'Anderlecht gaat hard: defensieve versterking uit Serie A'

681 stemmen
'Anderlecht gaat hard: defensieve versterking uit Serie A'

Het heeft bijzonder lang geduurd voor de zomermercato van Anderlecht op gang kwam, maar nu lijkt het plots snel. De terugkeer van Ludwig Augustinsson zou bijna rond zijn, terwijl er ook werk blijft gemaakt worden van de komst van Thomas Foket en de contractverlenging van Killian Sardella. Daar blijft het bovendien niet bij.

Er is immers nog meer defensieve versterking nodig bij Paars-Wit, zeker centraal. Daar kan Brian Riemer momenteel over slechts twee volwaardige opties beschikken met Jan Vertonghen en Jan-Carlo Simic. Die laatste streek bovendien pas vorige week neer vanuit AC Milan.

LEES OOK: Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht denkt aan verdediger van Monza

Er is op zijn minst dus nog een alternatief nodig centraal achterin en daarvoor zou Anderlecht opnieuw naar de Serie A lonken. De Italiaanse journalist Gianluigi Longari meldt dat het interesse zou tonen in Andrea Carboni.

Carboni is een 23-jarige centrale verdediger die onder contract staat bij Monza. Daar kwam hij vorig seizoen 21 keer in actie, waarbij hij één keer scoorde. Hij was in het verleden ook nog Italiaans belofteninternational.

Carboni wordt dure vogel

Anderlecht zou al de eerste verkennende gesprekken voor zijn komst gevoerd hebben. Het is nog niet duidelijk hoeveel Carboni zal moeten kosten, maar goedkoop zal hij niet zijn. Hij ligt nog tot 2027 onder contract bij Monza en zijn waarde wordt door Transfermarkt op 4 miljoen euro getaxeerd.

Anderlecht zal dus wellicht de nodige miljoenen op tafel willen leggen als het Carboni wil binnenhalen. Maar CEO Sports Jesper Fredberg durft dus wel hoog mikken, zoals de voorbije dagen ook al bleek uit de interesse voor Christian Eriksen.

Moet Anderlecht doorduwen voor zijn komst?

Meest recent

Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

8
8
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

48
48
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

61
61
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

15
15
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

356
356
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

121
121
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

112
112
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

36
36
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

78
78
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

56
56
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

374
374
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

232
232
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

506
506
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

164
164
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

104
104
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

132
132
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

155
155
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

199
199
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

170
170
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

146
146
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

517
517
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

615
615
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

963
963
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

279
279
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

219
219

Meer sportnieuws