KAA Gent kondigt contractverlenging én vertrek talent aan

door
KAA Gent kondigt contractverlenging én vertrek talent aan

KAA Gent laat Bram Lagae op huurbasis naar KV Kortrijk vertrekken, dat laten de Buffalo’s op de officiële kanalen weten. De verdediger verlengde zijn contract bij KAAA Gent, maar is op zoek naar speelminuten.

Bij KAA Gent was Lagae vooral actief bij Jong KAA Gent in Eerste Nationale. De verdediger is nu op zoek naar een doorbraak in een A-kern. Bij de Buffalo’s was er te veel concurrentie.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Toekomst Mignolet bekend, KAA Gent dumpt’

Talent

De 20-jarige verdediger is een Belgische jeugdinternational en had nog een contract tot 2025 bij KAA Gent met een marktwaarde van 800.000 euro. Nu verlengt hij zijn verbintenis en vertrekt hij op huurbasis. Afgelopen seizoen werd hij al uitgeleend aan Franse tweedeklasser USL Dunkerque.

Daar speelde Lagae uiteindelijk vijftien wedstrijden in de Franse Ligue 2. In 42 wedstrijden in Eerste Nationale kon de verdediger twee keer scoren. Nu gaat hij aldus zijn geluk beproeven bij KV Kortrijk. Lagae wordt uitgeleend tot het einde van het seizoen.

Geloof

KAA Gent gelooft nog steeds in de kwaliteiten van Lagae. "Bram heeft goeie stappen gezet tijdens zijn uitleenbeurt in Duinkerken en heeft ook een goeie voorbereiding achter de rug”, zegt Manager Sports Arnar Vidarsson op de webstek van KAA Gent.

Volgens Vidarsson moet Lagae nu stappen zetten. “We zijn blij dat hij zijn contract heeft verlengd omdat we in hem geloven. Nu heeft hij nood aan speelminuten op weer een niveau hoger. In eerste klasse voetballen is de volgende stap in zijn evolutie", klinkt het.

Een goede stap voor Lagae?

Meest recent

Garcia bekoort: "Dat was een goede tactische vondst"

De Rode Duivels wonnen na een sterke prestatie met 2-4 op het veld van Wales. Het WK is zo goed als ...

17
17
Union met verrassende transfer: "Dacht dat het om te lachen was"

Union SG verraste met de komst van David Hubert als nieuwe trainer. Nog groter was de verrassing ...

15
15
Gaat OH Leuven voor stunt met nieuwe coach?

Oud-Heverlee Leuven is op zoek naar een nieuwe coach. Ze zagen David Hubert naar Union SG verkassen ...

39
39
Mazzu verrast: "Dankzij hem won België van Wales"

De Rode Duivels gaan al bij al nog vlot richting WK. Ze boekten een 14 op 18 en het WK-ticket ligt ...

53
53
Engeland naar WK, Ronaldo baalt ondanks nieuw record

Vanavond stonden er nog heel wat WK-kwalificatiematchen op het programma. Onder meer Italië, ...

49
49
Hein: "Hij staat op eenzame hoogte bij de Rode Duivels"

De Rode Duivels zijn quasi zeker van het WK. Ze gaan tijdens de volgende interlandperiode sowieso de ...

130
130
Jonge Rode Duivels zwoegen zich naar heel belangrijke zege

De U21 van België speelden vanavond in Westerlo tegen hun leeftijdsgenoten van Denemarken. De ...

104
104
'Club Brugge bibbert: Atlético Madrid jaagt op smaakmaker'

Club Brugge zal in 2026 weer een aantal sterkhouders verliezen, dat staat nu al vast. De Belgische ...

257
257
Balans Duivels: Garcia lacht tanden bloot, WK-ploeg bekend

De Rode Duivels gaan naar het WK. Het wordt komende zomer dus weer een voetbalfeest in België. ...

154
154
Kameroen in rep en roer: Brys bijt stevig van zich af

Marc Brys ligt zwaar onder vuur in Kameroen. De Belgische coach wist zich met de Ontembare Leeuwen ...

83
83
'Rode Duivels naar WK mét twee straffe oefenduels'

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat durven we wel te schrijven na de ontwikkelingen van gisteren. ...

105
105
Hugo Broos schrijft geschiedenis en trekt naar het WK

Hugo Broos heeft het alweer geflikt. Hij heeft zich vanavond met Zuid-Afrika geplaatst voor het WK. ...

247
247
Verschueren naar Anderlecht: eindelijk de juiste functie?

RSC Anderlecht gaat voor een grote verandering. Nog maar eens. Hoofdaandeelhouder Marc Coucke wil ...

266
266
OHL zoekt coach: ex-Rode Duivel grote favoriet

Oud-Heverlee Leuven is op zoek naar een nieuwe trainer nadat Union SG David Hubert kwam wegplukken. ...

174
174
'Nieuwe België': gouden generatie laat Europees land dromen

Het is eindelijk prijs. Noorwegen gaat zo goed als zeker naar het WK 2026. We hoopten al vele ...

191
191
'Club Brugge kan cashen: strijd om smaakmaker barst los'

Club Brugge heeft een bijzonder lucratieve zomer achter de rug, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

249
249
'Coucke hakt knopen door: Renard out bij Anderlecht?'

Officieel is de kogel nog niet door de kerk, maar eerstdaags stelt RSC Anderlecht de nieuwe ...

877
877
Anderlecht-alarm: ‘Verschueren sneuvelt in recordtijd’

Wordt Michael Verschueren straks de ceremoniële voorzitter die het vuur opvangt voor Marc ...

471
471
Hevige clash ontaardt volledig tussen Brusselmans & De Wever

Herman Brusselmans zorgde de afgelopen jaar meer dan eens voor een vleugje controverse. Recent stond ...

211
211
Hayen in zak en as: Club Brugge velt zwaar verdict

Club Brugge boekte voor de interlandbreak een cruciale zege tegen Union, een lijn die Blauw-Zwart ...

505
505
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

De interlandperiode is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League te richten. ...

206
206
Coucke zet plan on hold: Vandenhaute grote spelbreker?

Tijdens de interlandbreak blijft Marc Coucke niet bij de pakken zitten bij RSC Anderlecht, want de ...

407
407
'Rampscenario voor Club Brugge: steunpilaar langer out'

Club Brugge gaat een paar drukke weken tegemoet, want zowel in eigen land als in Europa volgen de ...

297
297
Aster & Lize verrassen met onverwachte liefdeswending

Tussen drukke opnames, voetbal en mode lanceert hij binnenkort ook zijn belangrijkste ...

68
68
Toch twijfel over Garcia: ontploffingsgevaar in de lucht

De Rode Duivels kunnen het WK 2026 al ruiken. Na het gelijkspel tegen Noord-Macedonië werd er ...

154
154

Meer sportnieuws