'Transfer op komst: sterkhouder niet in selectie AA Gent'

door
'Transfer op komst: sterkhouder niet in selectie AA Gent'

Voor AA Gent begint het nieuwe seizoen op donderdagavond, want om 20u moeten ze een eerste keer aan de bak in de Conference League. Met Vikingur uit de Faeroer krijgen ze in principe een haalbare kaart voorgeschoteld in de tweede voorronde. Daar staat wel tegenover dat Gent nog niet op zijn best zal zijn.

De Buffalo's zullen nog in het ritme moeten komen in hun eerste officiële wedstrijd van het nieuwe seizoen. Daarnaast kampen enkele sterkhouders echter ook met transferitis. De voorbije dagen bleken Julien De Sart en Tarik Tissoudali immers zeer gegeerd.

LEES OOK: AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Tissoudali niet in selectie Gent

Terwijl De Sart een lucratieve aanbieding van het Qatarese Al-Rayyan op zak zou hebben, werd Tissoudali dan weer gelinkt aan een overgang naar de Griekse landskampioen PAOK, vorig seizoen nog tegenstander van Club Brugge in de kwartfinale van de Conference League.

Het lijkt er stilaan ook alsmaar meer op dat die transfer er snel zal komen. Sacha Tavolieri meldt immers dat Tissoudali straks niet op het wedstrijdblad zal staan bij Gent en dat lijkt toch een groot teken aan de wand te zijn.

Transfer naar PAOK wellicht snel rond

Eerder werd al melding gemaakt van een akkoord tussen de clubs over een transfersom die zo'n 2 à 3 miljoen euro zou bedragen. Zelf zou Tissoudali er ook al uit zijn met PAOK over een tweejarig contract, waarbij hij zeer goed zijn brood zou gaan verdienen.

AA Gent ziet zo alweer een sterkhouder in de voorhoede vertrekken, nadat het in januari nog Fofana, Orban en Cuypers zag vertrekken en eerder deze zomer ook afscheid nam van Depoitre. Wouter Vrancken ziet dus weer de nodige kwaliteit wegvallen.

Zal AA Gent een goede vervanger vinden voor hem?

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

61
61
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

23
23
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

36
36
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

152
152
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

202
202
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

173
173
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

271
271
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

79
79
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

174
174
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

178
178
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

973
973
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

82
82
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

117
117
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

346
346
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

147
147
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

492
492
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

49
49
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

201
201
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

173
173
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

240
240
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

272
272
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

172
172
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

210
210
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

437
437
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

720
720

Meer sportnieuws