'Nieuws over Omgba, Hoefkens wil jonge Belg'

589 stemmen
'Nieuws over Omgba, Hoefkens wil jonge Belg'

AA Gent zag dinsdagavond zoals verwacht Julien De Sart naar Qatar vertrekken en ziet daarmee zijn middenveld stevig aan kwaliteit inboeten. Het anticipeerde wel al een beetje door Mathias Delorge bij STVV weg te kapen, maar nog wat vers bloed lijkt geen overbodige luxe.

De voorbije weken werd Gent nadrukkelijk gelinkt aan Aimé Omgba, maar dat dossier draaide uit op een heuse soap. De transfer leek in kannen en kruiken te zijn, tot de medische keuring een probleem aan het licht bracht. Gent wou daarom opnieuw aan de onderhandelingstafel, maar NAC trok de stekker uit de deal.

Omgba is terug bij NAC

Dat was tot grote onvrede van Omgba, die zich maandag ziek meldde voor de training. VI weet dat hij zich woensdag wel weer bij de club gemeld heeft, maar dat hij voorlopig nog individueel traint op het jeugdcomplex. Het is dus nog niet helemaal duidelijk hoe het nu verder moet.

Carl Hoefkens kan dus voorlopig nog niet rekenen op de middenvelder, maar mag straks mogelijk wel een jonge Belg verwelkomen. NAC is nog op zoek naar een rechtsachter en zou in die zoektocht uitgekomen zijn bij Antef Tsoungui.

Hoefkens wil Jonge Duivel Tsoungui

De 21-jarige speelde in de jeugd voor Chelsea en Brighton en streek een jaar geleden neer bij Feyenoord. Dat verhuurde hem meteen aan FC Dordrecht, waar Tsoungui vorig seizoen hoge ogen gooide. Het leverde hem in juni zijn debuut bij de Jonge Duivels op.

In de voorbereiding kreeg Tsoungui zijn kans bij Feyenoord, maar het lijkt nog vroeg om een basisplaats te claimen. NAC wil hem daarom graag huren. Feyenoord zou de boot voorlopig echter afhouden, mogelijk met het oog op de ontwikkelingen van enkele andere dossiers.

Zal AA Gent nog Omgba strikken?

Meest recent

Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

9
9
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

112
112
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

18
18
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

55
55
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

35
35
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

117
117
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

125
125
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

28
28
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

48
48
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

61
61
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

295
295
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

160
160
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

51
51
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

221
221
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

144
144
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

146
146
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

95
95
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

437
437
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

338
338
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

135
135
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

141
141
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

102
102
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

174
174
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

202
202

Meer sportnieuws