TRANSFERUURTJE: ‘Club opgelucht, Anderlecht dubbel afgetroefd’

door
TRANSFERUURTJE: ‘Club opgelucht, Anderlecht dubbel afgetroefd’

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

Jupiler Pro League

Club Brugge heeft Roman Yaremchuk verkocht aan het Griekse Olympiakos. Blauw-Zwart ontvangt naar verluidt tussen de drie en vijf miljoen euro voor de aanvaller. Een flink verlies want zelf legde het nog zeventien miljoen euro op tafel. Toch is Club Brugge opgelucht. Yaremchuk was één van de grootverdieners in het Jan Breydelstadion.

Anderlecht is nog steeds op zoek naar toptransfers op de zomermercato. Grote namen zoals Christian Eriksen, Thomas Foket en Jean Butez werden genoemd, maar voorlopig wordt paars-wit vooral afgetroefd. Gaetan Coucke kiest voor Saudi-Arabië terwijl Emin Bayram voor Westerlo kiest. De Turk speelde afgelopen seizoen al op huurbasis voor de Kemphanen. Ook Club Brugge was in de markt voor de verdediger.

De transfersoap rond Aimé Omgba en KAA Gent duurt verder. De middenvelder leek op weg naar de Buffalo’s, maar na de medische testen wilde KAA Gent weer onderhandelen met NAC. De Nederlanders trokken de stekker uit de deal tot groot ongenoegen van Omgba. Die stuurde zijn kat naar training en de supporters reageerde met een misnoegd spandoek. ‘Carrière voorbij’, klonk het.

Bij KRC Genk werd er plots een bommetje gedropt. Chelsea zou doelman Mike Penders willen overnemen. In het verleden haalde de Londense club ook al Thibaut Courtois weg bij de Limburgers. Nu wil Chelsea de pas 18-jarige goalie kopen en weer bij KRC Genk stallen. Er wordt gesproken over een transfersom van meer dan tien miljoen euro.

Buitenland

Napoli wil Romelu Lukaku zo snel mogelijk binnenhalen. De Italianen hebben nu een creatieve oplossing voorgesteld aan Chelsea. De Londense topclub zou Victor Osimhen huren en als er Champions League-voetbal wordt gehaald wordt een verplichte aankoopoptie geactiveerd. Lukaku wil weer werken met hoofdtrainer Antonio Conte.

In Spanje wil FC Barcelona uitpakken met Dani Olmo, maar ook Manchester City wil de Spanjaard binnenhalen. Atlético Madrid is dan weer van plan om concurrentie binnen te halen voor Axel Witsel én Arthur Vermeeren. Le Normand is op komst en ook Conor Gallagher staat hoog op het verlanglijstje van Diego Simeone.

Moet KRC Genk Penders nu al verkopen?

Meest recent

'Plotse wending: Anderlecht lonkt naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

25
25
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

163
163
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

116
116
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

77
77
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

383
383
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

275
275
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

218
218
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

136
136
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

232
232
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

392
392
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

57
57
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

122
122
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

56
56
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

244
244
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

187
187
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

62
62
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

64
64
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

94
94
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

194
194
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

139
139
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

120
120
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

410
410
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

97
97
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

107
107
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

828
828

Meer sportnieuws