‘Club Brugge schakelt na verkoop Yaremchuk stevig door’

door
‘Club Brugge schakelt na verkoop Yaremchuk stevig door’

Club Brugge heeft Roman Yaremchuk aan Olympiakos verkocht. Blauw-Zwart heeft volgens Het Nieuwsblad een duidelijke plan en schakelt na de verkoop van de Oekraïner meteen stevig door.

Club Brugge is opgelucht dat het af is van Yaremchuk. Blauw-Zwart betaalde zeventien miljoen euro en krijgt nu maximum vijf miljoen euro voor de spits, maar het is wel verlost van het zwaar contract van de aanvaller.

LEES OOK: Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Uitgaande transfers

Club Brugge zal twee keer nadenken vooraleer het nog eens zo’n groot bedrag op tafel legt voor een speler. De komende weken zal Club Brugge ook inzetten op het verkopen van overbodige spelers. De zware contracten moeten weg bij Blauw-Zwart en er zullen nog uitgaande transfers plaatsvinden.

Onder meer Dedryck Boyata mag weg. De 33-jarige Rode Duivel is één van de grootverdieners, maar speelt onder Nicky Hayen tweede viool in het Jan Breydelstadion. Boyata heeft ook nog een contract voor een jaar. Philip Zinckernagel mag de club eveneens verlaten. 

Nog vertrekkers

Met Kamal Sowah en Faitout Maouassa mogen ook de huurlingen definitief vertrekken bij Club Brugge. Blauw-Zwart liet het duo afgelopen seizoen op huurbasis vertrekken, maar wil nu verkopen.

Verder staat Club Brugge ook open om Andreas Skov Olsen en Antonio Nusa te verkopen. Voor de Deen en de Noor wil Blauw-Zwart echter het onderste uit de kan halen. De flankspelers zijn nog van waarde voor Hayen.

Een goede keuze van Club Brugge?

Meest recent

Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

15
15
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

102
102
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

70
70
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

95
95
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

237
237
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

23
23
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

281
281
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

251
251
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

71
71
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

171
171
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

367
367
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

128
128
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

93
93
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

62
62
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

205
205
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

143
143
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

126
126
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

17
17
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

363
363
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

290
290
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

128
128
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

609
609
KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

84
84
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

93
93
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

230
230

Meer sportnieuws