'Transfer op komst: sterkhouder niet in selectie AA Gent'

door
'Transfer op komst: sterkhouder niet in selectie AA Gent'

Voor AA Gent begint het nieuwe seizoen op donderdagavond, want om 20u moeten ze een eerste keer aan de bak in de Conference League. Met Vikingur uit de Faeroer krijgen ze in principe een haalbare kaart voorgeschoteld in de tweede voorronde. Daar staat wel tegenover dat Gent nog niet op zijn best zal zijn.

De Buffalo's zullen nog in het ritme moeten komen in hun eerste officiële wedstrijd van het nieuwe seizoen. Daarnaast kampen enkele sterkhouders echter ook met transferitis. De voorbije dagen bleken Julien De Sart en Tarik Tissoudali immers zeer gegeerd.

LEES OOK: Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

Tissoudali niet in selectie Gent

Terwijl De Sart een lucratieve aanbieding van het Qatarese Al-Rayyan op zak zou hebben, werd Tissoudali dan weer gelinkt aan een overgang naar de Griekse landskampioen PAOK, vorig seizoen nog tegenstander van Club Brugge in de kwartfinale van de Conference League.

Het lijkt er stilaan ook alsmaar meer op dat die transfer er snel zal komen. Sacha Tavolieri meldt immers dat Tissoudali straks niet op het wedstrijdblad zal staan bij Gent en dat lijkt toch een groot teken aan de wand te zijn.

Transfer naar PAOK wellicht snel rond

Eerder werd al melding gemaakt van een akkoord tussen de clubs over een transfersom die zo'n 2 à 3 miljoen euro zou bedragen. Zelf zou Tissoudali er ook al uit zijn met PAOK over een tweejarig contract, waarbij hij zeer goed zijn brood zou gaan verdienen.

AA Gent ziet zo alweer een sterkhouder in de voorhoede vertrekken, nadat het in januari nog Fofana, Orban en Cuypers zag vertrekken en eerder deze zomer ook afscheid nam van Depoitre. Wouter Vrancken ziet dus weer de nodige kwaliteit wegvallen.

Zal AA Gent een goede vervanger vinden voor hem?

Meest recent

'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

19
19
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

21
21
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

92
92
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

113
113
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

147
147
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

114
114
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

96
96
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

104
104
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

236
236
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

257
257
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

62
62
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

27
27
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

145
145
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

383
383
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

325
325
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

230
230
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

264
264
Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

78
78
Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

230
230
"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

282
282
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

381
381
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

100
100
'Transferklapper Mika Godts: eerste topclub al genoemd'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

138
138
'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

371
371
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

747
747

Meer sportnieuws