'Courtois slaakt grote zucht van opluchting bij Real Madrid'

door
'Courtois slaakt grote zucht van opluchting bij Real Madrid'

Thibaut Courtois stoomt zich zo stilaan klaar voor de competitiestart in Spanje. Die staat gepland voor midden augustus. Ondertussen zou Courtois wel eens afscheid kunnen gaan nemen van een concurrent.

Zo zou Chelsea volgens The Athletic en AS azen op Adriy Lunin. De Londenaren zouden een bod gedaan hebben van zo'n 15 miljoen dollar (net geen 14 miljoen euro), plus nog eens Kepa. Een aantrekkelijk voorstel voor een tweede doelman die zich moet schikken naar een plek achter vast sluitstuk Courtois.

LEES OOK: Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Lunin misnoegd

Lunin was vorig seizoen van grote waarde voor Real Madrid. Hij depanneerde toen Courtois maandenlang in de lappenmand lag en deed dat met verve, zowel in LaLiga als in de Champions League. Toch koos coach Carlo Ancelotti voor onze landgenoot in de finale van de CL, tot ongenoegen van Lunin.

De Oekraïner aast op een vaste plek tussen de palen, en zou die wel eens kunnen krijgen bij Chelsea. In Londen zijn ze al een tijd op zoek naar een betrouwbare keeper. Maar Chelsea houdt nog een doelman uit Spanje in de gaten.

Filip Jorgensen

Volgens de Italiaanse transfergoeroe Fabrizio Romano willen de Londenaren Filip Jorgensen weghalen bij Villarreal, dat het afgelopen seizoen afsloot op de achtste plek in Spanje. Chelsea zou al een eerste bod uitgebracht hebben van om en bij de 20 miljoen op het Deense sluitstuk.

Volgens Romano ziet de speler zelf een overgang naar Stamford Bridge alvast zitten. Het is wachten of de transfer er ook degelijk komt en zo ja, of Jorgensen zich kan doorzetten in Londen. Of wordt het toch Lunin voor Chelsea?

Voor wie moet Chelsea gaan?

Meest recent

'Grote kuis bij Antwerp: duo bij grof huisvuil gezet'

Na een teleurstellend seizoen belooft het straks alweer een drukke zomer te worden bij Antwerp, waar ...

5
5
'Dembélé maakt pikante transfer na geheime meeting'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

30
30
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

65
65
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

96
96
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

120
120
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

129
129
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

119
119
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

371
371
'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

112
112
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

284
284
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

27
27
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

84
84
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

201
201
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

159
159
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

135
135
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

95
95
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

531
531
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

363
363
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

95
95
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

969
969
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

133
133
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

189
189
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

351
351
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

196
196
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

90
90

Meer sportnieuws