'Nieuws over Omgba, Hoefkens wil jonge Belg'

589
'Nieuws over Omgba, Hoefkens wil jonge Belg'

AA Gent zag dinsdagavond zoals verwacht Julien De Sart naar Qatar vertrekken en ziet daarmee zijn middenveld stevig aan kwaliteit inboeten. Het anticipeerde wel al een beetje door Mathias Delorge bij STVV weg te kapen, maar nog wat vers bloed lijkt geen overbodige luxe.

De voorbije weken werd Gent nadrukkelijk gelinkt aan Aimé Omgba, maar dat dossier draaide uit op een heuse soap. De transfer leek in kannen en kruiken te zijn, tot de medische keuring een probleem aan het licht bracht. Gent wou daarom opnieuw aan de onderhandelingstafel, maar NAC trok de stekker uit de deal.

Omgba is terug bij NAC

Dat was tot grote onvrede van Omgba, die zich maandag ziek meldde voor de training. VI weet dat hij zich woensdag wel weer bij de club gemeld heeft, maar dat hij voorlopig nog individueel traint op het jeugdcomplex. Het is dus nog niet helemaal duidelijk hoe het nu verder moet.

Carl Hoefkens kan dus voorlopig nog niet rekenen op de middenvelder, maar mag straks mogelijk wel een jonge Belg verwelkomen. NAC is nog op zoek naar een rechtsachter en zou in die zoektocht uitgekomen zijn bij Antef Tsoungui.

Hoefkens wil Jonge Duivel Tsoungui

De 21-jarige speelde in de jeugd voor Chelsea en Brighton en streek een jaar geleden neer bij Feyenoord. Dat verhuurde hem meteen aan FC Dordrecht, waar Tsoungui vorig seizoen hoge ogen gooide. Het leverde hem in juni zijn debuut bij de Jonge Duivels op.

In de voorbereiding kreeg Tsoungui zijn kans bij Feyenoord, maar het lijkt nog vroeg om een basisplaats te claimen. NAC wil hem daarom graag huren. Feyenoord zou de boot voorlopig echter afhouden, mogelijk met het oog op de ontwikkelingen van enkele andere dossiers.

Zal AA Gent nog Omgba strikken?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

15
15
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

30
30
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

31
31
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

22
22
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

99
99
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

75
75
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

42
42
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

50
50
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

215
215
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

65
65
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

118
118
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

90
90
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

106
106
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

93
93
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

326
326
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

69
69
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

340
340
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

303
303
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

238
238
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

192
192
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

209
209

Meer sportnieuws