'Beerschot heeft zesde zomeraanwinst beet'

656 stemmen
'Beerschot heeft zesde zomeraanwinst beet'

Zaterdag maakt Beerschot na twee jaar afwezigheid zijn rentree op het hoogste niveau. Het moet in zijn eerste competitiematch aan de bak tegen OH Leuven en dat zal geen makkelijke opdracht worden. Trainer Dirk Kuyt moet het voorlopig immers zien te redden met een zeer smalle kern.

Deze zomer hebben immers maar liefst tien spelers het Kiel verlaten, terwijl daar voorlopig slechts vijf inkomende transfers tegenover staan. Met Wright-Phillips en Huiberts waren twee van die nieuwkomers bovendien vorig seizoen al op huurbasis bij Beerschot aan de slag.

LEES OOK: 'Standard hoopt op buitenlands geld: vier dossiers hangende'

Beerschot wint strijd om Espinoza

Verder mocht Kuyt tot dusver enkel Brian Plat, Ewan Henderson en Nick Shinton verwelkomen. Nu staat Beerschot echter op het punt om een zesde transfer af te ronden. Gazet van Antwerpen weet dat ze het pleit winnen om Jhon Espinoza. Eerder was al bekend dat de 25-jarige rechtsachter op weg was naar België.

Espinoza had echter ook een aanbieding van Standard op zak, maar kiest nu dus toch voor Beerschot. Er ligt daar voor hem een meerjarig contract klaar. De Ecuadoraan, die twee caps achter zijn naam heeft, strijkt transfervrij neer.

Standard grijpt mis

Deze zomer was Espinoza immers einde contract bij FC Lugano, waar hij anderhalf jaar aan de slag was. Met de Zwitserse club speelde hij vorig seizoen ook tegen Union in de Europa League en tegen Club Brugge in de Conference League.

In het verleden kwam Espinoza ook al uit voor een aantal Ecuadoraanse clubs en voor Chicago Fire in de MLS. In de komende dagen moet hij nu dus bij Beerschot zijn handtekening gaan zetten.

🚀

Goede transfer van Beerschot?

Meest recent

KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

12
12
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

113
113
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

235
235
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

125
125
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

79
79
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

154
154
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

107
107
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

407
407
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

60
60
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

96
96
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

141
141
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

485
485
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

74
74
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

466
466
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

279
279
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

109
109
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

206
206
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

621
621
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

169
169
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

87
87
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

242
242
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

204
204
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

518
518
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

251
251
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

112
112

Meer sportnieuws