‘Kompany krijgt bij Bayern mes in de rug van sterspeler’

door
‘Kompany krijgt bij Bayern mes in de rug van sterspeler’

Vincent Kompany is aan de voorbereidingen bezig met Bayern München voor het nieuwe seizoen. De selectie zal nog een transformatie ondergaan want verschillende spelers kunnen de club nog verlaten.

Kompany hoopt wél nog over Alphonso Davies te beschikken, maar Real Madrid ligt al een tijdje op de loer om de Canadese superster binnen te halen. Bayern München wil de verdediger niet laten gaan.

LEES OOK: Bayern-sterren onthullen: dít zei Kompany in kleedkamer na rothelft

Mes in de rug

Volgens het Spaanse AS heeft Davies echter een mes in de rug van Kompany gestoken. De back zou een overeenkomst met Real Madrid hebben gesloten om te wachten tot volgend seizoen om te praten over een transfer, dan loopt het contract van de Canadees af.

Zo kan Real Madrid Davies transfervrij overnemen en hoeft het geen grote bedragen op tafel te leggen. Eerder haalde De Koninklijke ook al Kylian Mbappé gratis over van PSG. Bayern wil graag verlengen met Davies, maar door deze deal lijkt dat er niet meteen in te zitten.

Mislukte gesprekken

De Duitsers probeerden naar verluidt al wel enkele keren om de gesprekken over een nieuw contract op te starten, maar telkens was er een kink in de kabel. Door de mislukte onderhandelingen is de relatie tussen Davies en Bayern verzuurd geraakt. Der Rekordmeister was nochtans bereid om een jaarsalaris van veertien miljoen euro netto te bieden.

Davies lijkt echter een overstap naar Real Madrid te prefereren. De club van Thibaut Courtois zou 35 miljoen euro willen betalen om Davies meteen over te nemen, maar Bayern wil een veelvoud ontvangen. Nu is het plan van Real om te wachten totdat Davies transfervrij is. De Canadees ziet dat plannetje ook zitten en mag dan een enorme tekenbonus verwachten.

Denk jij dat Davies naar Real Madrid zal trekken?

Meest recent

Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

108
108
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

109
109
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

53
53
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

292
292
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

414
414
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

337
337
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

183
183
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

158
158
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

91
91
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

565
565
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

335
335
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

343
343
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

393
393
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

220
220
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

175
175
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

355
355
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

813
813
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

279
279
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

221
221
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

121
121
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

182
182
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

85
85
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

300
300
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

42
42
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

1066
1066

Meer sportnieuws