Toch nog transfer Nusa? 'Club Brugge wil onderste uit kan halen'

809
Toch nog transfer Nusa? 'Club Brugge wil onderste uit kan halen'

Antonio Nusa wordt gezien als een groot talent en Club Brugge dacht goud in handen te hebben. De buitenspeler is echter op zoek naar zijn goede vorm.

Nusa kwam als een tornado op de Belgische velden. De Noor wervelde en dribbelde zich voorbij tegenstanders alsof het een lieve lust was. Er werden meteen bedragen rond de veertig miljoen euro genoemd.

LEES OOK: Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Vormdip

Nusa kampte vervolgens echter met blessures en een ferme vormdip bij Club Brugge. De buitenspeler was niet altijd zeker van een basisplaats en hoopt dit seizoen volledig door te breken op de Belgische velden. Dat hoopt Blauw-Zwart ook. De Bruggelingen hopen nog steeds op de jackpot voor Nusa.

Volgens Het Nieuwsblad lonkt vooral het Engelse Crystal Palace nog en is een transfer deze zomermercato zéker niet uitgesloten. ‘Al kan het áltijd snel gaan in het voetbal. Wie weet, komt er de komende weken toch sneller dan verwacht al een transfer als Nusa sterk aan het seizoen begint. Voor hem zal dan wel het sportieve plaatje moeten kloppen, terwijl Club Brugge ook financieel het onderste uit de kan zal willen halen.’

Noors toptalent

Nusa is een 19-jarige Noorse international met nog een contract tot 2027 bij Club Brugge. De linksbuiten heeft een marktwaarde van vijftien miljoen euro al was dat in het verleden nog twintig miljoen euro. In totaal speelde de buitenspeler 42 competitiewedstrijden voor Club Brugge waarin hij vier keer kon scoren en vier assists kon geven.

Denk jij dat Nusa deze zomer nog zal vertrekken?

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

46
46
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

48
48
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

72
72
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

70
70
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

141
141
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

191
191
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

73
73
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

99
99
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

71
71
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

118
118
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

19
19
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

80
80
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

206
206
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

119
119
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

102
102
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

946
946
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

73
73
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

158
158
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

107
107
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

42
42
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

393
393
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

432
432
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

206
206
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

415
415

Meer sportnieuws