Club Brugge maakt vertrek Yaremchuk bekend en slikt verlies

343 stemmen
Club Brugge maakt vertrek Yaremchuk bekend en slikt verlies

Roman Yaremchuk verlaat Club Brugge, dat laat Blauw-Zwart op de officiële kanalen weten. De aanvaller gaat aan de slag bij het Griekse Olympiakos.

Club Brugge legde zelf zeventien miljoen euro op tafel in de zomer van 2022, maar moet nu een zwaar verlies slikken. Naar verluidt ontvangt de landskampioen drie miljoen euro voor de Oekraïense international, dat staat te lezen op Transfermarkt.

LEES OOK: ‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Mislukte terugkeer

Yaremchuk maakte furore bij KAA Gent waarna hij een toptransfer naar het Portugese Benfica verdiende. Daar kon de spits echter geen potten breken. Club Brugge besloot Yaremchuk binnen te halen voor een recordbedrag, maar ook dat draaide niet goed uit.

Yaremchuk kon niet aarden bij Club Brugge en werd op huurbasis naar het Spaanse Valencia weggestuurd. Na een mindere periode in Spanje wilde Blauw-Zwart de aanvaller verkopen. Eerst kwam Trabzonspor op de proppen, maar een stap naar Turkije zag Yaremchuk niet zitten.

Gigantisch verlies

Uiteindelijk is de keuze op Olympiakos gevallen. De Griekse topclub won vorig seizoen de Conference League en legt naar verluidt een som van drie miljoen euro op tafel. Dat betekent dat Blauw-Zwart een gigantisch verlies moet slikken met Yaremchuk.

Yaremchuk speelde uiteindelijk 122 wedstrijden in de Jupiler Pro League waarin hij 46 keer kon scoren en vijftien assists kon geven. De aanvaller was ook aanwezig op het afgelopen EK in Duitsland. Met Oekraïne stond de spits uiteindelijk laatste in de groep van de Rode Duivels.

Vind jij Yaremchuk een goede aanvaller?

Meest recent

Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

37
37
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

196
196
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

118
118
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

62
62
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

17
17
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

94
94
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

67
67
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

437
437
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

53
53
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

196
196
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

163
163
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

214
214
Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het Portugal van Roberto Martinez en Cristiano Ronaldo kwamen niet verder dan een 1-1 gelijkspel ...

95
95
Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

156
156
'Ruben Van Gucht slaat bloedmooie Russische aan de haak'

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

202
202
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

26
26
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

281
281
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

121
121
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

219
219
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

138
138
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

284
284
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

40
40
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

173
173
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

121
121
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

243
243

Meer sportnieuws