TRANSFERUURTJE: ‘Club opgelucht, Anderlecht dubbel afgetroefd’

363 stemmen
TRANSFERUURTJE: ‘Club opgelucht, Anderlecht dubbel afgetroefd’

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: ‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Jupiler Pro League

Club Brugge heeft Roman Yaremchuk verkocht aan het Griekse Olympiakos. Blauw-Zwart ontvangt naar verluidt tussen de drie en vijf miljoen euro voor de aanvaller. Een flink verlies want zelf legde het nog zeventien miljoen euro op tafel. Toch is Club Brugge opgelucht. Yaremchuk was één van de grootverdieners in het Jan Breydelstadion.

Anderlecht is nog steeds op zoek naar toptransfers op de zomermercato. Grote namen zoals Christian Eriksen, Thomas Foket en Jean Butez werden genoemd, maar voorlopig wordt paars-wit vooral afgetroefd. Gaetan Coucke kiest voor Saudi-Arabië terwijl Emin Bayram voor Westerlo kiest. De Turk speelde afgelopen seizoen al op huurbasis voor de Kemphanen. Ook Club Brugge was in de markt voor de verdediger.

De transfersoap rond Aimé Omgba en KAA Gent duurt verder. De middenvelder leek op weg naar de Buffalo’s, maar na de medische testen wilde KAA Gent weer onderhandelen met NAC. De Nederlanders trokken de stekker uit de deal tot groot ongenoegen van Omgba. Die stuurde zijn kat naar training en de supporters reageerde met een misnoegd spandoek. ‘Carrière voorbij’, klonk het.

Bij KRC Genk werd er plots een bommetje gedropt. Chelsea zou doelman Mike Penders willen overnemen. In het verleden haalde de Londense club ook al Thibaut Courtois weg bij de Limburgers. Nu wil Chelsea de pas 18-jarige goalie kopen en weer bij KRC Genk stallen. Er wordt gesproken over een transfersom van meer dan tien miljoen euro.

Buitenland

Napoli wil Romelu Lukaku zo snel mogelijk binnenhalen. De Italianen hebben nu een creatieve oplossing voorgesteld aan Chelsea. De Londense topclub zou Victor Osimhen huren en als er Champions League-voetbal wordt gehaald wordt een verplichte aankoopoptie geactiveerd. Lukaku wil weer werken met hoofdtrainer Antonio Conte.

In Spanje wil FC Barcelona uitpakken met Dani Olmo, maar ook Manchester City wil de Spanjaard binnenhalen. Atlético Madrid is dan weer van plan om concurrentie binnen te halen voor Axel Witsel én Arthur Vermeeren. Le Normand is op komst en ook Conor Gallagher staat hoog op het verlanglijstje van Diego Simeone.

Moet KRC Genk Penders nu al verkopen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

43
43
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

65
65
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

108
108
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

53
53
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

32
32
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

237
237
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

82
82
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

132
132
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

358
358
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

100
100
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

274
274
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

448
448
Vanaken ontploft online na totale vernedering van Union

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

257
257
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

810
810
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

388
388
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

297
297
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

294
294
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

80
80
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

575
575
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

94
94
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

299
299
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

281
281
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

340
340
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

1355
1355
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

593
593

Meer sportnieuws