Aanduidingen refs bekend, twee toppers op JPL speeldag 2

door
Aanduidingen refs bekend, twee toppers op JPL speeldag 2

De tweede speeldag van de Jupiler Pro League staat voor de deur en de Pro League heeft de aanduidingen van de scheidsrechters bekendgemaakt.

Met Standard-Club Brugge en Royal Antwerp FC versus RSC Anderlecht staan er alvast twee mooie affiches op het programma. Laten we hopen dat er meer spektakel zal zijn dan op de eerste speeldag.

LEES OOK: Kums praat over toekomstplannen: “Ongelooflijk…”

Toppers

Op de eerste speeldag waren er bitter weinig doelpunten te zien. De selecties van de clubs zijn dan ook verre van compleet door de vroege start van de competitie. Vicekampioen Union SG opent de tweede speeldag tegen Beerschot. Nicolas Laforge moet de wedstrijd in goede banen leiden.

Bram Van Driessche is de scheidsrechter bij KV Mechelen – Westerlo en Wesli De Cremer moet Oud-Heverlee Leuven – KRC Genk fluiten. Bert Put is verantwoordelijk voor Sint-Truiden VV tegen Sporting Charleroi terwijl Erik Lambrechts de topper tussen Antwerp en Anderlecht moet leiden.

Wim Smet is de arbiter van dienst bij Cercle Brugge vs KV Kortrijk en Lawrence Visser is de scheidsrechter bij Standard Luik tegen Club Brugge. KAA Gent en Dender sluiten de tweede speeldag af met Jan Boterberg als scheidsrechter.

Vind jij dat de JPL te vroeg is begonnen?

Meest recent

Oorlog in Schotland: Arne Engels verstikt in “giftige sfeer”

Het rommelt ferm bij Celtic. De Schotse topclub nam afscheid van Brendan Rodgers, maar dat ging niet ...

0
0
Inter in shock: dodelijk verkeersongeval met man in rolstoel

Inter is opgeschrikt door een dodelijk verkeersongeval met doelman Josep Martinez. De reservegoalie ...

3
3
Filip Joos baart opzien over horrorblessure Fofana

De Rode Duivels vallen één voor één uit met blessures. Afgelopen ...

42
42
Kompany onder druk: ambities Bayern op tafel

Vincent Kompany is perfect aan het seizoen begonnen bij Bayern München. De Belgische ...

26
26
Dokter verrast met belangrijke update De Bruyne

De blessure van Kevin De Bruyne blijft nazinderen. Napoli zag de sterspeler afgelopen speeldag met ...

109
109
Groot gokschandaal in Turkije: 152 refs en 18.227 matchen

Turkije staat in rep en roer na een groot gokschandaal. De afgelopen vijf jaar zouden maar liefst ...

32
32
'Club Brugge troefde zes clubs af, moeder gaf doorslag'

Club Brugge kende een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders verlieten de club en ook aan ...

240
240
‘Kookpunt bij Vini Jr bereikt: transferbom na tirade'

Real Madrid won afgelopen speeldag de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal ...

87
87
Details blessure De Bruyne onthuld: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne staat 3 tot 5 maanden aan de kant bij Napoli. Afgelopen speeldag viel de ...

45
45
‘Bizar uitshirt Rode Duivels voor WK 2026 gelekt’

De Rode Duivels staan met één been op het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en ...

122
122
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat toe, knaltransfer Diego Moreira’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

367
367
Argentijnse shock: Messi toch niet naar zesde WK?

Lionel Messi verlengde onlangs zijn contract bij Inter Miami, maar het is nog niet zeker dat de ...

59
59
Drama Club Brugge en Hayen: verdict over Meijer

Club Brugge zag verdediger Bjorn Meijer weer uitvallen met een blessure en meteen werd het ergste ...

196
196
‘Antwerp gaat vol voor verrassende Belgische transfer’

Royal Antwerp FC staat in de gevarenzone in de Jupiler Pro League. The Great Old is dan ook al op ...

409
409
Rampscenario Yamal na Clasico: Barça grijpt zwaar in

De Clasico van afgelopen weekend blijft nazinderen in Spanje. Voor de wedstrijd gooiden Thibaut ...

204
204
‘Giga-jackpot Ordonez: Europese grootmacht in pole’

Joel Ordonez werd afgelopen zomermercato al nadrukkelijk genoemd bij een knaltransfer, maar ...

361
361
Groot nieuws over comeback Romelu Lukaku

Romelu Lukaku is al een tijdje aan het revalideren van een dijbeenblessure. De aanvaller van Napoli ...

226
226
KRC Genk hoopvol: "Zij stonden er vorig jaar slechter voor"

KRC Genk raakt maar niet op toerental. Tegen La Louvière speelde het 1-1. Alweer een domper, ...

175
175
Imago Rik Verheye aan diggelen: ex maakt brandhout van BV

Bij Sporting Hasselt loopt het sportief lekker, maar naast het veld krijgt de club onverwacht ...

479
479
Mazzu doet boekje open: "Moeilijke maanden"

OH Leuven zag David Hubert naar Union SG verkassen. De Belgische eersteklasser moest plots aan de ...

68
68
Zorgen over toptransfer Club: "Ik zie hem niet meer"

Club Brugge doet het voorlopig niet al te best dit seizoen. Ze staan weliswaar nog tweede op amper ...

350
350
Defour voorspelt gigantische Jupiler Pro League-stunt

Steven Defour gaf in Het Belang van Limburg zijn mening over de strijd voor de top zes. De ...

445
445
De Bruyne kent verdict: Rode Duivel zéér lang buiten strijd

Kevin De Bruyne kreeg afgelopen weekend opnieuw een mokerslag te verwerken. Hij moest in de kraker ...

317
317
'Anderlecht zet zinnen op eerste wintertransfer'

RSC Anderlecht zal de blunders van afgelopen zomer moeten herstellen op de winterse transfermarkt. ...

276
276
Nainggolan snoeihard voor Martinez: "Slechte trainer"

Radja Nainggolan en Roberto Martinez zullen nooit vrienden worden, dat is duidelijk. Nainggolan ...

125
125

Meer sportnieuws