TRANSFERUURTJE: ‘Club opgelucht, Anderlecht dubbel afgetroefd’

363 stemmen
TRANSFERUURTJE: ‘Club opgelucht, Anderlecht dubbel afgetroefd’

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: ‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Jupiler Pro League

Club Brugge heeft Roman Yaremchuk verkocht aan het Griekse Olympiakos. Blauw-Zwart ontvangt naar verluidt tussen de drie en vijf miljoen euro voor de aanvaller. Een flink verlies want zelf legde het nog zeventien miljoen euro op tafel. Toch is Club Brugge opgelucht. Yaremchuk was één van de grootverdieners in het Jan Breydelstadion.

Anderlecht is nog steeds op zoek naar toptransfers op de zomermercato. Grote namen zoals Christian Eriksen, Thomas Foket en Jean Butez werden genoemd, maar voorlopig wordt paars-wit vooral afgetroefd. Gaetan Coucke kiest voor Saudi-Arabië terwijl Emin Bayram voor Westerlo kiest. De Turk speelde afgelopen seizoen al op huurbasis voor de Kemphanen. Ook Club Brugge was in de markt voor de verdediger.

De transfersoap rond Aimé Omgba en KAA Gent duurt verder. De middenvelder leek op weg naar de Buffalo’s, maar na de medische testen wilde KAA Gent weer onderhandelen met NAC. De Nederlanders trokken de stekker uit de deal tot groot ongenoegen van Omgba. Die stuurde zijn kat naar training en de supporters reageerde met een misnoegd spandoek. ‘Carrière voorbij’, klonk het.

Bij KRC Genk werd er plots een bommetje gedropt. Chelsea zou doelman Mike Penders willen overnemen. In het verleden haalde de Londense club ook al Thibaut Courtois weg bij de Limburgers. Nu wil Chelsea de pas 18-jarige goalie kopen en weer bij KRC Genk stallen. Er wordt gesproken over een transfersom van meer dan tien miljoen euro.

Buitenland

Napoli wil Romelu Lukaku zo snel mogelijk binnenhalen. De Italianen hebben nu een creatieve oplossing voorgesteld aan Chelsea. De Londense topclub zou Victor Osimhen huren en als er Champions League-voetbal wordt gehaald wordt een verplichte aankoopoptie geactiveerd. Lukaku wil weer werken met hoofdtrainer Antonio Conte.

In Spanje wil FC Barcelona uitpakken met Dani Olmo, maar ook Manchester City wil de Spanjaard binnenhalen. Atlético Madrid is dan weer van plan om concurrentie binnen te halen voor Axel Witsel én Arthur Vermeeren. Le Normand is op komst en ook Conor Gallagher staat hoog op het verlanglijstje van Diego Simeone.

Moet KRC Genk Penders nu al verkopen?

Meest recent

Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

37
37
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

41
41
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

10
10
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

143
143
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

201
201
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

170
170
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

195
195
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

232
232
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

36
36
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

150
150
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

390
390
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

211
211
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

94
94
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

287
287
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

95
95
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

367
367
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

122
122
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

76
76
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

18
18
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

49
49
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

105
105
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

560
560
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

115
115
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

92
92
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

250
250

Meer sportnieuws