'De Roeck vloekt: sterkhouder wil Antwerp verlaten'

1287 stemmen
'De Roeck vloekt: sterkhouder wil Antwerp verlaten'

Hoewel de sportieve ambities er niet onder mogen lijden hoopt Antwerp straks nog te cashen op een aantal sterkhouders. Daarbij zou ook een enigszins verrassende naam de deur achter zich dicht kunnen trekken.

In het zog van George Ilenikhena moeten onder meer Jean Butez, Michel-Ange Balikwisha en Mandela Keita de kassa doen rinkelen op de Bosuil. Daar werd de voorbije weken af en toe echter ook Vincent Janssen al naar voren geschoven als een kandidaat om andere oorden op te zoeken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club strijdt met Antwerp, Anderlecht vreest’

Antwerp ligt dwars

De 30-jarige Nederlander, afgelopen zondag nog trefzeker tegen Charleroi en in totaal reeds goed voor 39 goals en 12 assists in 95 matchen voor het stamnummer één, ligt nog tot medio 2026 vast in Deurne-Noord. Het lijkt dus stilaan nu of nooit om eventueel nog iets aan hem te verdienen.

Naar verluidt is er alvast sprake van interesse vanuit Mexico, waar Janssen eerder al eens aan de slag was. Ondanks zijn zwaar salaris zou Antwerp, dat de loonmassa wat wil drukken, evenwel niet geneigd zijn om de spits zomaar van de hand te doen en daarom nog de jackpot verlangen.

Janssen wil weg

Mocht het ook afscheid nemen van Janssen zou de nood aan vers bloed diep in de punt na de exit van Ilenikhena tenslotte plots wél erg hoog worden. Een rampscenario waar Jonas De Roeck toch maar beter rekening mee houdt, want volgens Sjotcast wil Janssen zelf het liefst vertrekken.

"Hij speelt ook wel met een soort van vertrekwens en zou graag nog eens naar de MLS gaan", zou de 22-voudig ex-international volgens Antwerp-watcher David Van den Broeck een verhuis naar de Verenigde Staten zien zitten. Al is het dus nog maar de vraag of Antwerp dan zal meewerken.

Denkt u dat Janssen deze zomer nog zal vertrekken bij Antwerp?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

68
68
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

27
27
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

21
21
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

32
32
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

29
29
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

42
42
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

66
66
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

167
167
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

116
116
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

141
141
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

172
172
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

567
567
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

289
289
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

140
140
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

156
156
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

125
125
Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Het wordt maar niet rustig bij Real Madrid. Een tijdje geleden kondigde Florentino Perez op een ...

156
156
‘Ontslag? Oosting slaat razendsnel terug’

Bij Antwerp zijn ze deze zomer nog maar eens op zoek naar een nieuwe trainer. Twee speeldagen voor ...

146
146
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

56
56
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

406
406
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

228
228
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

255
255
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

399
399
Vanaken zorgt voor ommekeer die niemand zag aankomen

Hans Vanaken leek opnieuw veroordeeld tot een rol als bankzitter bij de Rode Duivels. Maar tegen ...

543
543
'STVV grijpt naast absolute toptransfer'

STVV gaat deze zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De club gaat dus ook heel wat ...

117
117
Club Brugge vreest transferstorm rond zeven spelers

Club Brugge gaat een heel drukke zomer tegemoet. We haalden al aan dat drie spelers toch een keuze ...

319
319

Meer sportnieuws