vers bloed lijkt geen overbodige luxe.

De voorbije weken werd Gent nadrukkelijk gelinkt aan Aimé Omgba, maar dat dossier draaide uit op een heuse soap. De transfer leek in kannen en kruiken te zijn, tot de medische keuring een probleem aan het licht bracht. Gent wou daarom opnieuw aan de onderhandelingstafel, maar NAC trok de stekker uit de deal.

LEES OOK: 'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Omgba is terug bij NAC

Dat was tot grote onvrede van Omgba, die zich maandag ziek meldde voor de training. VI weet dat hij zich woensdag wel weer bij de club gemeld heeft, maar dat hij voorlopig nog individueel traint op het jeugdcomplex. Het is dus nog niet helemaal duidelijk hoe het nu verder moet.

Carl Hoefkens kan dus voorlopig nog niet rekenen op de middenvelder, maar mag straks mogelijk wel een jonge Belg verwelkomen. NAC is nog op zoek naar een rechtsachter en zou in die zoektocht uitgekomen zijn bij Antef Tsoungui.

Hoefkens wil Jonge Duivel Tsoungui

De 21-jarige speelde in de jeugd voor Chelsea en Brighton en streek een jaar geleden neer bij Feyenoord. Dat verhuurde hem meteen aan FC Dordrecht, waar Tsoungui vorig seizoen hoge ogen gooide. Het leverde hem in juni zijn debuut bij de Jonge Duivels op.

In de voorbereiding kreeg Tsoungui zijn kans bij Feyenoord, maar het lijkt nog vroeg om een basisplaats te claimen. NAC wil hem daarom graag huren. Feyenoord zou de boot voorlopig echter afhouden, mogelijk met het oog op de ontwikkelingen van enkele andere dossiers.

Zal AA Gent nog Omgba strikken?

Meest recent

Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

17
17
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

17
17
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

107
107
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

28
28
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

140
140
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

75
75
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

305
305
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

92
92
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

607
607
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

185
185
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

298
298
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

512
512
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

142
142
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

91
91
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

563
563
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

234
234
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

569
569
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

412
412
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

179
179
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

750
750
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

226
226
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

634
634
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

171
171
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

894
894
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

284
284

Meer sportnieuws