Kums uit grote transferzorgen bij KAA Gent

662 stemmen
Kums uit grote transferzorgen bij KAA Gent

KAA Gent won met 4-1 van Vikingur in de voorronde van de Conference League en de volgende ronde lijkt alvast binnen te zijn.

Middenvelder Sven Kums sprak met Het Nieuwsblad en uitte toch zijn zorgen over het transferbeleid van de Buffalo’s. Nog verschillende sterkhouders staan op het punt om KAA Gent te verlaten.

LEES OOK: Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Nog transfergeweld

Tarik Tissoudali is op weg naar de exit, maar ook Julien De Sart leek afscheid te nemen van het publiek. Sven Kums trekt aan de alarmbel. “In vergelijking met begin vorig seizoen zijn we heel wat offensieve weelde verloren. Dus ik hoop dat er nog wat bijkomt. Mijn doelpuntje was belangrijk, maar het gebeurt wel niet vaak dat het me lukt.”

Kums zag dat KAA Gent het moeilijk had om de muur van Vikingur te breken. “Het begin was inderdaad zeer moeizaam. Natuurlijk speelden zij heel compact en raakten wij er moeilijk door. Vervolgens pak je een vermijdbaar doelpunt en dat maakt het er niet makkelijker op. Je moet dan geduldig blijven en dat hebben we goed gedaan.”

De Sart

Maatje De Sart lijkt op weg naar de uitgang bij KAA Gent. Kums snapt zijn situatie wel. “Een loopbaan is evenwel kort en hoewel hij hier enorm geliefd is, is dit toch een lastige keuze. Wat ik zou in zijn positie doen? Geen idee hoe ik op zijn leeftijd zou omgesprongen hebben met zo’n bod uit Qatar of Saudi-Arabië. Ik ken de details niet, maar het is niet aan mij om hierover te oordelen. Iedereen beslist daar op zijn eigen manier over.”

🚀

Heeft Kums hier gelijk?

Meest recent

Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

0
0
Courtois over nieuwe coach Mourinho: "We hadden aanvaringen"

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

12
12
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

29
29
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

129
129
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

65
65
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

36
36
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

360
360
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

166
166
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

93
93
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

99
99
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

151
151
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

447
447
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

129
129
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

137
137
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

184
184
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

229
229
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

235
235
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

71
71
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

188
188
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

297
297
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

434
434
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

87
87
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

550
550
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

90
90
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

482
482

Meer sportnieuws