'AA Gent schakelt meteen door en klopt aan bij Feyenoord'

door
'AA Gent schakelt meteen door en klopt aan bij Feyenoord'

AA Gent heeft nog geen steken laten vallen in zijn eerste wedstrijden van het seizoen, met donderdag een 4-1-zege tegen Vikingur in de Conference League en zondag een nipte 0-1 op het veld van KV Kortrijk. Maar meer nog dan naar die resultaten ging de aandacht de voorbije dagen naar de transferactiviteit van de Buffalo's.

Het is immers druk in Gent, waar heel wat op til staat. Het vertrek van Tarik Tissoudali naar PAOK werd zondag bevestigd en ook de transfer van Julien De Sart naar Al-Rayyan lijkt er elk moment te gaan komen. De middenvelder was er alvast niet meer bij tegen Kortrijk.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

AA Gent gaat na mislopen Omgba voor Van den Belt

Er komt dus nog een vacature vrij op het middenveld en die dacht Gent te gaan vullen met Aimé Omgba. Alles leek in gereedheid te zijn voor diens komst, maar zondag liet NAC Breda weten dat de deal alsnog van de baan is. Gent blijft echter niet bij de pakken zitten.

Het lijkt immers al meteen een nieuw target gevonden te hebben. Bij 1908.nl melden ze immers dat de Buffalo's zich gemeld hebben voor Thomas van den Belt. Dat is een 23-jarige middenvelder van Feyenoord, maar in Rotterdam komt hij niet al te vaak aan de bak.

Van den Belt vertrekt bij Feyenoord

Vorig seizoen kwam Van den Belt, die een jaar geleden overkwam van PEC Zwolle, amper elf keer in actie voor de Nederlandse vice-kampioen. Ook dit seizoen lijkt hij niet meteen voor te komen in de plannen van trainer Brian Priske. Van den Belt zou daarom De Kuip verlaten, al dan niet op huurbasis.

Gent zou daarbij één van de twee mogelijke bestemmingen zijn voor Van den Belt. De andere optie is de Spaanse tweedeklasser CD Castellon. Daar zou de speler herenigd kunnen worden met trainer Dick Schreuder, onder wie hij destijds in Zwolle helemaal ontbolsterde. Het wordt dus afwachten of Gent tegen die link op kan.

🚀

Zou dat een goede transfer zijn voor AA Gent?

Meest recent

Straf statement Bayern: Kompany hemel in geprezen na monsterzege

Bayern München heeft dinsdagavond nogmaals zijn favorietenrol in de Champions League ...

39
39
Uithaal Verhaeghe, Mignolet-soap: Hayen doet Club-boekje open

Nicky Hayen staat bij KRC Genk voor enkele cruciale wedstrijden. De Limburgers hopen zich immers ...

237
237
Coucke wil ijsimperium, maar plannen smelten weg

Marc Coucke is een ondernemer pur sang en is uitgegroeid tot één van de grootste ...

26
26
Anderlecht stomverbaasd: terugkeer Biglia naar België?

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer clubboegbeeld Lucas Biglia weer in huis. In de nasleep van het ...

244
244
‘OM heeft het gehad met Vermeeren: exit akelig dichtbij’

Arthur Vermeeren leek stilaan zijn plek te vinden bij Olympique Marseille, maar de twijfel is in ...

106
106
Engeland verwoestend na Spurs-drama: per direct ontslag geëist

Het horror-seizoen van Tottenham Hotspur is opnieuw een dieptriest hoofdstuk rijker. De Engelse club ...

88
88
'Harde beslissing Garcia: man in vorm naast WK-selectie'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

202
202
'Miljoenen voor Club: Inter komt voor tweede sterkhouder'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelstrijd in de Champions' Play-Offs, is ...

229
229
'Anderlecht gooit trainersdossier om: versterking voor Taravel'

RSC Anderlecht lijkt het seizoen dan toch te gaan uit doen met Jérémy Taravel als ...

262
262
Machine Kompany zorgt voor ontzag: "Nog nooit gezien"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een echte machine gemaakt. Dat bleek ...

322
322
'Nieuwe Stankovic-geruchten: Club Brugge reageert'

Club Brugge is er dit seizoen weer in geslaagd om enkele uitstekende spelers op te duikelen. De ...

280
280
Bayern en Atletico halen hard uit, opluchting voor Barça

De eerste heenwedstrijden in de achtste finales van de Champions League hebben dinsdagavond ...

89
89
Alweer zeer opmerkelijke comeback bij Anderlecht

Bij Anderlecht waait er een frisse wind na de alweer vele veranderingen van de voorbije maanden. ...

385
385
'Juventus hakt knoop over toekomst Openda helemaal door'

Voor Loïs Openda zijn er dezer dagen nog maar zeer weinig speelminuten weggelegd bij Juventus. ...

84
84
Penaltyfestijn Beerschot, baalavond voor Patro en Bokadi

In de Challenger Pro League staat een midweekspeeldag op het programma. Die werd dinsdag afgetrapt ...

125
125
Tottenham ondergaat ongeziene vernedering bij Atletico

De heenwedstrijden van de achtste finales van de Champions League zijn meteen goed voor spektakel. ...

107
107
'Tielemans verbaast iedereen met transfer na WK'

Wanneer de Rode Duivels komende zomer op het WK staan, zal Youri Tielemans in principe de ...

294
294
Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

84
84
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

64
64
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

72
72
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

80
80
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

56
56
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

29
29
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

570
570
Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie staat KRC Genk buiten de top zes ...

172
172

Meer sportnieuws