‘Lachwekkend bod Barça, City wil toptransfer kapen’

door
‘Lachwekkend bod Barça, City wil toptransfer kapen’

FC Barcelona wil ferm uitpakken op de zomermercato. Niet enkel Inaki Williams, maar ook Dani Olmo moet de gelederen komen versterken. Een eerste bod werd alvast geweigerd.

Olmo kende een sterk Europees Kampioenschap en pakte de eindwinst met de Spaanse nationale ploeg. De Spaanse Kroaat staat momenteel onder contract bij RB Leipzig, maar de Europese grootmachten liggen op de loer.

LEES OOK: Waarom Vincent Kompany de Johan Cruijff van België is

Man City

Volgens het Spaanse Diario Sport bood Barça veertig miljoen euro plus twintig miljoen euro aan bonussen. De Catalanen wilden echter tien miljoen euro per jaar betalen in de komende seizoenen. De eerste betaling zou pas in 2025 worden uitgevoerd.

En dat bod werd als ‘lachwekkend’ ontvangen door RB Leipzig. De Duitsers willen meteen geld ontvangen voor hun goudhaantje. Ondertussen is Manchester City van plan om de deal te kapen. Pep Guardiola ziet de komst van de middenvelder ook zitten.

Concreet bod

Volgens het Franse Foot Mercato heeft Manchester City inmiddels een concreet voorstel neergelegd bij RB Leipzig. Na een sterk Europees Kampioenschap is de ploegmakker van Loïs Openda hot op de transfermarkt.

Men verwacht dat FC Barcelona nog steeds de beste papieren heeft, maar dan zullen de Catalanen hun bod wel flink moeten aanpassen. Barça wil komend seizoen Real Madrid weer het vuur aan de schenen leggen.

Voor wie moet Olmo kiezen?

Meest recent

Overzicht Europa: Engelse thriller, beslissing in Clasico?

Het Bayern München van Vincent Kompany is sind afgelopen weekend zeker van de Duitse ...

4
4
'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

In de finale toonde Real Madrid zich uiteindelijk te sterk na strafschoppen, maar de U19 van Club ...

87
87
'Anderlecht gaat voor transferstunt met terugkeer chouchou'

In afwachten van de officiële bevestiging van Antoine Sibierski, moet RSC Anderlecht het nog ...

68
68
Standard haalt belangrijke slag thuis: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

35
35
‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

335
335
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

171
171
Napoli-conflict: clubboegbeeld geeft 'enige fout' Lukaku

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

114
114
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

252
252
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

208
208
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

146
146
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

219
219
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

215
215
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

112
112
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

372
372
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

366
366
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

203
203
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

164
164
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

515
515
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

99
99
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

165
165
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

156
156
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

79
79
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

88
88
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

126
126
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

294
294

Meer sportnieuws