Kums uit grote transferzorgen bij KAA Gent

door
Kums uit grote transferzorgen bij KAA Gent

KAA Gent won met 4-1 van Vikingur in de voorronde van de Conference League en de volgende ronde lijkt alvast binnen te zijn.

Middenvelder Sven Kums sprak met Het Nieuwsblad en uitte toch zijn zorgen over het transferbeleid van de Buffalo’s. Nog verschillende sterkhouders staan op het punt om KAA Gent te verlaten.

LEES OOK: Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

Nog transfergeweld

Tarik Tissoudali is op weg naar de exit, maar ook Julien De Sart leek afscheid te nemen van het publiek. Sven Kums trekt aan de alarmbel. “In vergelijking met begin vorig seizoen zijn we heel wat offensieve weelde verloren. Dus ik hoop dat er nog wat bijkomt. Mijn doelpuntje was belangrijk, maar het gebeurt wel niet vaak dat het me lukt.”

Kums zag dat KAA Gent het moeilijk had om de muur van Vikingur te breken. “Het begin was inderdaad zeer moeizaam. Natuurlijk speelden zij heel compact en raakten wij er moeilijk door. Vervolgens pak je een vermijdbaar doelpunt en dat maakt het er niet makkelijker op. Je moet dan geduldig blijven en dat hebben we goed gedaan.”

De Sart

Maatje De Sart lijkt op weg naar de uitgang bij KAA Gent. Kums snapt zijn situatie wel. “Een loopbaan is evenwel kort en hoewel hij hier enorm geliefd is, is dit toch een lastige keuze. Wat ik zou in zijn positie doen? Geen idee hoe ik op zijn leeftijd zou omgesprongen hebben met zo’n bod uit Qatar of Saudi-Arabië. Ik ken de details niet, maar het is niet aan mij om hierover te oordelen. Iedereen beslist daar op zijn eigen manier over.”

Heeft Kums hier gelijk?

Meest recent

Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

83
83
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

13
13
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

45
45
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

393
393
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

330
330
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

208
208
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

257
257
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

74
74
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

621
621
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

225
225
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

418
418
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

653
653
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

212
212
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

405
405
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

184
184
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

175
175
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

167
167
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

77
77
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

263
263
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

80
80
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

344
344
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

232
232
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

241
241
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

450
450
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

531
531

Meer sportnieuws