'Club Brugge vervoegt kleppers in jacht op tienersensatie'

329 stemmen
'Club Brugge vervoegt kleppers in jacht op tienersensatie'

Hoewel het huiswerk op inkomend vlak voorlopig naar verluidt af is blijft Club Brugge speuren naar eventuele opportuniteiten om de gelederen te versterken. Vooral in het offensief compartiment blijkt Blauw-Zwart toch nog op zoek naar jeugdig geweld.

Zo werd de landskampioen eerder al gelinkt aan de Mexicaanse flankaanvaller Heriberto Jurado, voor wie echter verschillende kapers op de kust liggen. Nu zouden Dévy Rigaux en zijn team tevens een oogje hebben laten vallen op diens leeftijdsgenoot en spits Jalal Abdulai.

LEES OOK: Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club wil Abdulai

De 19-jarige Ghanees is pas sinds vorige zomer aan de slag in Zweden bij Elfsborg, waar hij sindsdien reeds goed was voor negen doelpunten in 27 optredens. Prestaties die hem volgens lokale media tevens de nodige interesse uit diverse topcompetities hebben opgeleverd.

Tenslotte zou Abdulai, die tot eind 2027 vastligt bij zijn huidige werkgever, ook op de radar van Atalanta, Marseille, Stade Reims en Villareal prijken. De jackpot wenkt dus voor Elfsborg, dat zeker geen genoegen zal nemen met zijn geschatte marktwaarde van een half miljoen.

Pittig prijskaartje

Meer nog: volgens Fotbolldirekt mag men daar deze zomer al biedingen van drie à vier miljoen euro verwachten. Dat bevestigt zijn zaakwaarnemer Patrick Mörk, die niet uitsluit dat zijn goudhaantje een stap zal overslaan door meteen naar een grotere competitie te verhuizen.

Volgens directeur Stefan Andreasson wil Elfsborg hem dan weer liefst nog niet verkopen, tenzij er een niet te weigeren aanbod op tafel komt. Om zich niet te beperken tot België of Nederland weigert hij het evenwel over concrete bedragen te hebben. Club is dus gewaarschuwd.

Club moet doorduwen voor Abdulai

Meest recent

Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Wellicht zullen we tot na het WK moeten wachten tot de transfermarkt écht op gang komt, maar ...

0
0
'Overmars in actie: Antwerp haalt nog 2 exotische talenten'

Marc Overmars zal deze zomer véél werk hebben bij Antwerp. De Great Old ziet zowat een ...

18
18
TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

110
110
Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

131
131
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

33
33
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

124
124
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

670
670
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

127
127
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

100
100
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

43
43
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

116
116
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

152
152
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

136
136
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

960
960
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

431
431
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

134
134
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

887
887
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

464
464
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

520
520
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

471
471
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

141
141
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

545
545
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

128
128
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

39
39
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

293
293

Meer sportnieuws