Anderlecht kraait victorie en legt spits vast

door
Anderlecht kraait victorie en legt spits vast

RSC Anderlecht heeft een zeer grote slag weten te slaan. De Brusselaars hebben een van hun grootste talenten in de categorie van 15-16 jaar onder contract weten te leggen. De Brusselaars maakten dat officieel bekend.

LEES OOK: 'Game over: Anderlecht zoekt oplossing in januari'

Sylla verlengt bij Anderlecht

"Gassimou Sylla heeft zijn eerste profcontract getekend bij RSC Anderlecht. De aanvaller van de generatie 2008 tekende tot juni 2026 bij Sporting. Gassimou is zijn voornaam, maar de jonge aanvaller wordt liever gewoon Sylla genoemd", laat Paars-Wit weten. 

"Hij werd geboren in Guinee en verhuisde als kind naar Brussel. Sylla kwam in 2018 naar Neerpede, nadat hij een seizoen bij RSCA Heysel had doorgebracht. Zijn intelligent positiespel en kwaliteiten voor de goal maken van Sylla een veelzijdige offensieve speler. Vorig seizoen kwam hij uit voor de U18. Onze fans konden hem al aan het werk zien tijdens de laatste twee Future Cups, en dan met name tijdens de play-off wedstrijden van de U18", klinkt het.

Groot aanvallend talent

Academy Director Mikkel Hemmersam is tevreden. "Sylla is een getalenteerde aanvallende speler die op meerdere posities kan spelen, zowel als nummer 9, 7 of 11. Hij werkt hard, heeft oog voor de goal en laat zich ook opmerken door een goede werkethiek. We zijn benieuwd naar de stappen die hij de komende jaren kan maken."

Wie het jeugdvoetbal wat volgt in België, weet dat Sylla een van de grote talenten is van Anderlecht. Hij maakte al minuten bij RSCA Futures. Het nieuwe jeugdbestuur van Anderlecht slaat alweer een mooie slag.

Mooie slag voor RSCA?

Meest recent

'Game over: Anderlecht zoekt oplossing in januari'

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De sportief ...

33
33
Herman Brusselmans shockeert iedereen: "Ik stop ermee"

Herman Brusselmans zorgde zopas voor een héél grote verrassing door op Radio 2 te ...

20
20
Leekens: "Hij is de ideale coach voor Racing Genk"

Georges Leekens is al jaren op pensioen, maar de voormalige Belgische trainer volgt het voetbal nog ...

106
106
TRANSFERUURTJE: Drukte bij Club, RSCA maakt lijstje bekend

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

83
83
‘Anderlecht incasseert transferklap: PSV stuurt scouts’

RSC Anderlecht is altijd op zoek naar nieuwe spelers, zeker met de wintermercato voor de deur. ...

68
68
‘Club Brugge strijdt met Europese top om supertalent’

Club Brugge is al volop bezig met de wintermercato. Blauw-Zwart kijkt daarbij niet enkel naar ...

85
85
Janssen in de maag met Wils: “Verantwoordelijk voor vertrek”

Royal Antwerp FC heeft een tijdje geleden afscheid genomen van Stef Wils na rampzalige resultaten in ...

104
104
'Verweesde' Louwagie maakt Leko met de grond gelijk

Het vertrek van Ivan Leko van KAA Gent naar Club Brugge wordt nog steeds fel besproken. Deze keer ...

203
203
El Ouahdi spreekt duidelijke taal over ontslag Fink

KRC Genk heeft Thorsten Fink ontslagen na een desastreuze reeks. De Limburgers zijn nog op zoek naar ...

210
210
Fans jubelen: Coosemans roept straffe taal bij Anderlecht

RSC Anderlecht zit al acht jaar zonder prijs en de supporters snakken naar nieuw succes. Dat is ...

176
176
De Mil wil nog versterking: "Misschien voor de winterstop"

Bij AA Gent wordt Mogi Bayat weer meer en meer ingeschakeld. Het is geen geheim dat hij de deal van ...

147
147
'Coosemans gedumpt? Anderlecht gaat voor nieuwe nummer één'

Bij Colin Coosemans groeit de onrust. Hij wacht al maanden op duidelijkheid over zijn nieuwe ...

327
327
Hasi ziet grote verandering sinds trainerswissel bij Antwerp

RSC Anderlecht sleept zich naar de winterstop. De Brusselaars missen een pak spelers tegen Royal ...

130
130
Heynen ziet nu al een verandering na tijdperk van Fink

KRC Genk speelde 2-2 op het veld van Sporting Charleroi. Alweer geen zege voor de Limburgers. Bryan ...

127
127
Vertrekken of verlengen op Bosuil: Janssen doet boekje open

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

199
199
Nieuwe details op tafel: Garcia slachtoffer 'blauw-zwarte' bond?

Rudi Garcia werd donderdag op de vingers getikt door de KBVB. Na zijn kritische uitspraken over het ...

655
655
'Bayern perplex: sensationeel vertrek Kompany wordt reëel'

Bayern München wil zondag nog FC Heidenheim over de knie leggen, vervolgens kan de Duitse ...

929
929
'Genk in shock: pikante kleedkamer-bom duikt op bij Hoefkens'

Carl Hoefkens is géén kandidaat meer bij Genk. Hij zet zelf de deur dicht en kiest ...

238
238
Ophefmakende exit bij Anderlecht? Coosemans voert druk op

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

357
357
Hoogspanning Club-Gent: Louwagie duidt schuldige aan in Leko-soap

In de Jupiler Pro League is het reikhalzend uitkijken naar de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen ...

678
678
Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

64
64
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

266
266
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

55
55
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

314
314
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

362
362

Meer sportnieuws