Hayen deelt slecht nieuws & broedt op verrassing bij Club

door
Hayen deelt slecht nieuws & broedt op verrassing bij Club

Club Brugge en KV Mechelen trappen straks het nieuwe seizoen op gang. Bij de landskampioen kan Nicky Hayen enigszins verrassend meteen een beroep doen op nagenoeg zijn voltallige selectie. Al viel er toch ook minder goed nieuws te melden in Westkapelle.

Zo kan Hayen nog niet rekenen op Joel Ordonez, die net zoals onder andere Andreas Skov Olsen en Ardon Jashari pas later aansloot wegens interlandverplichtingen. Terwijl zij al klaar zijn voor de strijd kampt de Ecuadoraan nog met kwaaltjes na zijn terugkeer van de Copa America.

LEES OOK: Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

Ordóñez & Sabbe out

Wat er precies aan de hand is met Ordóñez is voorlopig onbekend. Naar verluidt gaat het slechts om lichte hinder en is er geen sprake van een ernstige blessure, maar afgelopen seizoen bleek de 20-jarige verdediger reeds geregeld last te hebben met de opeenvolging van wedstrijden.

Dat geldt ook voor Kyriani Sabbe, van wie eerder al bekend geraakte dat hij opnieuw in de lappenmand ligt. Tijdens zijn persbabbel liet Hayen verstaan dat de rechtsachter nog een aantal weken aan de kant zal staan. Afwachten dus wanneer Sabbe terug klaar zal zijn voor de strijd.

Seys of Siquet?

"De exacte datum ken ik niet. Hij heeft wel de loopsessies hervat en alles loopt hoe het hoort te gaan, dus stap voor stap zal hij wel terugkeren", aldus de coach, die wel al Hugo Siquet opnam in zijn wedstrijdkern. De nieuwkomer wordt straks dan ook meteen aan de aftrap verwacht.

Of schudt Hayen een verrassing uit zijn mouw? Het Laatste Nieuws sluit niet uit dat Maxim De Cuyper postvat op de rechterkant, waar hij vorig seizoen al af en toe depanneerde. Ondanks de blessure van Bjorn Meijer gelooft Blauw-Zwart links achterin tenslotte volop in Joaquin Seys.

Wie zal volgens u starten tegen KV Mechelen?

Meest recent

'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

10
10
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

29
29
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

165
165
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

166
166
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

198
198
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

203
203
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

283
283
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

235
235
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

126
126
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

44
44
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

217
217
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

57
57
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

492
492
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

412
412
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

155
155
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

246
246
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

43
43
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

878
878
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

143
143
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

542
542
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

282
282
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

65
65
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

633
633
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

479
479
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

232
232

Meer sportnieuws