'Transfer op komst: sterkhouder niet in selectie AA Gent'

door
'Transfer op komst: sterkhouder niet in selectie AA Gent'

Voor AA Gent begint het nieuwe seizoen op donderdagavond, want om 20u moeten ze een eerste keer aan de bak in de Conference League. Met Vikingur uit de Faeroer krijgen ze in principe een haalbare kaart voorgeschoteld in de tweede voorronde. Daar staat wel tegenover dat Gent nog niet op zijn best zal zijn.

De Buffalo's zullen nog in het ritme moeten komen in hun eerste officiële wedstrijd van het nieuwe seizoen. Daarnaast kampen enkele sterkhouders echter ook met transferitis. De voorbije dagen bleken Julien De Sart en Tarik Tissoudali immers zeer gegeerd.

LEES OOK: De Mil komt met update over verguisde Kanga

Tissoudali niet in selectie Gent

Terwijl De Sart een lucratieve aanbieding van het Qatarese Al-Rayyan op zak zou hebben, werd Tissoudali dan weer gelinkt aan een overgang naar de Griekse landskampioen PAOK, vorig seizoen nog tegenstander van Club Brugge in de kwartfinale van de Conference League.

Het lijkt er stilaan ook alsmaar meer op dat die transfer er snel zal komen. Sacha Tavolieri meldt immers dat Tissoudali straks niet op het wedstrijdblad zal staan bij Gent en dat lijkt toch een groot teken aan de wand te zijn.

Transfer naar PAOK wellicht snel rond

Eerder werd al melding gemaakt van een akkoord tussen de clubs over een transfersom die zo'n 2 à 3 miljoen euro zou bedragen. Zelf zou Tissoudali er ook al uit zijn met PAOK over een tweejarig contract, waarbij hij zeer goed zijn brood zou gaan verdienen.

AA Gent ziet zo alweer een sterkhouder in de voorhoede vertrekken, nadat het in januari nog Fofana, Orban en Cuypers zag vertrekken en eerder deze zomer ook afscheid nam van Depoitre. Wouter Vrancken ziet dus weer de nodige kwaliteit wegvallen.

Zal AA Gent een goede vervanger vinden voor hem?

Meest recent

"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

57
57
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

124
124
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

83
83
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

105
105
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

148
148
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

60
60
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

15
15
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

62
62
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

60
60
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

99
99
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

143
143
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

144
144
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

138
138
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

82
82
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

97
97
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

384
384
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

102
102
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

60
60
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

210
210
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

236
236
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

317
317
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

168
168
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

214
214
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

460
460

Meer sportnieuws