'Antwerp heeft miljoenen veil voor volgende parel'

door
'Antwerp heeft miljoenen veil voor volgende parel'

Antwerp begon vorig weekend aan zijn seizoen met een nipte zege tegen Charleroi. De Great Old verscheen op Mambourg toch in een nieuw jasje aan de aftrap, want er is deze zomer één en ander veranderd. Met Jonas De Roeck kwam er een nieuwe trainer en ook enkele smaakmakers waren niet op het appel.

Zo moesten Jean Butez en Mandela Keita vrede nemen met een plaatsje op de bank omdat de kans groot lijkt dat ze in de komende weken gaan vertrekken. Een ander goudhaantje is al vertrokken. George Ilenikhena werd voor een slordige 20 miljoen euro verpatst aan AS Monaco.

LEES OOK: Karl Vannieuwkerke breekt bij tragisch overlijden

Antwerp vindt nieuwe spits in Servië

De 17-jarige werd dus na amper één seizoen met forse winst doorverkocht en voor zijn opvolger hoopt Antwerp een gelijkaardig pad te bewandelen. Volgens Mozzart Sport hebben ze zich namelijk gemeld voor Mihailo Ivanovic.

De 19-jarige spits brak vorig seizoen helemaal door bij Vojvodina, de op twee na grootste club in Servië. Zij waren in het verleden al verantwoordelijk voor het opleiden van spelers als Milan Jovanovic, Dusan Tadic en Sergej Milinkovic-Savic. Na een periode op huurbasis bij Sampdoria keerde Ivanovic er vorig seizoen terug.

Bod van 4,5 miljoen euro

Hij was prompt goed voor negen doelpunten in 38 wedstrijden en die prestaties leverden hem zelfs een plaats op in de Servische voorselectie voor het EK. De definitieve kern haalde hij uiteindelijk echter niet. Maar mogelijk wordt hij nu wel beloond met een transfer.

Ook Olympiakos en Zenit Sint-Petersburg zouden op de diensten van Ivanovic azen, maar Antwerp lijkt het meest concreet. Ze zouden 4,5 miljoen euro veil hebben voor een transfer. Het wordt nu uitkijken of dat voldoende zal zijn om Vojvodina ook te overtuigen.

Zou dat een goede transfer zijn voor Antwerp?

Meest recent

Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

38
38
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

18
18
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

128
128
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

89
89
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

130
130
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

170
170
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

221
221
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

12
12
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

356
356
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

54
54
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

160
160
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

249
249
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

58
58
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

197
197
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

247
247
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

125
125
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

158
158
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

72
72
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

535
535
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

49
49
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

122
122
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

319
319
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

72
72
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

463
463
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

503
503

Meer sportnieuws