'Volgende sterkhouder op weg naar uitgang bij AA Gent'

door
'Volgende sterkhouder op weg naar uitgang bij AA Gent'

AA Gent moet deze zomer weer aan heel wat kwaliteit inboeten. Het zag de voorbije dagen Tarik Tissoudali en Julien De Sart zwichten voor meer lucratieve aanbiedingen van respectievelijk PAOK en Al-Rayyan. Daarmee verliezen de Buffalo's weer twee sterkhouders en er zullen nog spelers vertrekken.

Zo zijn er bijvoorbeeld een aantal spelers die toe zijn aan hun laatste contractjaar en wiens toekomst daardoor onzeker is. Hyun-seok Hong, Matisse Samoise en Jordan Torunarigha zijn de belangrijkste namen die in die situatie verkeren. Vooral die laatste lijkt zeker te gaan vertrekken.

LEES OOK: Enorme euforie bij Gent: actie De Mil maakt kleedkamer gek

Italiaanse interesse voor Torunarigha

De 26-jarige verdediger geniet immers al een hele tijd de nodige interesse uit het buitenland, al werd die tot dusver nog niet concreet. Maar daar zou snel verandering in kunnen gaan komen.

Volgens Tuttomercatoweb heeft nu ook Monza zich gemeld voor Torunarigha. De nummer twaalf in de Serie A vorig seizoen is ambitieus en kan ook investeren, nadat het de voorbije weken al enkele uitgaande transfers deed.

Monza blijft onder vraagprijs AA Gent

Desondanks zou Monza niet bereid zijn om aan de eisen van Gent te voldoen. De Buffalo's vragen 5 miljoen euro voor Torunarigha, maar Monza zou niet meer willen betalen dan een transfersom van 3 à 3,5 miljoen euro.

Ze hopen dus dat Gent zijn prijs nog zal laten zakken, maar dat schermt wel met interesse van andere clubs. In Engeland zouden Crystal Palace, West Ham United en Leeds United nog op de loer liggen. Die laatste club zou wel vrijwel kansloos zijn omdat Torunarigha een transfer naar de Championship niet ziet zitten.

Zal AA Gent nog 5 miljoen voor hem vangen?

Meest recent

Duivels vallen als vliegen: na Vanaken tweede afzegging

De Rode Duivels bereiden zich in de komende twee weken voor op het WK met oefenwedstrijden tegen de ...

41
41
Razend spannende titelstrijd: Defour kiest favoriet

De teerling is geworpen in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. Zondag werden op de ...

55
55
Toby Alderweireld kookt: "Moeilijk om te verwerken"

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

7
7
'Openda ziet nieuwe transferopties opduiken'

De komende oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico worden voor heel wat Rode Duivels een ...

11
11
Gooit Hayen nieuw toptalent voor de leeuwen?

Genk zal de komende maanden de Champions' Play-Off op de televisie moeten volgen. De Limburgers ...

165
165
'Anderlecht verrast compleet met nieuwe TD'

Anderlecht heeft zich zondag geplaatst voor de Champions' Play-Off, zij het wel met de hakken over ...

154
154
Vrancken duidt hét verschil tussen STVV en Union aan

STVV sloot zijn reguliere competitie zondag af met een nieuwe domper. De Kanaries gingen in hun ...

65
65
'Zinedine Zidane keert eindelijk terug als trainer'

Zinedine Zidane groeide als speler al uit tot een voetbalicoon en ook zijn trainerscarrière ...

64
64
'Garcia ziet eerste Rode Duivel afhaken voor stage'

De Rode Duivels blazen maandag in Tubeke verzamelen voor hun komende interlands. Ze vertrekken deze ...

127
127
Na missen PO1: Hayen gaat slachtoffers maken bij Genk

De laatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League kende één ...

290
290
'Einde van tijdperk: Griezmann heeft knaltransfer beet'

Atletico Madrid ging zondagavond onderuit in de derby tegen Real Madrid en ziet de top twee zo nog ...

39
39
'Bizarre soap: Lavia dan tóch niet bij Jonge Duivels'

Het heeft de voorbije dagen toch wat gestormd rond de selectie van de Jonge Duivels. Zo raakte al ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Atletico lonkt naar Club, De Bruyne beslist'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

219
219
Vandenbempt snoeihard: “Dé teleurstelling van het seizoen”

De slotspeeldag van de Jupiler Pro League is afgerond. De top 6 is bekend en ook de Degradatie ...

264
264
‘Mokio slaat op tafel bij Ajax: transferwending nakend'

Jorthy Mokio werd bij KAA Gent de jongste debutant aller tijden, maar de Buffalo’s zagen het ...

64
64
Intern probleem Anderlecht: "Hoe is dat mogelijk?"

RSC Anderlecht wist zich in de top 6 te nestelen, maar de reguliere competitie werd op een valse ...

428
428
"Ronaldo, Totti, Hazard, ..." - Garcia dropt straffe De Bruyne-uitspraak

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

82
82
'Labiel' zorgenkind bij KRC Genk: "Ik vind dat pijnlijk"

KRC Genk zal na de interland-break dan toch in de Europe Play-Offs aantreden. Even leek Racing ...

352
352
'Vertrek Kompany plots concreet: riante vergoeding Bayern'

Bayern München zette afgelopen weekend een nieuwe stap richting de titel met een vlotte ...

623
623
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

308
308
"Hoe triest is dat?" - Anderlecht bedroevend in hemd gezet

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

206
206
Ongezien! De waanzinnige balans van Union sinds promotie

Union SG maakte zondagavond een duidelijke statement. Met een 1-3-overwinning op het veld van STVV ...

169
169
Brede glimlach Garcia: enorme WK-meevaller voor België

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

131
131
Anderlecht-drama: analisten vellen vernietigend verdict

Na de goede resultaten van de voorbije weken, heerste opnieuw positivisme rond RSC Anderlecht. Maar ...

514
514
Club-fans scanderen opvallende naam, Mechele vol lof

Club Brugge kan met een gerust gemoed toewerken naar de start van de Champions' Play-Offs. Op de ...

488
488

Meer sportnieuws