Club Brugge maakt vertrek Yaremchuk bekend en slikt verlies

door
Club Brugge maakt vertrek Yaremchuk bekend en slikt verlies

Roman Yaremchuk verlaat Club Brugge, dat laat Blauw-Zwart op de officiële kanalen weten. De aanvaller gaat aan de slag bij het Griekse Olympiakos.

Club Brugge legde zelf zeventien miljoen euro op tafel in de zomer van 2022, maar moet nu een zwaar verlies slikken. Naar verluidt ontvangt de landskampioen drie miljoen euro voor de Oekraïense international, dat staat te lezen op Transfermarkt.

LEES OOK: Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

Mislukte terugkeer

Yaremchuk maakte furore bij KAA Gent waarna hij een toptransfer naar het Portugese Benfica verdiende. Daar kon de spits echter geen potten breken. Club Brugge besloot Yaremchuk binnen te halen voor een recordbedrag, maar ook dat draaide niet goed uit.

Yaremchuk kon niet aarden bij Club Brugge en werd op huurbasis naar het Spaanse Valencia weggestuurd. Na een mindere periode in Spanje wilde Blauw-Zwart de aanvaller verkopen. Eerst kwam Trabzonspor op de proppen, maar een stap naar Turkije zag Yaremchuk niet zitten.

Gigantisch verlies

Uiteindelijk is de keuze op Olympiakos gevallen. De Griekse topclub won vorig seizoen de Conference League en legt naar verluidt een som van drie miljoen euro op tafel. Dat betekent dat Blauw-Zwart een gigantisch verlies moet slikken met Yaremchuk.

Yaremchuk speelde uiteindelijk 122 wedstrijden in de Jupiler Pro League waarin hij 46 keer kon scoren en vijftien assists kon geven. De aanvaller was ook aanwezig op het afgelopen EK in Duitsland. Met Oekraïne stond de spits uiteindelijk laatste in de groep van de Rode Duivels.

Vind jij Yaremchuk een goede aanvaller?

Meest recent

Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

7
7
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

36
36
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

17
17
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

43
43
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

105
105
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

39
39
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

7
7
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

84
84
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

68
68
‘Cuypers grof wild: toptransfer lonkt’

Hugo Cuypers hoopt met de Rode Duivels alsnog mee te gaan naar het WK, maar dat wordt moeilijk. De ...

72
72
Deschacht messcherp voor RSCA en ziet dure fout

Er is al héél veel gezegd en geschreven over de viering van Keisuke Goto na de zege ...

96
96
Taravel komt met straffe boodschap over Kompany

Jeremy Taravel valt niet te benijden. De coach probeert RSC Anderlecht naar een Europees ticket te ...

132
132
Belangrijke Castagne bezorgt Tielemans zware namiddag

In de Premier League stond Aston Villa om 13u30 voor een verplaatsing naar Fulham. De club van Youri ...

16
16
'Club Brugge krijgt gouden kans op transfer Rode Duivel'

Club Brugge gaat in de zomer flink aan de bak moeten op de transfermarkt. Blauw-Zwart zal jonge ...

352
352
Union SG gaat voor groots project: “In 2030”

Union SG is de afgelopen jaren sportief op het niveau van Club Brugge gekomen. De twee beste clubs ...

87
87
'Anderlecht zet alles op alles voor terugkeer oude bekende'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een vijftal echte basisspelers moeten halen. Jongens die de ploeg ...

269
269
'Club Brugge duwt door en gaat voor transfer bij Ajax'

Club Brugge gaat een zeer drukke zomermercato tegemoet. In elke linie zal de club versterking moeten ...

249
249
'KRC Genk duizelt: transferstrijd Karetsas helemaal los'

Hoewel het nog steeds in de running is voor een Europees ticket, kan KRC Genk niet bepaald tevreden ...

343
343
Goto-relletje zindert serieus na: "Populistisch gedrag"

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

301
301
Leko spreekt duidelijke titeltaal: "Dan is Union kampioen"

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs blijft zich maar in bochten wringen. Afgelopen zondag leek ...

316
316
'Trieste terugtocht: Ajax serveert Dolberg nu alweer af'

Begin september verkocht RSC Anderlecht zijn spits Kasper Dolberg voor zo'n 10 miljoen euro aan ...

227
227
'PSG wil onklopbaar worden: miljoenen voor knaltransfer'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

155
155
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Jashari, vuurwerk bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

591
591
Sporting Hasselt wil uitpakken: met Courtois naar 1B?

Sporting Hasselt kan zondagmiddag kampioen spelen in Eerste Amateur. Drie punten tegen Dessel Sport ...

165
165
‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli en een zomerse transfer wordt nadrukkelijk genoemd. ...

321
321

Meer sportnieuws