'Club Brugge vervoegt kleppers in jacht op tienersensatie'

door
'Club Brugge vervoegt kleppers in jacht op tienersensatie'

Hoewel het huiswerk op inkomend vlak voorlopig naar verluidt af is blijft Club Brugge speuren naar eventuele opportuniteiten om de gelederen te versterken. Vooral in het offensief compartiment blijkt Blauw-Zwart toch nog op zoek naar jeugdig geweld.

Zo werd de landskampioen eerder al gelinkt aan de Mexicaanse flankaanvaller Heriberto Jurado, voor wie echter verschillende kapers op de kust liggen. Nu zouden Dévy Rigaux en zijn team tevens een oogje hebben laten vallen op diens leeftijdsgenoot en spits Jalal Abdulai.

LEES OOK: Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Club wil Abdulai

De 19-jarige Ghanees is pas sinds vorige zomer aan de slag in Zweden bij Elfsborg, waar hij sindsdien reeds goed was voor negen doelpunten in 27 optredens. Prestaties die hem volgens lokale media tevens de nodige interesse uit diverse topcompetities hebben opgeleverd.

Tenslotte zou Abdulai, die tot eind 2027 vastligt bij zijn huidige werkgever, ook op de radar van Atalanta, Marseille, Stade Reims en Villareal prijken. De jackpot wenkt dus voor Elfsborg, dat zeker geen genoegen zal nemen met zijn geschatte marktwaarde van een half miljoen.

Pittig prijskaartje

Meer nog: volgens Fotbolldirekt mag men daar deze zomer al biedingen van drie à vier miljoen euro verwachten. Dat bevestigt zijn zaakwaarnemer Patrick Mörk, die niet uitsluit dat zijn goudhaantje een stap zal overslaan door meteen naar een grotere competitie te verhuizen.

Volgens directeur Stefan Andreasson wil Elfsborg hem dan weer liefst nog niet verkopen, tenzij er een niet te weigeren aanbod op tafel komt. Om zich niet te beperken tot België of Nederland weigert hij het evenwel over concrete bedragen te hebben. Club is dus gewaarschuwd.

Club moet doorduwen voor Abdulai

Meest recent

Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

12
12
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

26
26
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

38
38
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

151
151
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

106
106
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

190
190
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

311
311
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

55
55
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

266
266
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

414
414
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

140
140
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

123
123
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

584
584
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

82
82
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

405
405
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

220
220
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

350
350
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

514
514
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

293
293
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

256
256
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

331
331
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

395
395
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

419
419
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

343
343

Meer sportnieuws