'Volgende sterkhouder op weg naar uitgang bij AA Gent'

door
'Volgende sterkhouder op weg naar uitgang bij AA Gent'

AA Gent moet deze zomer weer aan heel wat kwaliteit inboeten. Het zag de voorbije dagen Tarik Tissoudali en Julien De Sart zwichten voor meer lucratieve aanbiedingen van respectievelijk PAOK en Al-Rayyan. Daarmee verliezen de Buffalo's weer twee sterkhouders en er zullen nog spelers vertrekken.

Zo zijn er bijvoorbeeld een aantal spelers die toe zijn aan hun laatste contractjaar en wiens toekomst daardoor onzeker is. Hyun-seok Hong, Matisse Samoise en Jordan Torunarigha zijn de belangrijkste namen die in die situatie verkeren. Vooral die laatste lijkt zeker te gaan vertrekken.

LEES OOK: Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

Italiaanse interesse voor Torunarigha

De 26-jarige verdediger geniet immers al een hele tijd de nodige interesse uit het buitenland, al werd die tot dusver nog niet concreet. Maar daar zou snel verandering in kunnen gaan komen.

Volgens Tuttomercatoweb heeft nu ook Monza zich gemeld voor Torunarigha. De nummer twaalf in de Serie A vorig seizoen is ambitieus en kan ook investeren, nadat het de voorbije weken al enkele uitgaande transfers deed.

Monza blijft onder vraagprijs AA Gent

Desondanks zou Monza niet bereid zijn om aan de eisen van Gent te voldoen. De Buffalo's vragen 5 miljoen euro voor Torunarigha, maar Monza zou niet meer willen betalen dan een transfersom van 3 à 3,5 miljoen euro.

Ze hopen dus dat Gent zijn prijs nog zal laten zakken, maar dat schermt wel met interesse van andere clubs. In Engeland zouden Crystal Palace, West Ham United en Leeds United nog op de loer liggen. Die laatste club zou wel vrijwel kansloos zijn omdat Torunarigha een transfer naar de Championship niet ziet zitten.

Zal AA Gent nog 5 miljoen voor hem vangen?

Meest recent

'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

7
7
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

39
39
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

44
44
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

31
31
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

547
547
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

18
18
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

30
30
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

60
60
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

157
157
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

91
91
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

45
45
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

63
63
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

32
32
Bayern op cruise control voorbij moedig 'Belgisch' Werder

Bayern München wist wat het namiddag moest doen op het veld van Werder Bremen: winnen. Borussia ...

36
36
"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

113
113
Beerschot ruikt bloed: "Zou mooi zijn"

Beerschot neemt het vanavond op verplaatsing op tegen KV Kortrijk. Dat is een bijzonder belangrijk ...

165
165
'Antwerp zoekt geld: twee pistes worden plots genoemd'

Het is al héél lang geen geheim dat Royal Antwerp FC deels te koop staat. Een nieuwe ...

316
316
Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Johan Boskamp was dertig jaar geleden trainer in een periode dat RSC Anderlecht de nummer ...

332
332
'Standard gaat strijd aan voor absolute knaltransfer'

Standard hoopt de top zes te halen, maar dat wordt bijzonder moeilijk. De Rouches kijken echter ook ...

141
141
'Kassa, kassa bij STVV: miljoenensom lonkt'

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar dat gaat ook gevolgen hebben. Het lijkt nu al vast ...

174
174
‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

RSC Anderlecht mag Jesper Fredberg mogelijk nog een bedankbriefje sturen. De kans bestaat dat ...

483
483
D-day voor Hoefkens: ontslag loert om de hoek

Carl Hoefkens staat voor een cruciale periode bij NAC Breda. De Belgische trainer moet vrezen voor ...

59
59
KRC Genk blijft scherp: "Dat moet nog beter"

KRC Genk overtuigde zeker niet altijd, maar wist wel met 2-3 te winnen op het veld van KV Mechelen. ...

135
135
Kwakkelend Tottenham verbaast met nieuwe hoofdcoach

Tottenham Hotspur is andermaal bezig aan een bedroevend seizoen in de Premier League. Deze week werd ...

46
46
'Anderlecht-bestuur geeft Schreuder glasheldere opdracht'

Het blijft voorlopig wachten op een definitieve bevestiging. Maar momenteel heeft het er alle schijn ...

591
591

Meer sportnieuws