'Antwerp heeft miljoenen veil voor volgende parel'

1020 stemmen
'Antwerp heeft miljoenen veil voor volgende parel'

Antwerp begon vorig weekend aan zijn seizoen met een nipte zege tegen Charleroi. De Great Old verscheen op Mambourg toch in een nieuw jasje aan de aftrap, want er is deze zomer één en ander veranderd. Met Jonas De Roeck kwam er een nieuwe trainer en ook enkele smaakmakers waren niet op het appel.

Zo moesten Jean Butez en Mandela Keita vrede nemen met een plaatsje op de bank omdat de kans groot lijkt dat ze in de komende weken gaan vertrekken. Een ander goudhaantje is al vertrokken. George Ilenikhena werd voor een slordige 20 miljoen euro verpatst aan AS Monaco.

LEES OOK: 'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Antwerp vindt nieuwe spits in Servië

De 17-jarige werd dus na amper één seizoen met forse winst doorverkocht en voor zijn opvolger hoopt Antwerp een gelijkaardig pad te bewandelen. Volgens Mozzart Sport hebben ze zich namelijk gemeld voor Mihailo Ivanovic.

De 19-jarige spits brak vorig seizoen helemaal door bij Vojvodina, de op twee na grootste club in Servië. Zij waren in het verleden al verantwoordelijk voor het opleiden van spelers als Milan Jovanovic, Dusan Tadic en Sergej Milinkovic-Savic. Na een periode op huurbasis bij Sampdoria keerde Ivanovic er vorig seizoen terug.

Bod van 4,5 miljoen euro

Hij was prompt goed voor negen doelpunten in 38 wedstrijden en die prestaties leverden hem zelfs een plaats op in de Servische voorselectie voor het EK. De definitieve kern haalde hij uiteindelijk echter niet. Maar mogelijk wordt hij nu wel beloond met een transfer.

Ook Olympiakos en Zenit Sint-Petersburg zouden op de diensten van Ivanovic azen, maar Antwerp lijkt het meest concreet. Ze zouden 4,5 miljoen euro veil hebben voor een transfer. Het wordt nu uitkijken of dat voldoende zal zijn om Vojvodina ook te overtuigen.

Zou dat een goede transfer zijn voor Antwerp?

Meest recent

Joos en Vandenbempt vellen oordeel over WK-kansen België

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

3
3
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

52
52
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

114
114
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

62
62
Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

68
68
Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

315
315
Enorm pijnlijk voor Vanaken: Garcia kiest voor power

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

488
488
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

64
64
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

149
149
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

154
154
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

46
46
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

486
486
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

115
115
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

173
173
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

232
232
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

160
160
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

217
217
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

75
75
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

396
396
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

144
144
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

775
775
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

86
86
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

318
318
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

355
355
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

669
669

Meer sportnieuws