'Volgende sterkhouder op weg naar uitgang bij AA Gent'

460 stemmen
'Volgende sterkhouder op weg naar uitgang bij AA Gent'

AA Gent moet deze zomer weer aan heel wat kwaliteit inboeten. Het zag de voorbije dagen Tarik Tissoudali en Julien De Sart zwichten voor meer lucratieve aanbiedingen van respectievelijk PAOK en Al-Rayyan. Daarmee verliezen de Buffalo's weer twee sterkhouders en er zullen nog spelers vertrekken.

Zo zijn er bijvoorbeeld een aantal spelers die toe zijn aan hun laatste contractjaar en wiens toekomst daardoor onzeker is. Hyun-seok Hong, Matisse Samoise en Jordan Torunarigha zijn de belangrijkste namen die in die situatie verkeren. Vooral die laatste lijkt zeker te gaan vertrekken.

LEES OOK: AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Italiaanse interesse voor Torunarigha

De 26-jarige verdediger geniet immers al een hele tijd de nodige interesse uit het buitenland, al werd die tot dusver nog niet concreet. Maar daar zou snel verandering in kunnen gaan komen.

Volgens Tuttomercatoweb heeft nu ook Monza zich gemeld voor Torunarigha. De nummer twaalf in de Serie A vorig seizoen is ambitieus en kan ook investeren, nadat het de voorbije weken al enkele uitgaande transfers deed.

Monza blijft onder vraagprijs AA Gent

Desondanks zou Monza niet bereid zijn om aan de eisen van Gent te voldoen. De Buffalo's vragen 5 miljoen euro voor Torunarigha, maar Monza zou niet meer willen betalen dan een transfersom van 3 à 3,5 miljoen euro.

Ze hopen dus dat Gent zijn prijs nog zal laten zakken, maar dat schermt wel met interesse van andere clubs. In Engeland zouden Crystal Palace, West Ham United en Leeds United nog op de loer liggen. Die laatste club zou wel vrijwel kansloos zijn omdat Torunarigha een transfer naar de Championship niet ziet zitten.

Zal AA Gent nog 5 miljoen voor hem vangen?

Meest recent

Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

44
44
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

199
199
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

56
56
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

57
57
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

492
492
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

143
143
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

60
60
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

108
108
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

326
326
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

511
511
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

306
306
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

623
623
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

236
236
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

317
317
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

116
116
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

83
83
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

61
61
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

469
469
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

235
235
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

291
291
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

140
140
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

183
183
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

518
518
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

306
306

Meer sportnieuws