Club Brugge maakt vertrek Yaremchuk bekend en slikt verlies

343 stemmen
Club Brugge maakt vertrek Yaremchuk bekend en slikt verlies

Roman Yaremchuk verlaat Club Brugge, dat laat Blauw-Zwart op de officiële kanalen weten. De aanvaller gaat aan de slag bij het Griekse Olympiakos.

Club Brugge legde zelf zeventien miljoen euro op tafel in de zomer van 2022, maar moet nu een zwaar verlies slikken. Naar verluidt ontvangt de landskampioen drie miljoen euro voor de Oekraïense international, dat staat te lezen op Transfermarkt.

LEES OOK: ‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

Mislukte terugkeer

Yaremchuk maakte furore bij KAA Gent waarna hij een toptransfer naar het Portugese Benfica verdiende. Daar kon de spits echter geen potten breken. Club Brugge besloot Yaremchuk binnen te halen voor een recordbedrag, maar ook dat draaide niet goed uit.

Yaremchuk kon niet aarden bij Club Brugge en werd op huurbasis naar het Spaanse Valencia weggestuurd. Na een mindere periode in Spanje wilde Blauw-Zwart de aanvaller verkopen. Eerst kwam Trabzonspor op de proppen, maar een stap naar Turkije zag Yaremchuk niet zitten.

Gigantisch verlies

Uiteindelijk is de keuze op Olympiakos gevallen. De Griekse topclub won vorig seizoen de Conference League en legt naar verluidt een som van drie miljoen euro op tafel. Dat betekent dat Blauw-Zwart een gigantisch verlies moet slikken met Yaremchuk.

Yaremchuk speelde uiteindelijk 122 wedstrijden in de Jupiler Pro League waarin hij 46 keer kon scoren en vijftien assists kon geven. De aanvaller was ook aanwezig op het afgelopen EK in Duitsland. Met Oekraïne stond de spits uiteindelijk laatste in de groep van de Rode Duivels.

Vind jij Yaremchuk een goede aanvaller?

Meest recent

'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

15
15
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

18
18
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

10
10
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

122
122
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

75
75
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

32
32
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

16
16
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

34
34
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

27
27
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

65
65
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

248
248
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

200
200
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

103
103
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

630
630
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

245
245
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

317
317
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

603
603
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

66
66
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

395
395
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

167
167
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

108
108
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

607
607
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

89
89
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

686
686
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

998
998

Meer sportnieuws