'De Roeck vloekt: sterkhouder wil Antwerp verlaten'

1287 stemmen
'De Roeck vloekt: sterkhouder wil Antwerp verlaten'

Hoewel de sportieve ambities er niet onder mogen lijden hoopt Antwerp straks nog te cashen op een aantal sterkhouders. Daarbij zou ook een enigszins verrassende naam de deur achter zich dicht kunnen trekken.

In het zog van George Ilenikhena moeten onder meer Jean Butez, Michel-Ange Balikwisha en Mandela Keita de kassa doen rinkelen op de Bosuil. Daar werd de voorbije weken af en toe echter ook Vincent Janssen al naar voren geschoven als een kandidaat om andere oorden op te zoeken.

LEES OOK: ‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Antwerp ligt dwars

De 30-jarige Nederlander, afgelopen zondag nog trefzeker tegen Charleroi en in totaal reeds goed voor 39 goals en 12 assists in 95 matchen voor het stamnummer één, ligt nog tot medio 2026 vast in Deurne-Noord. Het lijkt dus stilaan nu of nooit om eventueel nog iets aan hem te verdienen.

Naar verluidt is er alvast sprake van interesse vanuit Mexico, waar Janssen eerder al eens aan de slag was. Ondanks zijn zwaar salaris zou Antwerp, dat de loonmassa wat wil drukken, evenwel niet geneigd zijn om de spits zomaar van de hand te doen en daarom nog de jackpot verlangen.

Janssen wil weg

Mocht het ook afscheid nemen van Janssen zou de nood aan vers bloed diep in de punt na de exit van Ilenikhena tenslotte plots wél erg hoog worden. Een rampscenario waar Jonas De Roeck toch maar beter rekening mee houdt, want volgens Sjotcast wil Janssen zelf het liefst vertrekken.

"Hij speelt ook wel met een soort van vertrekwens en zou graag nog eens naar de MLS gaan", zou de 22-voudig ex-international volgens Antwerp-watcher David Van den Broeck een verhuis naar de Verenigde Staten zien zitten. Al is het dus nog maar de vraag of Antwerp dan zal meewerken.

Denkt u dat Janssen deze zomer nog zal vertrekken bij Antwerp?

Meest recent

Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

4
4
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

108
108
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

493
493
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

66
66
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

404
404
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

46
46
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

73
73
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

107
107
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

78
78
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

122
122
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

314
314
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

628
628
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

245
245
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

448
448
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

374
374
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

211
211
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

94
94
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

92
92
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

158
158
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

180
180
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

362
362
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

370
370
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

298
298
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

528
528
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

152
152

Meer sportnieuws