‘Club Brugge schakelt na verkoop Yaremchuk stevig door’

door
‘Club Brugge schakelt na verkoop Yaremchuk stevig door’

Club Brugge heeft Roman Yaremchuk aan Olympiakos verkocht. Blauw-Zwart heeft volgens Het Nieuwsblad een duidelijke plan en schakelt na de verkoop van de Oekraïner meteen stevig door.

Club Brugge is opgelucht dat het af is van Yaremchuk. Blauw-Zwart betaalde zeventien miljoen euro en krijgt nu maximum vijf miljoen euro voor de spits, maar het is wel verlost van het zwaar contract van de aanvaller.

LEES OOK: Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

Uitgaande transfers

Club Brugge zal twee keer nadenken vooraleer het nog eens zo’n groot bedrag op tafel legt voor een speler. De komende weken zal Club Brugge ook inzetten op het verkopen van overbodige spelers. De zware contracten moeten weg bij Blauw-Zwart en er zullen nog uitgaande transfers plaatsvinden.

Onder meer Dedryck Boyata mag weg. De 33-jarige Rode Duivel is één van de grootverdieners, maar speelt onder Nicky Hayen tweede viool in het Jan Breydelstadion. Boyata heeft ook nog een contract voor een jaar. Philip Zinckernagel mag de club eveneens verlaten. 

Nog vertrekkers

Met Kamal Sowah en Faitout Maouassa mogen ook de huurlingen definitief vertrekken bij Club Brugge. Blauw-Zwart liet het duo afgelopen seizoen op huurbasis vertrekken, maar wil nu verkopen.

Verder staat Club Brugge ook open om Andreas Skov Olsen en Antonio Nusa te verkopen. Voor de Deen en de Noor wil Blauw-Zwart echter het onderste uit de kan halen. De flankspelers zijn nog van waarde voor Hayen.

Een goede keuze van Club Brugge?

Meest recent

Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

1
1
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

45
45
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

93
93
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

76
76
Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

De feestdagen staan voor de deur en dan is het voor de profs soms tijd om de riem even los te laten. ...

29
29
Hasi in de problemen bij Anderlecht: “Hij weet het niet”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk in de Jupiler Pro League. Paars-Wit heeft grote ...

165
165
'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

43
43
'Gouden kans: jeugdinternational gratis naar JPL'

De wintermercato opent zeer weldra zijn deuren en heel wat Belgische clubs kunnen versterking ...

66
66
"Hopelijk nooit in de JPL" - Stijnen helemaal afgemaakt

Stijn Stijnen en Patro Eisden stonden de voorbije dagen alweer volop in de spotlights, zij het ...

181
181
'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

323
323
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

84
84
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

75
75
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

131
131
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

227
227
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

984
984
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

177
177
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

291
291
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

161
161
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

182
182
Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

498
498
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

237
237
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

307
307
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

687
687
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

155
155

Meer sportnieuws