'Transfer op komst: sterkhouder niet in selectie AA Gent'

337 stemmen
'Transfer op komst: sterkhouder niet in selectie AA Gent'

Voor AA Gent begint het nieuwe seizoen op donderdagavond, want om 20u moeten ze een eerste keer aan de bak in de Conference League. Met Vikingur uit de Faeroer krijgen ze in principe een haalbare kaart voorgeschoteld in de tweede voorronde. Daar staat wel tegenover dat Gent nog niet op zijn best zal zijn.

De Buffalo's zullen nog in het ritme moeten komen in hun eerste officiële wedstrijd van het nieuwe seizoen. Daarnaast kampen enkele sterkhouders echter ook met transferitis. De voorbije dagen bleken Julien De Sart en Tarik Tissoudali immers zeer gegeerd.

LEES OOK: Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Tissoudali niet in selectie Gent

Terwijl De Sart een lucratieve aanbieding van het Qatarese Al-Rayyan op zak zou hebben, werd Tissoudali dan weer gelinkt aan een overgang naar de Griekse landskampioen PAOK, vorig seizoen nog tegenstander van Club Brugge in de kwartfinale van de Conference League.

Het lijkt er stilaan ook alsmaar meer op dat die transfer er snel zal komen. Sacha Tavolieri meldt immers dat Tissoudali straks niet op het wedstrijdblad zal staan bij Gent en dat lijkt toch een groot teken aan de wand te zijn.

Transfer naar PAOK wellicht snel rond

Eerder werd al melding gemaakt van een akkoord tussen de clubs over een transfersom die zo'n 2 à 3 miljoen euro zou bedragen. Zelf zou Tissoudali er ook al uit zijn met PAOK over een tweejarig contract, waarbij hij zeer goed zijn brood zou gaan verdienen.

AA Gent ziet zo alweer een sterkhouder in de voorhoede vertrekken, nadat het in januari nog Fofana, Orban en Cuypers zag vertrekken en eerder deze zomer ook afscheid nam van Depoitre. Wouter Vrancken ziet dus weer de nodige kwaliteit wegvallen.

Zal AA Gent een goede vervanger vinden voor hem?

Meest recent

Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

5
5
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

28
28
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

74
74
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

64
64
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

31
31
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

327
327
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

55
55
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

31
31
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

207
207
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

91
91
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

157
157
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

364
364
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

321
321
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

81
81
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

57
57
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

178
178
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

167
167
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

60
60
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

440
440
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

324
324
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

309
309
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

80
80
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

322
322
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

382
382
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

121
121

Meer sportnieuws