Westerlo pakt uit en troeft topclubs af voor aanwinst

door
Westerlo pakt uit en troeft topclubs af voor aanwinst

Westerlo mag zich de eerste leider van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League noemen, want door een 3-0-zege tegen Cercle Brugge prijken ze op basis van het doelsaldo helemaal bovenaan het klassement na de openingsspeeldag. De Kemphanen krijgen bovendien nog meer goed nieuws.

Twee dagen na die toch wel straffe overwinning tegen de nummer vier van vorig seizoen mag Timmy Simons immers een stevige aanwinst verwelkomen. Westerlo is erin geslaagd om een aantal topclubs af te troeven voor zijn vierde versterking van de zomer.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Topclubs toonden interesse in Bayram

De club maakt dinsdagavond immers bekend dat Emin Bayram definitief terugkeert in het Kuipje. De 21-jarige verdediger werd vorig seizoen al gehuurd van Galatasaray en groeide in geen tijd uit tot een sterkhouder. Hij kwam vorig seizoen 24 keer in actie, waarbij hij één keer scoorde en twee assists gaf.

Zijn sterke prestaties in de Kempen bleven niet onopgemerkt en Bayram genoot deze zomer heel wat interesse. Enkele dagen geleden verkondigde Hasan Cetinkaya, vice-voorzitter van Westerlo, nog dat Club Brugge, Anderlecht en clubs uit Frankrijk en Nederland aan de mouw van de jonge Turk trokken.

Westerlo haalt Bayram definitief binnen

Maar het is dus toch Westerlo dat de strijd wint. Bayram tekent een contract tot 2028 bij de club en maakt dus definitief de overstap van Galatasaray. Volgens Transfermarkt legt Westerlo daarvoor een slordige 4 miljoen euro op tafel.

Met de terugkeer van Bayram krijgt de Westelse defensie een stevige kwaliteitsinjectie. Vorig weekend koos Simons nog voor veteraan Neustädter en de 17-jarige Vuskovic als centrale duo, maar straks zal één van hen wellicht plaats moeten maken. Verder heeft hij ook nog Rubin Seigers, tiener Bakary Haidara en de jonge Turkse huurling Emir Ortakaya achter de hand.

Goede transfer van Westerlo?

Meest recent

Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen dreigen

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

0
0
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

38
38
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

27
27
Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

63
63
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

48
48
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

71
71
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

55
55
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

91
91
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

67
67
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

259
259
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

78
78
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

33
33
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

238
238
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

370
370
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

688
688
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

82
82
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

28
28
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

132
132
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

134
134
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

857
857
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

435
435
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

403
403
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

187
187
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

472
472
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

301
301

Meer sportnieuws