'Anderlecht gaat hard: defensieve versterking uit Serie A'

681 stemmen
'Anderlecht gaat hard: defensieve versterking uit Serie A'

Het heeft bijzonder lang geduurd voor de zomermercato van Anderlecht op gang kwam, maar nu lijkt het plots snel. De terugkeer van Ludwig Augustinsson zou bijna rond zijn, terwijl er ook werk blijft gemaakt worden van de komst van Thomas Foket en de contractverlenging van Killian Sardella. Daar blijft het bovendien niet bij.

Er is immers nog meer defensieve versterking nodig bij Paars-Wit, zeker centraal. Daar kan Brian Riemer momenteel over slechts twee volwaardige opties beschikken met Jan Vertonghen en Jan-Carlo Simic. Die laatste streek bovendien pas vorige week neer vanuit AC Milan.

LEES OOK: Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

Anderlecht denkt aan verdediger van Monza

Er is op zijn minst dus nog een alternatief nodig centraal achterin en daarvoor zou Anderlecht opnieuw naar de Serie A lonken. De Italiaanse journalist Gianluigi Longari meldt dat het interesse zou tonen in Andrea Carboni.

Carboni is een 23-jarige centrale verdediger die onder contract staat bij Monza. Daar kwam hij vorig seizoen 21 keer in actie, waarbij hij één keer scoorde. Hij was in het verleden ook nog Italiaans belofteninternational.

Carboni wordt dure vogel

Anderlecht zou al de eerste verkennende gesprekken voor zijn komst gevoerd hebben. Het is nog niet duidelijk hoeveel Carboni zal moeten kosten, maar goedkoop zal hij niet zijn. Hij ligt nog tot 2027 onder contract bij Monza en zijn waarde wordt door Transfermarkt op 4 miljoen euro getaxeerd.

Anderlecht zal dus wellicht de nodige miljoenen op tafel willen leggen als het Carboni wil binnenhalen. Maar CEO Sports Jesper Fredberg durft dus wel hoog mikken, zoals de voorbije dagen ook al bleek uit de interesse voor Christian Eriksen.

Moet Anderlecht doorduwen voor zijn komst?

Meest recent

Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

110
110
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

104
104
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

118
118
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

633
633
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

315
315
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

145
145
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

141
141
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

77
77
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

203
203
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

184
184
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

524
524
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

623
623
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

313
313
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

580
580
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

466
466
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

653
653
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

293
293
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

96
96
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

277
277
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

323
323
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

179
179
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

415
415
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

171
171
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

267
267
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

705
705

Meer sportnieuws