TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat plots hard, Antwerp slaat toe'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat plots hard, Antwerp slaat toe'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Karl Vannieuwkerke breekt bij tragisch overlijden

Jupiler Pro League

De zomermercato van Anderlecht lijkt eindelijk los te barsten. De tweede zomeraanwinst zou zo goed als een feit zijn, want de terugkeer van Ludwig Augustinsson lijk in kannen en kruiken. De Zweedse linksachter zou gratis overkomen van Sevilla en een contract voor drie jaar gaan tekenen.

Daarnaast ziet het er ook naar uit dat Killian Sardella gewoon in het Lotto Park zal blijven. De rechtsachter werd even aan een vertrek gelinkt omdat hij zijn laatste contractjaar inging, maar nu zou er toch een akkoord over een contractverlenging in de maak zijn. Omdat Anderlecht wel nog steeds werk maakt van de komst van Thomas Foket, lijkt het er zo op dat Louis Patris (tijdelijk?) zal vertrekken.

Ook centraal achterin is er nog versterking welkom bij Anderlecht en daarvoor lonkt het opnieuw naar de Serie A. Anderlecht zou immers al contact opgenomen hebben met Monza om een mogelijke transfer van Andrea Carboni te bespreken. De 23-jarige Italiaan zal wellicht wel ettelijke miljoenen moeten kosten.

Ook de komst van Christian Eriksen is nog niet van de baan. De Deen liet wel verstaan nog goed te zitten bij Manchester United, maar Anderlecht hoopt de Deen nog steeds te kunnen overtuigen. Daarbij wil het vooral de goede band met Brian Riemer, assistent bij Brentford toen Eriksen er speelde, en met Jan Vertonghen, zijn ex-ploegmaat bij Tottenham, uitspelen.

Ook bij Antwerp blijft er beweging. Er zou een groot talent neerstrijken op de Bosuil, want Farouck Adekami zou op het punt staan om een driejarig contract te tekenen. Van de piepjonge Ghanees verwachten ze naar verluidt veel in Deurne-Noord. Ook Mihailo Ivanovic zou op het verlanglijstje staan. Antwerp zou bij Vojvodina zelfs al een bod van 4,5 miljoen euro neergelegd hebben voor de 19-jarige spits.

Daarnaast zou Antwerp echter ook nog een vertrek van Vincent Janssen moeten vrezen. De Nederlandse spits zou azen op een transfer en vooral graag aan de slag willen in de MLS - Janssen is namelijk getrouwd met een Amerikaanse.

Bij KRC Genk lijkt er eindelijk een einde te gaan komen aan de soap rond Matias Galarza. De Argentijnse middenvelder lijkt alsnog zijn zin te gaan krijgen en naar Boca Juniors te verkassen. De Argentijnse grootmacht zou dicht bij een akkoord met Genk zijn over een transfersom van 5 miljoen euro voor de helft van de transferrechten van de 22-jarige. Ook Talleres, Valencia en Lazio lagen nog op de loer, maar komen wellicht te laat.

Daarnaast lijkt het er ook alsmaar meer op dat Mike Penders Genk zal verlaten. De 19-jarige doelman versiert amper enkele dagen na zijn debuut in de A-ploeg een toptransfer naar Chelsea, dat maar liefst 20 miljoen euro plus bonussen op tafel zou leggen. Alle partijen zouden daarover een akkoord naderen. Penders zou wel dit seizoen nog op huurbasis in Genk blijven.

Club Brugge zal wellicht ook nog actief zijn op de transfermarkt, zij het vooral aan uitgaande zijde. De verkoop van Roman Yaremchuk aan Olympiakos werd afgerond, maar er mogen nog heel wat spelers vertrekken. Club wil ook nog af van Dedryck Boyata, Philip Zinckernagel, Kamal Sowah en Faitout Maouassa, terwijl bij een goed bod ook Andreas Skov Olsen en Antonio Nusa nog andere oorden kunnen opzoeken.

Aan inkomende zijde zou Club wel nog een Belgisch talent voor de toekomst willen binnenhalen. Het zou Noah Makembo willen wegkapen bij Standard, maar de Rouches zijn voorlopig niet bereid om mee te werken aan een transfer. De 17-jarige middenvelder zou zelf wel willen vertrekken omdat Standard zijn belofte niet nakwam om hem in de A-kern op te nemen.

Beerschot zou op het punt staan om een knappe transfer af te ronden. Het zou namelijk de strijd winnen om Ar'jany Martha, die vorig seizoen nog een handvol wedstrijden in de hoofdmacht van Ajax speelde. De 20-jarige flankspeler kon bijtekenen in Amsterdam en genoot interesse uit de Ligue 1 en Championship, maar zou desondanks voor drie jaar tekenen op het Kiel.

Zal Anderlecht snel zijn kern op punt hebben?

Meest recent

Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

0
0
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

52
52
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

25
25
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

54
54
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

99
99
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

29
29
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

130
130
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

185
185
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

92
92
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

129
129
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

55
55
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

486
486
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

38
38
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

102
102
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

270
270
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

64
64
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

404
404
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

422
422
Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische voetballers aller tijden. Toch ...

105
105
Hayen vist flop weer op: dubbele opsteker voor Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht in een belangrijke wedstrijd voor de top ...

430
430
Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

111
111
Anderlecht plukt piepjong toptalent weg in JPL

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen een nieuwe parel voor de toekomst voorgesteld. ...

212
212
‘Bom bij Marokko: bondscoach Regragui stapt plots op’

Walid Regragui wordt in Marokko gezien als een held. De bondscoach loodste de nationale ploeg van ...

105
105
Zo reageerde Anderlecht-aanwinst na rampzalig debuut

Anderlecht blijft op de sukkel, want het ging donderdag nog maar eens onderuit. Deze keer moest het ...

271
271
Anthony Limbombe vindt zeer opmerkelijke nieuwe club

In 2018 was Anthony Limbombe nog even Rode Duivel, maar daarna heeft de flankspeler nooit meer de ...

66
66

Meer sportnieuws