Toch nog transfer Nusa? 'Club Brugge wil onderste uit kan halen'

door
Toch nog transfer Nusa? 'Club Brugge wil onderste uit kan halen'

Antonio Nusa wordt gezien als een groot talent en Club Brugge dacht goud in handen te hebben. De buitenspeler is echter op zoek naar zijn goede vorm.

Nusa kwam als een tornado op de Belgische velden. De Noor wervelde en dribbelde zich voorbij tegenstanders alsof het een lieve lust was. Er werden meteen bedragen rond de veertig miljoen euro genoemd.

LEES OOK: 'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Vormdip

Nusa kampte vervolgens echter met blessures en een ferme vormdip bij Club Brugge. De buitenspeler was niet altijd zeker van een basisplaats en hoopt dit seizoen volledig door te breken op de Belgische velden. Dat hoopt Blauw-Zwart ook. De Bruggelingen hopen nog steeds op de jackpot voor Nusa.

Volgens Het Nieuwsblad lonkt vooral het Engelse Crystal Palace nog en is een transfer deze zomermercato zéker niet uitgesloten. ‘Al kan het áltijd snel gaan in het voetbal. Wie weet, komt er de komende weken toch sneller dan verwacht al een transfer als Nusa sterk aan het seizoen begint. Voor hem zal dan wel het sportieve plaatje moeten kloppen, terwijl Club Brugge ook financieel het onderste uit de kan zal willen halen.’

Noors toptalent

Nusa is een 19-jarige Noorse international met nog een contract tot 2027 bij Club Brugge. De linksbuiten heeft een marktwaarde van vijftien miljoen euro al was dat in het verleden nog twintig miljoen euro. In totaal speelde de buitenspeler 42 competitiewedstrijden voor Club Brugge waarin hij vier keer kon scoren en vier assists kon geven.

Denk jij dat Nusa deze zomer nog zal vertrekken?

Meest recent

Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

0
0
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

31
31
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

48
48
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

64
64
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

82
82
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

182
182
'Lewandowski lonkt naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

257
257
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

25
25
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

75
75
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

129
129
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

141
141
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

121
121
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

84
84
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

490
490
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

314
314
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

89
89
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

876
876
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

129
129
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

173
173
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

334
334
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

188
188
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

86
86
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

875
875
Vermant ziet WK-plek in gevaar komen door ploegmaat

Binnen een drietal maanden begint het WK. Voor heel wat spelers zijn het spannende tijden. Zij ...

392
392

Meer sportnieuws