'Antwerp heeft miljoenen veil voor volgende parel'

1020 stemmen
'Antwerp heeft miljoenen veil voor volgende parel'

Antwerp begon vorig weekend aan zijn seizoen met een nipte zege tegen Charleroi. De Great Old verscheen op Mambourg toch in een nieuw jasje aan de aftrap, want er is deze zomer één en ander veranderd. Met Jonas De Roeck kwam er een nieuwe trainer en ook enkele smaakmakers waren niet op het appel.

Zo moesten Jean Butez en Mandela Keita vrede nemen met een plaatsje op de bank omdat de kans groot lijkt dat ze in de komende weken gaan vertrekken. Een ander goudhaantje is al vertrokken. George Ilenikhena werd voor een slordige 20 miljoen euro verpatst aan AS Monaco.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

Antwerp vindt nieuwe spits in Servië

De 17-jarige werd dus na amper één seizoen met forse winst doorverkocht en voor zijn opvolger hoopt Antwerp een gelijkaardig pad te bewandelen. Volgens Mozzart Sport hebben ze zich namelijk gemeld voor Mihailo Ivanovic.

De 19-jarige spits brak vorig seizoen helemaal door bij Vojvodina, de op twee na grootste club in Servië. Zij waren in het verleden al verantwoordelijk voor het opleiden van spelers als Milan Jovanovic, Dusan Tadic en Sergej Milinkovic-Savic. Na een periode op huurbasis bij Sampdoria keerde Ivanovic er vorig seizoen terug.

Bod van 4,5 miljoen euro

Hij was prompt goed voor negen doelpunten in 38 wedstrijden en die prestaties leverden hem zelfs een plaats op in de Servische voorselectie voor het EK. De definitieve kern haalde hij uiteindelijk echter niet. Maar mogelijk wordt hij nu wel beloond met een transfer.

Ook Olympiakos en Zenit Sint-Petersburg zouden op de diensten van Ivanovic azen, maar Antwerp lijkt het meest concreet. Ze zouden 4,5 miljoen euro veil hebben voor een transfer. Het wordt nu uitkijken of dat voldoende zal zijn om Vojvodina ook te overtuigen.

Zou dat een goede transfer zijn voor Antwerp?

Meest recent

Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

9
9
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

41
41
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

64
64
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

26
26
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

46
46
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

36
36
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

45
45
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

180
180
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

126
126
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

102
102
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

29
29
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

262
262
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

157
157
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

61
61
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

44
44
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

36
36
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

91
91
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

308
308
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

238
238
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

112
112
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

769
769
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

256
256
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

346
346
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

797
797

Meer sportnieuws