'Nieuws over Omgba, Hoefkens wil jonge Belg'

589 stemmen
'Nieuws over Omgba, Hoefkens wil jonge Belg'

AA Gent zag dinsdagavond zoals verwacht Julien De Sart naar Qatar vertrekken en ziet daarmee zijn middenveld stevig aan kwaliteit inboeten. Het anticipeerde wel al een beetje door Mathias Delorge bij STVV weg te kapen, maar nog wat vers bloed lijkt geen overbodige luxe.

De voorbije weken werd Gent nadrukkelijk gelinkt aan Aimé Omgba, maar dat dossier draaide uit op een heuse soap. De transfer leek in kannen en kruiken te zijn, tot de medische keuring een probleem aan het licht bracht. Gent wou daarom opnieuw aan de onderhandelingstafel, maar NAC trok de stekker uit de deal.

LEES OOK: 'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Omgba is terug bij NAC

Dat was tot grote onvrede van Omgba, die zich maandag ziek meldde voor de training. VI weet dat hij zich woensdag wel weer bij de club gemeld heeft, maar dat hij voorlopig nog individueel traint op het jeugdcomplex. Het is dus nog niet helemaal duidelijk hoe het nu verder moet.

Carl Hoefkens kan dus voorlopig nog niet rekenen op de middenvelder, maar mag straks mogelijk wel een jonge Belg verwelkomen. NAC is nog op zoek naar een rechtsachter en zou in die zoektocht uitgekomen zijn bij Antef Tsoungui.

Hoefkens wil Jonge Duivel Tsoungui

De 21-jarige speelde in de jeugd voor Chelsea en Brighton en streek een jaar geleden neer bij Feyenoord. Dat verhuurde hem meteen aan FC Dordrecht, waar Tsoungui vorig seizoen hoge ogen gooide. Het leverde hem in juni zijn debuut bij de Jonge Duivels op.

In de voorbereiding kreeg Tsoungui zijn kans bij Feyenoord, maar het lijkt nog vroeg om een basisplaats te claimen. NAC wil hem daarom graag huren. Feyenoord zou de boot voorlopig echter afhouden, mogelijk met het oog op de ontwikkelingen van enkele andere dossiers.

Zal AA Gent nog Omgba strikken?

Meest recent

Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

46
46
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

69
69
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

33
33
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

117
117
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

522
522
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

223
223
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

156
156
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

175
175
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

303
303
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

290
290
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

61
61
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

262
262
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

332
332
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

443
443
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

221
221
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

345
345
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

192
192
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

164
164
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

343
343
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

326
326
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

140
140
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

44
44
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

107
107
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

666
666
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

225
225

Meer sportnieuws