'Antwerp heeft miljoenen veil voor volgende parel'

1020 stemmen
'Antwerp heeft miljoenen veil voor volgende parel'

Antwerp begon vorig weekend aan zijn seizoen met een nipte zege tegen Charleroi. De Great Old verscheen op Mambourg toch in een nieuw jasje aan de aftrap, want er is deze zomer één en ander veranderd. Met Jonas De Roeck kwam er een nieuwe trainer en ook enkele smaakmakers waren niet op het appel.

Zo moesten Jean Butez en Mandela Keita vrede nemen met een plaatsje op de bank omdat de kans groot lijkt dat ze in de komende weken gaan vertrekken. Een ander goudhaantje is al vertrokken. George Ilenikhena werd voor een slordige 20 miljoen euro verpatst aan AS Monaco.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

Antwerp vindt nieuwe spits in Servië

De 17-jarige werd dus na amper één seizoen met forse winst doorverkocht en voor zijn opvolger hoopt Antwerp een gelijkaardig pad te bewandelen. Volgens Mozzart Sport hebben ze zich namelijk gemeld voor Mihailo Ivanovic.

De 19-jarige spits brak vorig seizoen helemaal door bij Vojvodina, de op twee na grootste club in Servië. Zij waren in het verleden al verantwoordelijk voor het opleiden van spelers als Milan Jovanovic, Dusan Tadic en Sergej Milinkovic-Savic. Na een periode op huurbasis bij Sampdoria keerde Ivanovic er vorig seizoen terug.

Bod van 4,5 miljoen euro

Hij was prompt goed voor negen doelpunten in 38 wedstrijden en die prestaties leverden hem zelfs een plaats op in de Servische voorselectie voor het EK. De definitieve kern haalde hij uiteindelijk echter niet. Maar mogelijk wordt hij nu wel beloond met een transfer.

Ook Olympiakos en Zenit Sint-Petersburg zouden op de diensten van Ivanovic azen, maar Antwerp lijkt het meest concreet. Ze zouden 4,5 miljoen euro veil hebben voor een transfer. Het wordt nu uitkijken of dat voldoende zal zijn om Vojvodina ook te overtuigen.

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen
242

Zou dat een goede transfer zijn voor Antwerp?

Meest recent

Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

4
4
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

21
21
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

58
58
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

40
40
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

72
72
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

326
326
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

161
161
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

56
56
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

45
45
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

355
355
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

114
114
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

721
721
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

107
107
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

47
47
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

100
100
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

82
82
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

197
197
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

364
364
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

327
327
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

558
558
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

921
921
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

150
150
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

965
965
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

221
221
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

712
712

Meer sportnieuws