'De Roeck vloekt: sterkhouder wil Antwerp verlaten'

door
'De Roeck vloekt: sterkhouder wil Antwerp verlaten'

Hoewel de sportieve ambities er niet onder mogen lijden hoopt Antwerp straks nog te cashen op een aantal sterkhouders. Daarbij zou ook een enigszins verrassende naam de deur achter zich dicht kunnen trekken.

In het zog van George Ilenikhena moeten onder meer Jean Butez, Michel-Ange Balikwisha en Mandela Keita de kassa doen rinkelen op de Bosuil. Daar werd de voorbije weken af en toe echter ook Vincent Janssen al naar voren geschoven als een kandidaat om andere oorden op te zoeken.

LEES OOK: ‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Antwerp ligt dwars

De 30-jarige Nederlander, afgelopen zondag nog trefzeker tegen Charleroi en in totaal reeds goed voor 39 goals en 12 assists in 95 matchen voor het stamnummer één, ligt nog tot medio 2026 vast in Deurne-Noord. Het lijkt dus stilaan nu of nooit om eventueel nog iets aan hem te verdienen.

Naar verluidt is er alvast sprake van interesse vanuit Mexico, waar Janssen eerder al eens aan de slag was. Ondanks zijn zwaar salaris zou Antwerp, dat de loonmassa wat wil drukken, evenwel niet geneigd zijn om de spits zomaar van de hand te doen en daarom nog de jackpot verlangen.

Janssen wil weg

Mocht het ook afscheid nemen van Janssen zou de nood aan vers bloed diep in de punt na de exit van Ilenikhena tenslotte plots wél erg hoog worden. Een rampscenario waar Jonas De Roeck toch maar beter rekening mee houdt, want volgens Sjotcast wil Janssen zelf het liefst vertrekken.

"Hij speelt ook wel met een soort van vertrekwens en zou graag nog eens naar de MLS gaan", zou de 22-voudig ex-international volgens Antwerp-watcher David Van den Broeck een verhuis naar de Verenigde Staten zien zitten. Al is het dus nog maar de vraag of Antwerp dan zal meewerken.

Denkt u dat Janssen deze zomer nog zal vertrekken bij Antwerp?

Meest recent

Burgess haalt snoeihard uit na vroege rode kaart

Twee weken geleden riepen velen Union al uit tot kampioen toen het na een zege in de kraker tegen ...

14
14
Barça zet reuzenstap naar titel, Schalke promoveert

Er werd zaterdagavond ook in het buitenland nog gevoetbald. In LaLiga staat FC Barcelona na een late ...

23
23
Na knotsgek einde: Union lijdt dure nederlaag op Stayen

De titelstrijd heeft zaterdag mogelijk een nieuwe wending gekregen. Leider Union leedt immers een ...

207
207
'Waanzinnige transfer Sadiki op komst'

Vorig seizoen was hij nog één van de uitblinkers bij het Union dat de titel pakte, ...

47
47
Godts nu ook in kraker tegen PSV de grote man bij Ajax

Ajax is er zaterdagavond niet in geslaagd om de derde plaats in de Eredivisie te pakken, maar het ...

52
52
Lommel neemt optie op promotie met zege tegen Beerschot

Lommel heeft zaterdagavond een serieuze optie genomen op eindwinst in de play-offs van de Challenger ...

145
145
Hayen trekt zorgwekkende conclusie bij Genk

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Het leed zaterdagavond zijn eerste ...

179
179
Na comeback ook transfer? Lokonga spreekt duidelijk

Albert Sambi Lokonga blikt terug op enkele moeilijke jaren. Hij belandde bij Arsenal op een zijspoor ...

55
55
Sterkhouder Union gelooft in transfer: "Er komen kansen"

Union zal in de zomer ongetwijfeld weer een aantal sterkhouders zien vertrekken, ook als het erin ...

22
22
Arsenal zet City weer onder druk met assist Trossard

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Arsenal heeft zaterdagavond de druk weer ...

23
23
Zwak Genk lijdt in Charleroi eerste nederlaag van play-offs

Voor KRC Genk zijn de Europe Play-Off nog geen geweldig succes. Het speelde in zijn drie ...

55
55
Gedaan met Club Brugge: Onyedika neemt pijnlijk besluit

Club Brugge zit in volle titelstrijd, maar tegelijk groeit de onrust rond Raphaël Onyedika. De ...

593
593
Charai en Lapage na comeback: "Ongelooflijk"

KRC Genk haalde opgelucht adem, want KVC Westerlo speelde 3-3 in eigen huis tegen OH Leuven. Ze ...

41
41
Kompany over 'Bayern-probleem': "Of ik mij zorgen maak?"

Bayern München speelde een zwakke partij tegen Heidenheim. Het speelde 3-3 en na de partij ...

56
56
Vanden Borre opent deur: “Kompany in die rol bij RSCA?"

Romelu Lukaku keert nog terug naar RSC Anderlecht. Het is niet duidelijk wanneer. Vincent Kompany ...

146
146
Camara bijzonder scherp voor Belgische voetbalbond

Ilay Camara is weer fit bij RSC Anderlecht, wat een zeer goede zaak is voor de Brusselaars. Er ...

80
80
"De Rode Duivels? Neen, focus mij alleen op KRC Genk"

Bij KRC Genk kenden ze een zeer goed Europees seizoen, maar een zwakke jaargang in België. Er ...

71
71
Saliba héél duidelijk over zomers vertrek bij Anderlecht

Nathan Saliba werd door Olivier Renard voor 2 miljoen euro naar RSC Anderlecht gehaald. Hij is een ...

159
159
Westerlo en OHL verwennen fans met énorm spektakelstuk

KVC Westerlo kon KRC Genk onder druk zetten als ze in eigen huis konden winnen van een uitgeblust OH ...

35
35
West Ham United doet énorm slechte zaak in Premier League

In de Premier League stonden er drie matchen op de menukaart. De topclubs kwamen niet aan de bak, ...

43
43
Kompany en Bayern pakken punt in minuut 100

In de Bundesliga stonden er om 15u30 een aantal duels op het programma. Onder meer Bayern ...

29
29
'Anderlecht geeft spits kans tijdens proefperiode'

RSC Anderlecht en alle andere Belgische clubs hebben de afgelopen dagen uitgepakt met heel wat jonge ...

120
120
El Hadj looft ploegmaat: "Klaar voor volgende stap"

Bij Union SG hebben ze minder aanvallende smaakmakers in de rangen dan andere jaren, maar er zijn ...

22
22
Zorgt goede band Kompany/Vrancken voor straffe uitkomst?

Het is geen geheim dat Vincent Kompany en Wouter Vrancken een goed contact hebben. De coach van STVV ...

147
147
Deschacht geeft RSCA transfertip: "Haal hem weg bij STVV"

RSC Anderlecht gaat in de zomer heus niet 75% van de kern wegdoen zoals we her en der lezen. Elke ...

217
217

Meer sportnieuws