'Club Brugge vervoegt kleppers in jacht op tienersensatie'

door
'Club Brugge vervoegt kleppers in jacht op tienersensatie'

Hoewel het huiswerk op inkomend vlak voorlopig naar verluidt af is blijft Club Brugge speuren naar eventuele opportuniteiten om de gelederen te versterken. Vooral in het offensief compartiment blijkt Blauw-Zwart toch nog op zoek naar jeugdig geweld.

Zo werd de landskampioen eerder al gelinkt aan de Mexicaanse flankaanvaller Heriberto Jurado, voor wie echter verschillende kapers op de kust liggen. Nu zouden Dévy Rigaux en zijn team tevens een oogje hebben laten vallen op diens leeftijdsgenoot en spits Jalal Abdulai.

LEES OOK: Anderlecht weer kampioen? Edwin van der Sar stelt voorwaarde

Club wil Abdulai

De 19-jarige Ghanees is pas sinds vorige zomer aan de slag in Zweden bij Elfsborg, waar hij sindsdien reeds goed was voor negen doelpunten in 27 optredens. Prestaties die hem volgens lokale media tevens de nodige interesse uit diverse topcompetities hebben opgeleverd.

Tenslotte zou Abdulai, die tot eind 2027 vastligt bij zijn huidige werkgever, ook op de radar van Atalanta, Marseille, Stade Reims en Villareal prijken. De jackpot wenkt dus voor Elfsborg, dat zeker geen genoegen zal nemen met zijn geschatte marktwaarde van een half miljoen.

Pittig prijskaartje

Meer nog: volgens Fotbolldirekt mag men daar deze zomer al biedingen van drie à vier miljoen euro verwachten. Dat bevestigt zijn zaakwaarnemer Patrick Mörk, die niet uitsluit dat zijn goudhaantje een stap zal overslaan door meteen naar een grotere competitie te verhuizen.

Volgens directeur Stefan Andreasson wil Elfsborg hem dan weer liefst nog niet verkopen, tenzij er een niet te weigeren aanbod op tafel komt. Om zich niet te beperken tot België of Nederland weigert hij het evenwel over concrete bedragen te hebben. Club is dus gewaarschuwd.

Club moet doorduwen voor Abdulai

Meest recent

'Coucke gooit bom bij Anderlecht: topnaam op komst?'

Kenneth Bornauw en Michael Verschueren zullen tegen Club Brugge voor het eerst als de nieuwe CEO en ...

51
51
Kompany verovert Bayern: topman breekt stilzwijgen

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De coach tekende onlangs twee jaar bij ...

18
18
Anderlecht weer kampioen? Edwin van der Sar stelt voorwaarde

RSC Anderlecht kruist zondagmiddag de degens met rivaal Club Brugge en die partij krijgt voor de ...

45
45
Kroos zwaar onder de indruk: "Daarvoor verdient Kompany lof"

Vincent Kompany levert fantastisch werk bij Bayern München. Vorig jaar op overtuigende wijze de ...

15
15
'Gevolgen na Barça-stunt: dubbele winterbom bij Club'

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door het grote FC Barcelona ...

169
169
"Wie denkt hij wel dat hij is?" - aanvaller torpedeert kansen bij Duivels

Terwijl de Rode Duivels zich volgende week willen verzekeren van een ticket voor de WK-eindronde, ...

108
108
'Lewandowksi verlaat Barça: sprookjestransfer in januari'

Robert Lewandowski maakte afgelopen weekend zijn rentree bij FC Barcelona na een kleine ...

83
83
DAZN-affaire escaleert voort: cruciaal nieuws voor supporters

De soap rond de beeldrechten in het Belgisch voetbal blijft de gemoederen bedaren. DAZN, de Pro ...

276
276
TRANSFERUURTJE: 'Kompany-vloedgolf in München, schoktransfer Club'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

245
245
'Ajax schokt Antwerp: plan rond Overmars lekt uit'

Hoogspanning op de Bosuil, waar mits een nieuwe teleurstelling tegen La Louvière het lot van ...

165
165
'Drama bij Genk: Fink krijgt dubbele dreun te verwerken'

Amper een paar dagen na de spectaculaire 4-3 zege in Braga moet KRC Genk alweer vol aan de bak, want ...

111
111
Hasi verrast iedereen: durft volle aanval tegen Club Brugge

Dankzij een deugddoende zege tegen KV Mechelen is de crisis even weg bij RSC Anderlecht, waar Besnik ...

202
202
'Leko broedt op primeur: twee wijzigingen bij AA Gent'

KAA Gent krijgt zondag KRC Genk over de vloer. Terwijl de Limburgers vertrouwen tankten in Braga ...

212
212
Hayen speelt open kaart: sterkhouder out bij Club Brugge?

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de fraaie stunt tegen FC Barcelona, want zondag ...

366
366
'D-Day bij Antwerp: Wils maakt bocht van 180 graden'

Het moment van de waarheid is aangebroken op de Bosuil, waar Stef Wils zaterdag maar beter kan ...

311
311
Fink velt hard verdict: sterkhouder KRC Genk buitenspel

KRC Genk zorgde donderdag voor een regelrechte stunt door in Braga, tot dan ongenaakbaar in de ...

153
153
Boze blikken bij FCV Dender, Zulte Waregem baalt

FCV Dender kan maar niet winnen in de Jupiler Pro League. Tegen Zulte Waregem behaalde het nog een ...

87
87
Man City in spanning: Doku-tijdbom staat op ontploffen

Jérémy Doku kostte Man City ruim €65 miljoen, maar bij Pep Guardiola koop je ...

193
193
Hasi speelt open kaart: van Stroeykens tot Angulo

RSC Anderlecht neemt het morgen om 13u30 op tegen Club Brugge. Besnik Hasi weet dat het een ...

152
152
Standard en AA Gent, opgelet: "Ooit terug naar de JPL"

Bij Hamburger SV speelt met Sambi Lokonga een Belgische speler, maar ook Jean-Luc Dompé is er ...

120
120
Anderlecht wil revelatie vastleggen: "Gesprekken gaande"

Bij RSC Anderlecht spelen ze een matig seizoen, maar er zijn wel een aantal spelers die zich tonen. ...

331
331
‘Antwerp in stress: Overmars terug naar Ajax?’

Ajax wankelt, en dan duikt meteen weer de naam Marc Overmars op. Antwerp wordt nerveus: Ajax klopte ...

239
239
Leko verrast: "Zij zijn een titelkandidaat"

Bij AA Gent draait het bijzonder wisselvallig. De Buffalo’s doen het voorlopig niet bepaald ...

183
183
Via Club en Rode Duivels weldra naar Europese topcompetitie?

Dat de Belgen geen grote weelde zoals vroeger hebben in de aanval, werd gisteren duidelijk. Rudi ...

153
153
Primeur bij Anderlecht: "Hopelijk extra motivatie"

RSC Anderlecht speelt zondag tegen Club Brugge. Coach Besnik Hasi sprak zich op zijn persbabbel uit ...

366
366

Meer sportnieuws