'De Roeck vloekt: sterkhouder wil Antwerp verlaten'

door
'De Roeck vloekt: sterkhouder wil Antwerp verlaten'

Hoewel de sportieve ambities er niet onder mogen lijden hoopt Antwerp straks nog te cashen op een aantal sterkhouders. Daarbij zou ook een enigszins verrassende naam de deur achter zich dicht kunnen trekken.

In het zog van George Ilenikhena moeten onder meer Jean Butez, Michel-Ange Balikwisha en Mandela Keita de kassa doen rinkelen op de Bosuil. Daar werd de voorbije weken af en toe echter ook Vincent Janssen al naar voren geschoven als een kandidaat om andere oorden op te zoeken.

LEES OOK: ‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Antwerp ligt dwars

De 30-jarige Nederlander, afgelopen zondag nog trefzeker tegen Charleroi en in totaal reeds goed voor 39 goals en 12 assists in 95 matchen voor het stamnummer één, ligt nog tot medio 2026 vast in Deurne-Noord. Het lijkt dus stilaan nu of nooit om eventueel nog iets aan hem te verdienen.

Naar verluidt is er alvast sprake van interesse vanuit Mexico, waar Janssen eerder al eens aan de slag was. Ondanks zijn zwaar salaris zou Antwerp, dat de loonmassa wat wil drukken, evenwel niet geneigd zijn om de spits zomaar van de hand te doen en daarom nog de jackpot verlangen.

Janssen wil weg

Mocht het ook afscheid nemen van Janssen zou de nood aan vers bloed diep in de punt na de exit van Ilenikhena tenslotte plots wél erg hoog worden. Een rampscenario waar Jonas De Roeck toch maar beter rekening mee houdt, want volgens Sjotcast wil Janssen zelf het liefst vertrekken.

"Hij speelt ook wel met een soort van vertrekwens en zou graag nog eens naar de MLS gaan", zou de 22-voudig ex-international volgens Antwerp-watcher David Van den Broeck een verhuis naar de Verenigde Staten zien zitten. Al is het dus nog maar de vraag of Antwerp dan zal meewerken.

Denkt u dat Janssen deze zomer nog zal vertrekken bij Antwerp?

Meest recent

Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

102
102
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

510
510
Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Bij Club Brugge zijn ze al druk in de weer met volgend seizoen. Dat doen ze in eerste instantie door ...

9
9
Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

56
56
'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

171
171
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

51
51
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

115
115
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

253
253
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

56
56
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

163
163
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

81
81
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

534
534
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

322
322
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

282
282
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

291
291
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

552
552
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

274
274
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

63
63
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

179
179
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

95
95
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

596
596
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

175
175
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

111
111
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

181
181
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

63
63

Meer sportnieuws