Hayen verrast: opvallende afwezigen in selectie Club Brugge

door
Hayen verrast: opvallende afwezigen in selectie Club Brugge

Vrijdag trappen Club Brugge en KV Mechelen weer een nieuw seizoen in de Jupiler Pro League op gang. Bij de landskampioen maakte Nicky Hayen zopas zijn 22-koppige selectie bekend. Inclusief een aantal opvallende aan -en afwezigen.

Zoals hij vooraf zelf al aangaf kan de Brugse coach een beroep doen op nagenoeg zijn voltallige kleedkamer. Behalve de langdurig geblesseerden Bjorn Meijer en Kyriani Sabbe ligt enkel Joel Ordóñez, die met lichte hinder kampt, nog in de lappenmand.

LEES OOK: "Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

Siquet in, Et-Taïbi out

Voor het overige tekent iedereen present. Ook de pas teruggekeerde internationals zoals Maxim De Cuyper, Andreas Skov Olsen en Ardon Jashari. De meest opvallende naam is echter misschien wel Hugo Siquet, die nog maar net de rangen vervoegde.

Niet alleen maakt de rechtsback al deel uit van de wedstrijdkern, de kans lijkt zelfs groot dat hij direct aan de aftrap verschijnt. Tenslotte valt er van Amine Et-Taïbi ondanks zijn degelijk debuut in de Supercup vorige week geen spoor meer te bekennen.

Hayen dumpt Zinckernagel

Net zomin als van Dedryck Boyata overigens. Ook in het offensief compartiment ontbreekt een opvallende naam, want daar heeft Hayen geen plek meer voor Philip Zinckernagel. Niet geheel onlogisch gezien de toenemende concurrentie op de flanken.

Daar heeft Hayen met behalve Skov Olsen ook Antonio Nusa, Michal Skoras, nieuwkomer Christos Tzolis en jonkie Chemsdine Talbi voldoende opties voorhanden. Zij bevinden zich in de pikorde allemaal voor Zinckernagel, die wellicht mag beschikken.

Hayen had Et-Taïbi op z'n minst een plaats moeten gunnen

Meest recent

De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

10
10
Smaakmaker geeft STVV nog sprankeltje hoop

STVV heeft in de voorbije week een geweldige zaak gedaan in de strijd om Europees voetbal. De ...

10
10
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

146
146
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

31
31
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

47
47
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

146
146
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

158
158
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

169
169
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

128
128
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

105
105
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

129
129
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

258
258
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

265
265
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

69
69
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

29
29
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

157
157
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

418
418
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

339
339
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

240
240
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

275
275
Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

82
82
Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

238
238
"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

295
295
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

394
394
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

102
102

Meer sportnieuws