Hayen deelt slecht nieuws & broedt op verrassing bij Club

door
Hayen deelt slecht nieuws & broedt op verrassing bij Club

Club Brugge en KV Mechelen trappen straks het nieuwe seizoen op gang. Bij de landskampioen kan Nicky Hayen enigszins verrassend meteen een beroep doen op nagenoeg zijn voltallige selectie. Al viel er toch ook minder goed nieuws te melden in Westkapelle.

Zo kan Hayen nog niet rekenen op Joel Ordonez, die net zoals onder andere Andreas Skov Olsen en Ardon Jashari pas later aansloot wegens interlandverplichtingen. Terwijl zij al klaar zijn voor de strijd kampt de Ecuadoraan nog met kwaaltjes na zijn terugkeer van de Copa America.

LEES OOK: Hein vol ongeloof: “Dat is de beste transfer van Antwerp”

Ordóñez & Sabbe out

Wat er precies aan de hand is met Ordóñez is voorlopig onbekend. Naar verluidt gaat het slechts om lichte hinder en is er geen sprake van een ernstige blessure, maar afgelopen seizoen bleek de 20-jarige verdediger reeds geregeld last te hebben met de opeenvolging van wedstrijden.

Dat geldt ook voor Kyriani Sabbe, van wie eerder al bekend geraakte dat hij opnieuw in de lappenmand ligt. Tijdens zijn persbabbel liet Hayen verstaan dat de rechtsachter nog een aantal weken aan de kant zal staan. Afwachten dus wanneer Sabbe terug klaar zal zijn voor de strijd.

Seys of Siquet?

"De exacte datum ken ik niet. Hij heeft wel de loopsessies hervat en alles loopt hoe het hoort te gaan, dus stap voor stap zal hij wel terugkeren", aldus de coach, die wel al Hugo Siquet opnam in zijn wedstrijdkern. De nieuwkomer wordt straks dan ook meteen aan de aftrap verwacht.

Of schudt Hayen een verrassing uit zijn mouw? Het Laatste Nieuws sluit niet uit dat Maxim De Cuyper postvat op de rechterkant, waar hij vorig seizoen al af en toe depanneerde. Ondanks de blessure van Bjorn Meijer gelooft Blauw-Zwart links achterin tenslotte volop in Joaquin Seys.

Wie zal volgens u starten tegen KV Mechelen?

Meest recent

Rigaux verrast: kampioenenmaker Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace trok Union vorig seizoen eindelijk eens aan het langste eind tegen Club ...

2
2
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

196
196
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

215
215
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

126
126
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

348
348
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

649
649
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

230
230
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

626
626
Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

KRC Genk kent een matig seizoen. In Europa draait het goed, maar in België stellen de ...

435
435
Proto haalt keihard uit naar Fredberg & co

RSC Anderlecht doet het voorlopig niet beter dan vorig seizoen. In de competitie staan ze na een ...

278
278
Charles Vanhoutte krijgt na lange soap een nieuwe trainer

Charles Vanhoutte maakte begin september nog een verrassende transfer. Enkele dagen nadat de ...

29
29
'Man City en Liverpool krijgen deadline voor monsterdeal'

De wintermercato moet nog beginnen, maar in Engeland is de eerste megatransfer al in de maak. ...

78
78
'Club baalt hard en loopt 20 miljoen euro mis'

Club Brugge lijkt alweer voor een zeer drukke mercato te staan. Niet alleen zoekt Blauw-Zwart in ...

381
381
Albert duidt hét probleem voor de Duivels op het WK aan

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard vooral in het teken staan van het WK in de Verenigde Staten, ...

97
97
'Charleroi keihard: miscast alweer doogestuurd'

Voor Charleroi was december een vreemde maand. De Carolo's werden geschokt door het plotse vertrek ...

37
37
'Enorm transfervuurwerk op komst bij Club Brugge'

Na een zware eerste seizoenshelft genieten de Belgische clubs van een korte maar welverdiende ...

1895
1895
Benito Raman verrast iedereen met toekomstplan

KV Mechelen is tot dusver één van de revelaties van het seizoen en gaat de winterstop ...

388
388
Proto waarschuwt Anderlecht over revelatie

Anderlecht sloot zijn kalenderjaar af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi. Het gaat zo ...

272
272
'AA Gent wrijft zich in handen: miljoenentransfer op komst'

AA Gent zal in 2026 nog heel wat werk voor de boeg hebben om zich te plaatsen voor de Champions' ...

390
390
TRANSFERUURTJE: 'Iconische naam voor Ajax, schoktransfer De Winter'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

155
155
Hein vol ongeloof: “Dat is de beste transfer van Antwerp”

Royal Antwerp FC kende een jaar vol ups en downs. Van het mislopen van Europees voetbal en de ...

243
243
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

98
98
Courtois vult voorpagina’s: Spanje in de ban van Duivel

Thibaut Courtois is al jaren de nummer 1 van Real Madrid en zijn status in de Spaanse hoofdstad ...

162
162
‘De Mil stroopt mouwen op: grote transferplannen KAA Gent'

KAA Gent hoopt op een beter 2026. De Buffalo’s zagen coach Ivan Leko vertrekken naar rivaal ...

532
532
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

301
301

Meer sportnieuws