Zéér opmerkelijk: Geen vlaggen voor Dender door… VAR

131 stemmen
Zéér opmerkelijk: Geen vlaggen voor Dender door… VAR

Dender is de promovendus met het laagste budget in de Jupiler Pro League. De club kan de steun van de supporters aldus goed gebruiken, maar vlaggen zijn alvast niet toegelaten in het stadion. 

Dender neemt het om 16u op tegen vicekampioen, bekerwinnaar en Super Cup-winnaar Union SG op de eerste speeldag van de Jupiler Pro League. De supporters van de thuisploeg zullen geen vlaggen mogen meenemen door… de VAR. De vlaggen kunnen het beeld van de camera's van de videoref blokkeren. Ook de uitfans mogen uiteraard ook geen vlaggen meepakken.

LEES OOK: ‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

Optimale werking

Heel het seizoen lang zullen geen vlaggen worden toegelaten in het stadion van Dender, dat laat de promovendus op de officiële kanalen weten. ‘Vanaf dit seizoen zullen er geen vlaggen meer toegelaten zijn in de tribunes. Dit om de werking van de VAR te optimaliseren.’

De werking van de VAR werd getest tijdens de oefenwedstrijden. ‘Na de grote test met de VAR tijdens onze laatste oefenwedstrijd, is gebleken dat een optimale werking van de in het gedrang komt indien er vlaggen worden toegelaten in het stadion’, klinkt het duidelijk.

Geen risico’s

Dender zal na overleg met de bevoegde autoriteiten geen vlaggen toelaten tijdens de thuiswedstrijden. ‘Om absoluut geen risico’s te nemen langs onze zijde, en na druk overleg met zowel het Referee Department en de Pro League, is de club helaas genoodzaakt om geen vlaggen toe te laten in het stadion.’

De club baalt van de situatie, maar anders komt een sportief resultaat in gevaar. ‘We hopen dat iedereen hiervoor begrip kan opbrengen, en we doen er samen alles aan om het stadion sfeervol en gevuld te krijgen!’ Dender wordt door het lage budget gezien als een degradatiekandidaat komend seizoen.

Een goede beslissing?

Meest recent

'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

381
381
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

54
54
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

32
32
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

83
83
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

46
46
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

175
175
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

81
81
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

378
378
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

395
395
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

344
344
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

771
771
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

177
177
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

239
239
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

351
351
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

55
55
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

541
541
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

204
204
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

172
172
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

64
64
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

93
93
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

73
73
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

462
462
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

268
268
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

600
600
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

186
186

Meer sportnieuws