'Antwerp heeft miljoenen veil voor volgende parel'

door
'Antwerp heeft miljoenen veil voor volgende parel'

Antwerp begon vorig weekend aan zijn seizoen met een nipte zege tegen Charleroi. De Great Old verscheen op Mambourg toch in een nieuw jasje aan de aftrap, want er is deze zomer één en ander veranderd. Met Jonas De Roeck kwam er een nieuwe trainer en ook enkele smaakmakers waren niet op het appel.

Zo moesten Jean Butez en Mandela Keita vrede nemen met een plaatsje op de bank omdat de kans groot lijkt dat ze in de komende weken gaan vertrekken. Een ander goudhaantje is al vertrokken. George Ilenikhena werd voor een slordige 20 miljoen euro verpatst aan AS Monaco.

LEES OOK: 'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

Antwerp vindt nieuwe spits in Servië

De 17-jarige werd dus na amper één seizoen met forse winst doorverkocht en voor zijn opvolger hoopt Antwerp een gelijkaardig pad te bewandelen. Volgens Mozzart Sport hebben ze zich namelijk gemeld voor Mihailo Ivanovic.

De 19-jarige spits brak vorig seizoen helemaal door bij Vojvodina, de op twee na grootste club in Servië. Zij waren in het verleden al verantwoordelijk voor het opleiden van spelers als Milan Jovanovic, Dusan Tadic en Sergej Milinkovic-Savic. Na een periode op huurbasis bij Sampdoria keerde Ivanovic er vorig seizoen terug.

Bod van 4,5 miljoen euro

Hij was prompt goed voor negen doelpunten in 38 wedstrijden en die prestaties leverden hem zelfs een plaats op in de Servische voorselectie voor het EK. De definitieve kern haalde hij uiteindelijk echter niet. Maar mogelijk wordt hij nu wel beloond met een transfer.

Ook Olympiakos en Zenit Sint-Petersburg zouden op de diensten van Ivanovic azen, maar Antwerp lijkt het meest concreet. Ze zouden 4,5 miljoen euro veil hebben voor een transfer. Het wordt nu uitkijken of dat voldoende zal zijn om Vojvodina ook te overtuigen.

Zou dat een goede transfer zijn voor Antwerp?

Meest recent

Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

8
8
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

48
48
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

16
16
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

44
44
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

31
31
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

51
51
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

324
324
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

82
82
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

226
226
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

28
28
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

446
446
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

227
227
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

63
63
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

122
122
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

68
68
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

345
345
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

310
310
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

106
106
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

208
208
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

234
234
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

226
226
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

201
201
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

99
99
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

49
49
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

73
73

Meer sportnieuws