Club Brugge maakt vertrek Yaremchuk bekend en slikt verlies

door
Club Brugge maakt vertrek Yaremchuk bekend en slikt verlies

Roman Yaremchuk verlaat Club Brugge, dat laat Blauw-Zwart op de officiële kanalen weten. De aanvaller gaat aan de slag bij het Griekse Olympiakos.

Club Brugge legde zelf zeventien miljoen euro op tafel in de zomer van 2022, maar moet nu een zwaar verlies slikken. Naar verluidt ontvangt de landskampioen drie miljoen euro voor de Oekraïense international, dat staat te lezen op Transfermarkt.

LEES OOK: Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Mislukte terugkeer

Yaremchuk maakte furore bij KAA Gent waarna hij een toptransfer naar het Portugese Benfica verdiende. Daar kon de spits echter geen potten breken. Club Brugge besloot Yaremchuk binnen te halen voor een recordbedrag, maar ook dat draaide niet goed uit.

Yaremchuk kon niet aarden bij Club Brugge en werd op huurbasis naar het Spaanse Valencia weggestuurd. Na een mindere periode in Spanje wilde Blauw-Zwart de aanvaller verkopen. Eerst kwam Trabzonspor op de proppen, maar een stap naar Turkije zag Yaremchuk niet zitten.

Gigantisch verlies

Uiteindelijk is de keuze op Olympiakos gevallen. De Griekse topclub won vorig seizoen de Conference League en legt naar verluidt een som van drie miljoen euro op tafel. Dat betekent dat Blauw-Zwart een gigantisch verlies moet slikken met Yaremchuk.

Yaremchuk speelde uiteindelijk 122 wedstrijden in de Jupiler Pro League waarin hij 46 keer kon scoren en vijftien assists kon geven. De aanvaller was ook aanwezig op het afgelopen EK in Duitsland. Met Oekraïne stond de spits uiteindelijk laatste in de groep van de Rode Duivels.

Vind jij Yaremchuk een goede aanvaller?

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

143
143
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

68
68
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

71
71
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

34
34
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

158
158
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

260
260
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

82
82
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

153
153
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

488
488
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

119
119
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

77
77
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

212
212
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

405
405
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

199
199
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

64
64
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

266
266
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

32
32
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

266
266
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

221
221
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

81
81
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

176
176
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

526
526
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

90
90
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

157
157
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

112
112

Meer sportnieuws