'Club Brugge vervoegt kleppers in jacht op tienersensatie'

329 stemmen
'Club Brugge vervoegt kleppers in jacht op tienersensatie'

Hoewel het huiswerk op inkomend vlak voorlopig naar verluidt af is blijft Club Brugge speuren naar eventuele opportuniteiten om de gelederen te versterken. Vooral in het offensief compartiment blijkt Blauw-Zwart toch nog op zoek naar jeugdig geweld.

Zo werd de landskampioen eerder al gelinkt aan de Mexicaanse flankaanvaller Heriberto Jurado, voor wie echter verschillende kapers op de kust liggen. Nu zouden Dévy Rigaux en zijn team tevens een oogje hebben laten vallen op diens leeftijdsgenoot en spits Jalal Abdulai.

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Club wil Abdulai

De 19-jarige Ghanees is pas sinds vorige zomer aan de slag in Zweden bij Elfsborg, waar hij sindsdien reeds goed was voor negen doelpunten in 27 optredens. Prestaties die hem volgens lokale media tevens de nodige interesse uit diverse topcompetities hebben opgeleverd.

Tenslotte zou Abdulai, die tot eind 2027 vastligt bij zijn huidige werkgever, ook op de radar van Atalanta, Marseille, Stade Reims en Villareal prijken. De jackpot wenkt dus voor Elfsborg, dat zeker geen genoegen zal nemen met zijn geschatte marktwaarde van een half miljoen.

Pittig prijskaartje

Meer nog: volgens Fotbolldirekt mag men daar deze zomer al biedingen van drie à vier miljoen euro verwachten. Dat bevestigt zijn zaakwaarnemer Patrick Mörk, die niet uitsluit dat zijn goudhaantje een stap zal overslaan door meteen naar een grotere competitie te verhuizen.

Volgens directeur Stefan Andreasson wil Elfsborg hem dan weer liefst nog niet verkopen, tenzij er een niet te weigeren aanbod op tafel komt. Om zich niet te beperken tot België of Nederland weigert hij het evenwel over concrete bedragen te hebben. Club is dus gewaarschuwd.

Club moet doorduwen voor Abdulai

Meest recent

'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

36
36
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

32
32
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

60
60
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

45
45
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

17
17
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

47
47
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

67
67
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

56
56
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

135
135
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

262
262
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

924
924
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

209
209
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

100
100
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

204
204
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

107
107
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

296
296
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

111
111
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

581
581
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

588
588
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

436
436
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

1026
1026
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

246
246
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

306
306
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

487
487
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

61
61

Meer sportnieuws