'De Roeck vloekt: sterkhouder wil Antwerp verlaten'

door
'De Roeck vloekt: sterkhouder wil Antwerp verlaten'

Hoewel de sportieve ambities er niet onder mogen lijden hoopt Antwerp straks nog te cashen op een aantal sterkhouders. Daarbij zou ook een enigszins verrassende naam de deur achter zich dicht kunnen trekken.

In het zog van George Ilenikhena moeten onder meer Jean Butez, Michel-Ange Balikwisha en Mandela Keita de kassa doen rinkelen op de Bosuil. Daar werd de voorbije weken af en toe echter ook Vincent Janssen al naar voren geschoven als een kandidaat om andere oorden op te zoeken.

LEES OOK: Code rood op de Bosuil: Antwerp riskeert monsterboete

Antwerp ligt dwars

De 30-jarige Nederlander, afgelopen zondag nog trefzeker tegen Charleroi en in totaal reeds goed voor 39 goals en 12 assists in 95 matchen voor het stamnummer één, ligt nog tot medio 2026 vast in Deurne-Noord. Het lijkt dus stilaan nu of nooit om eventueel nog iets aan hem te verdienen.

Naar verluidt is er alvast sprake van interesse vanuit Mexico, waar Janssen eerder al eens aan de slag was. Ondanks zijn zwaar salaris zou Antwerp, dat de loonmassa wat wil drukken, evenwel niet geneigd zijn om de spits zomaar van de hand te doen en daarom nog de jackpot verlangen.

Janssen wil weg

Mocht het ook afscheid nemen van Janssen zou de nood aan vers bloed diep in de punt na de exit van Ilenikhena tenslotte plots wél erg hoog worden. Een rampscenario waar Jonas De Roeck toch maar beter rekening mee houdt, want volgens Sjotcast wil Janssen zelf het liefst vertrekken.

"Hij speelt ook wel met een soort van vertrekwens en zou graag nog eens naar de MLS gaan", zou de 22-voudig ex-international volgens Antwerp-watcher David Van den Broeck een verhuis naar de Verenigde Staten zien zitten. Al is het dus nog maar de vraag of Antwerp dan zal meewerken.

Denkt u dat Janssen deze zomer nog zal vertrekken bij Antwerp?

Meest recent

Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

1
1
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

15
15
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

43
43
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

71
71
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

219
219
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

247
247
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

417
417
België doet geweldige coëfficiëntenzaak na Nederlands drama

Het is een zeer mooie Europese week geworden voor de Belgische clubs. Club Brugge, Union en KRC Genk ...

259
259
Karetsas niet gespaard ondanks heerlijke goal: "Jammer"

In de competitie blijft het stroef lopen voor KRC Genk, maar in de Europa League blijven de ...

60
60
'Bloedbad bij Marseille na drama in Brugge'

Bij Olympique Marseille zullen ze zich de wedstrijd tegen Club Brugge nog lang herinneren, zij het ...

81
81
'Genk krijgt meteen domper in volgende ronde EL'

KRC Genk sloot donderdagavond zijn campagne in de league phase van de Europa League af met een ...

175
175
Plotse wending: 'Club vol voor aanvaller, huurdeal + optie'

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt om middernacht definitief zijn deuren. Club ...

539
539
Bitterzoete zege Genk: "Dit is iets om trots op te zijn"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk in de Europa League. De Limburgers deden donderdag ...

68
68
Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

284
284
Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

116
116
Witte rook bij KVM: miljoenentransfer in kannen en kruiken

KV Mechelen is matig aan de tweede seizoenshelft begonnen, maar blijft desondanks in de running om ...

102
102
'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

493
493
Europees gelukje voor Genk? Vossen fileert penaltyfase

KRC Genk is in eigen land bezig aan een kwakkelseizoen, maar kon zich nog ietwat optrekken aan de ...

167
167
Anderlecht dumpt Ashimeru: opvallende details bekend

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd donderdag ...

395
395
Stiekeme titelambities? STVV slaat toe met JPL-bekende

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

195
195
Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Met het ticket voor de tussenronde in de Champions League op zak, beschikt Club Brugge over een ...

864
864
Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Donderdagavond valt het doek over de League Phase van de Champions League. KRC Genk hoopt zich op de ...

22
22
‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Arthur Vermeeren is nog maar net weer in beeld bij Marseille, of het rommelt opnieuw rond de jonge ...

460
460
Punten L'Equipe: uitzonderlijk cijfer voor één Club-speler

Club Brugge heeft woensdag opnieuw een historische avond in de Champions League beleefd. Het ...

445
445
Tegenstander hemelt Genkie op: opvallende bijnaam onthuld

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

245
245

Meer sportnieuws