Real Madrid stelt supertalent voor, Endrick in tranen

door
Real Madrid stelt supertalent voor, Endrick in tranen

Real Madrid heeft na de grootste voorstelling van Kylian Mbappé ook het Braziliaanse supertalent Endrick officieel voorgesteld.

De Braziliaan werd een week geleden achttien jaar en dan kon hij ook een contract tekenen bij Real Madrid. De aanvaller was duidelijk geëmotioneerd tijdens zijn presentatie in een vol stadion.

Galactico

Endrick moet de volgende Galactico worden bij Real Madrid. Het Braziliaanse wonderkind wordt gezien als een enorm talent. Endrick had tranen in de ogen tijdens zijn presentatie aan de fans. “Ik wil iedereen bedanken voor hun komst. Ik ga jullie erbij betrekken, ik had dit allemaal niet verwacht, zoveel mensen.”

De aanvaller krijgt het rugnummer 16. “Ik ben altijd een grote fan van Real Madrid geweest en vanaf vandaag ga ik hier spelen. Ik heb geen woorden om te beschrijven wat er allemaal gebeurt. Ik heb altijd al hier willen zijn en vandaag is dat uitgekomen, Hala Madrid!”, citeert Het Nieuwsblad Endrick.

Warm welkom

Endrick is aldus met open armen ontvangen bij Real, ook door voorzitter Florentino Perez. “Een dag als vandaag hebben alleen grote spelers meegemaakt. Je gaat hier teamgenoten van het Braziliaanse team ontmoeten, die je zullen hebben verteld wat het betekent om speler van Real Madrid te zijn. Vandaag begint je verhaal. Welkom in je nieuwe huis.”

POLL: Een topaankoop van Real Madrid?

Meest recent

Union zondag kampioen? "Of we naar Club gaan kijken?"

Union SG heeft de landstitel nu wel echt binnen handbereik. Het doorstond zaterdagavond ook zijn ...

103
103
Stassin en co zakken, verrassing in strijd om Champions League

Zaterdagavond is het doek gevallen over het seizoen in de Franse Ligue 1. Dat bracht slecht nieuws ...

74
74
Alderweireld reageert emotioneel na prachtig eerbetoon

Antwerp is er zaterdagavond niet in geslaagd om Union iets in de weg te leggen en kreeg een 0-4 om ...

75
75
Assist De Ketelaere bezorgt Atalanta nog late zege

Het voorbije halfjaar is voor Charles De Ketelaere niet makkelijk geweest, want de Rode Duivel kende ...

41
41
Magistraal Union reikt na Bosuil-masterclass hand uit naar titel

Op indrukwekkende wijze heeft Union de voorlaatste speeldag van de PO's nu al naar zijn hand gezet. ...

188
188
'Liverpool vergeet Alexander-Arnold met fraaie dubbelslag'

Liverpool heeft de voorbije weken uitgebreid het behalen van de titel gevierd. Er was slechts ...

52
52
De Bruyne hint naar toekomst: "Natuurlijk al gesproken"

Kevin De Bruyne zal zijn laatste seizoen bij Manchester City afsluiten zonder prijs. Hij kon niet ...

87
87
Debast mag met Sporting titel in Portugal vieren

Vincent Kompany werd met Bayern München al kampioen in Duitsland en zaterdag was nog een Belg ...

71
71
Kippenvel: Antwerp bezorgt Alderweireld geweldig afscheid

De voorlaatste speeldag van de Champions' Play-Off wordt zaterdagavond afgetrapt met een ...

225
225
'Club Brugge moet geduld oefenen voor topdoelwit'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste zomeraanwinst van Club Brugge, maar die zal wellicht niet ...

218
218
Ontknoping nabij: dit zijn alle mogelijke titelscenario's

De titelstrijd in de Jupiler Pro League is in zijn beslissende fase aanbeland. Na het afhaken van ...

147
147
Standard kan ook in laatste thuismatch weer niet winnen

Voor Standard lijken de play-offs stilaan te gaan eindigen zonder overwinningen. Ook in de laatste ...

57
57
Eerbetoon Alderweireld, Pocognoli zorgt voor grote verrassing

Royal Antwerp FC ontvangt Union SG op de Bosuil twee speeldagen voor het einde van de Champions ...

148
148
Deceptie De Bruyne: Man City kopje onder in bekerfinale

Manchester City en Crystal Palace bekampten elkaar in de finale van de FA Cup. Voor Kevin De Bruyne ...

95
95
Wending in trainersdossier? "Hij kan Anderlecht op de rails krijgen"

RSC Anderlecht zal het seizoen andermaal zonder prijzen afsluiten. Tijdens de zomermaanden worden ...

726
726
Patro Eisden heeft goud in handen: “Hij gaat geld opleveren”

Patro Eisden is aan een flinke opmars bezig. Onder Stijn Stijnen is de club opgeklommen en dit ...

316
316
Sensatie in vrouwenvoetbal: OHL dompelt Anderlecht in rouw

Sensatie in het Belgische vrouwenvoetbal. OHL heeft haar eerste landstitel uit de geschiedenis ...

103
103
Opmerkelijke bekentenis Tom Waes: "Ben zo diep gegaan"

Voor Tom Waes zijn het spannende weken. Eind deze maand weet het VRT-gezicht welke straf hij krijgt ...

102
102
Gent-bestuur heeft genoeg gezien: grove borstel staat klaar

KAA Gent werkt zondagavond tegen KRC Genk zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen af. Voor een ...

377
377
'Exit PSV: knaltransfer Noa Lang met pittig prijskaartje gelekt'

Noa Lang was op de Belgische velden al een opvallend figuur bij Club Brugge en ook in Nederland ...

210
210

Meer sportnieuws